0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Kızlar eşim askere gitti bugün teslim oldu askercell aldı ama kendi telefonunu da sokmayı denicekti. 2de teslim oldu haber alamadık hiç. 6dan sonra askercell kullanılabiliyo diye biliyorum ama saat 7 oldu. Bide onun numarasını arayınca çalıyor. İnternetten mesajlar gitmiyo ama normal mesajlarda iletiliyor. Acaba telefonu mu yakalattı. Teslim olmadan 10 dk önce konuşmuştuk. Sonra işe geçtim kasadaydım kendi hattından aradı. Müşteri vardı yetişemedim. Hemen depoya koştum aradım çaldı ama açmadı. Çook merak ediyorum ne dicekti acaba

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tam olarak neyi sormak istedin canım. Eşimde kullandı askercell ama eşinin neden aramadığını bilmem. Sadece hat ile ilgili bir sorun varsa yardımcı Olurum

(1,097 puan) tarafından
İzmir bornova da
tarafından
Kız İzmirde bizim burada ne olacak :D anca izmarit toplatır boool bol koşturturlar içini ferah tut
(1,097 puan) tarafından
Ya iyi yere düştü dağıtımda yine izmire olcakmış onu öğrendik bu sabah :) yine aradı az önce. Ama ilk defa ayrı kalıyoruz aramayı kaçırıp askercellide bilmeyince uzun süre haber alamıcam sandım. Hacılarkırında
tarafından
Kuzum benim eşim manisada acemilik Kıbrısta ustalık yaptı.
İzmirde olsun diye çok dua ettik ama olmadı kısmet böyleydi. Çok zor bir 6 ay geçti. Bebeğim eşim gittiğimde daha 3 aylıktı. Ama geçti çok şükür, hiç geçmeyecek gibi olsada geçti
(1,097 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️ valla haber alınca çok rahatladım dün 2 kere aradı bugünde sabah mesaj atmış sonra aradı konuştuk :) şükür habersiz değilim çok rahatladım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saat 6 yemek 6 yediye kadar sayım falan olur 8 kadar bekle 
tarafından
Onu bilmiyorum da birliğini ara oradan çagırttır eşinin adını soyadı söyle benim eşim askerken bu hat yoktu
(1,097 puan) tarafından
Anladım ya bekliyim belki arayabilir arayamazsa denerim
(1,097 puan) tarafından
Aradı aradı kendi hattını sokmuş konuştuk şükğr
tarafından
Ben sana 8 bekle dedim bak eşimde hep 7 buçuk 8 gibi arardı
Gözün aydın canm
(1,097 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim valla meraklanmıştım şükür haber aldık

İlgili bir soru bulunamadı

378,347 soru

11,324,565 cevap