0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Günaydın arkadaşlar bu çok faydalı bir program bilgi alışverişi yapılıyor güzel sohbetler ediliyor, fakat milletin açtığı posta basit bir yorum atınca resmen lince uğratıp, beddua ediyor millet. Madem yorumlara açık değilsin neden post açıp fikir istiyorsun gerçekten çok can sıkıcı. Hakaret etmeler laf söylemeler, sırf birine kocası evi terketmiş diye neden bişey yapmıyorsunuz oturdugunuz yerden bulamazsınız Müge anlıya gidin bulur hemen dedim diye ruh hastası sorunlu ilan edildim :) Tabi ki o kişinin kendi terbiyesizliği ama insanın canı sıkılmıyor değil. Böyleleri yüzünden daha fazla programı kullanamıcam, çünkü normal bir yorum bile yapılsa hakaret etmek ne kolay... 

7 Cevaplar

+3 oy
(2,768 puan) tarafından
Programı siliyosan ne gerek var böyle bir posta ? Sessizce gidebilirsin. Ayrıca kimse için birsey yapma geregi duyma bence burda herkes yorum yapmakta özgür ama doğru ama yanlış..
(214 puan) tarafından
Evet aynı yorum yapmak gibi herkes post açmakta da özgür nasıl post açıcagıma ben karar veririm ;)
(2,768 puan) tarafından
Ben karar veririm demedim zaten :D post açan her yoruma açık olucak diyorum ;))
(214 puan) tarafından
Ben ne gerek var böyle bir posta cümleniz cevap yazdım
(468 puan) tarafından
cevap yazdın sil canım o zaman daha fazla yipranma burda
-Reklam-
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Sanırım senin o yorumunda dalga geçtiğini düşünmüşlerdir.
(214 puan) tarafından
Milletin sorunuyla dalga geçmek kimin haddine ki bende dahil başkalarıda Müge anlıya Esra Erola cık onlar bulur diye fikir vermiş ne var ki bunda
0 oy
(523 puan) tarafından
Çnkü herkes muhtesem enncok onlar biliyor
(214 puan) tarafından
Gerçekten öyle
tarafından
ben sahsen burdaki insanlari ciddiye almiorummm cunku hayatimda yoklarr eger.boyle dusunursen disardada cok.insan var ozmanda evinden mi cikmicaksinn
(214 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz ya
tarafından
yorumu kendi yorumumun altina yazacam die buraya yazmisimm :)
(214 puan) tarafından
Olsun :))))))?
0 oy
tarafından
evet burda bi cok kisi oylee arkadasin fikrimi sordunn bende soyledimm illa seninle.ayni fikirde olmak zorunda degilizzz madem zararli oldugunu bilion nie soruonn bosver canini sikmaya bile degmezler...
(214 puan) tarafından
Gerçekten sinir bozucu
0 oy
(597 puan) tarafından
Her konuşanı ciddiye almayın bence gerçekten haksızsın denildiyse off ne hakaretler buraya evet sen haklısın sen muhteşemdin densin pohpohlansin diye başlık açıyor bir çoğu ben öylesine takılıyorum inanın kimsenin nickine bile bakmıyorum okuyorum vakit geçiriyorum yazmak istersem yazıyorum ama nick ezberleyecek kadar bile ciddiye almıyorum bir çoğunu siz de bu kadar umursamayın bence 
0 oy
tarafından
az bile söyleyenler var durup beklemek anormal değil mi herkes demiş polise git diye ama yok çok garip yani 
tarafından
ben bu programı arkadaşım tavsiye etti diye yükledim aylar önce baktım gerçekten insanlar değişik ya bi gruplaşma ya bi isim tanınsın diye uğraşma falan linç girişimleri ki ben kimseyle de yazismamistim sadece o arkadasimla msj bölümünü kullanıyordum ister istemez yazılanları da okuyordum zaman geçirmek adına okudukça soğudum kapattım sildim sonra tekrar yükledim msj bölümünü kullanmak için baktım ozamanki kişilerden pek kimse kalmamış ama şimdikiler de aynı acımasız
tarafından
o yüzden boşver kimseyi ciddiye alma bence
tarafından
bende sirf zaman gecirmek icin yukledimmm baya eskiyim bu 2. hesabimmm bi eltimm var bide burda.tanistigimmm ve artik telefonda gorustugumm arkadasimm okaddr baskada kimseyle.pek konusmuorumm kimseyede kirici yorumm yapmadim smdiye kadar ama bazilari.cok abartio
tarafından
aynen görüyorum ama ciddiye alma boşver burda neler neler okudum ağzım açıkta kaldı da şimdi bakıyorum sanki hiç yazan onlar değilmiş gibi kimse de bilmiyo zaten neler neler var kimler var :))) ben girip isime bakıyorum sende öyle yap gül geç ciddiye alma
(214 puan) tarafından
Hepiniz haklısınız valla
0 oy
(468 puan) tarafından
her şeyi eksik yazıyor daha öncede gitmiş adam. babası sabıkası yok bir şey çıkmaz diyormuş. bende dedim babanız duyulmasını istemiyor heralde sabıka ne alaka. hayır dedi kesinlikle. başka yerede duyulmasını istemiyorum yazmış dalga geçer gibi

sana gelince İlk defa olan bir şey değil eleştiriye açık olunmuyor. silecek Bir şey Yok ayrıca silmek istesem silerim post açmaya ne gerek var        

böyle yapan kişi çok bide numaradan nasıl siliniyor diye soruyorlar. paylaşımlarını sil çık işte sanki banka hesabı
(214 puan) tarafından
Tamam siz silmek istediğinizde öyle yaparsınız ben böyle yaptım arkadaşlarımın görüşünü almak için :) sağolsunlar, sizinde görüşünüz için teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 237 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde hanimeli (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 661 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 473 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 723 göst.