0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Eltimin oğlu hersene gelip kaliyo yazında gelip kalmıştı bende surat yaptım evden gitmesi için köyde herkese söylüyormus hem surat yaptıgimi bildiği halde gene gidicem diyormuş ne ***** bı çocuk ya babasinada söylemiştim geçen telefonda gönderme çocuğunu diye ne yüzsüz bı çocuk ya 

12 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Kac yaşında ?  
(343 puan) tarafından
18 yasinda
(2,028 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmem delikanlı olmuş zaten ne işi var sende
(343 puan) tarafından
Amcasının eviymis yabancımiymis ***** ya hem biliyo istemediğimi hemde gelmek istiyor bakar diye
(2,028 puan) tarafından
Esin ne diyor peki  bu duruma diyemiyor mu yigenine  gelme diye
(343 puan) tarafından
Demiyor çocuk gelicem diyince oda gel diye çağırıyor
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Delimi ne istemediğini anlıyo yinede gelmek istiyo :ermm:

(343 puan) tarafından
Evet ya babasına da söyledim zaten gönderme çocuğunu diye anası değilim babası değilim dedim
0 oy
tarafından
Her postun elti oğlunla ilgili Allah yardımcın olsun 
(343 puan) tarafından
Başka sorunum yok çünkü esimle
tarafından
Tey tey tey elti elti ha wlti
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Anası babası göndermesin hoş 18 yaşında istenmediği yere gitmeyecek kadar aklı olamsı lazım yoksa aklı anası abbası göndermesin. Veee en sonuncuda eşin istemediğini bildiği halde gelcem dediğinde gel diyosa pes diyorum. 18 yaşındaki koca insanın nesine bakacsksın ne diye geliuo kalıyo ne mana yani ne var. 
(343 puan) tarafından
Köyde iş yokmuş babası calisiyo aslında köyde şehirde dedim zaten babasına al yanında çalışsın buraya gönderme dedim gelirse babanın evinemi gidersin dedi kaynım evet dedim gönderirse zaten bile bile göndermiş olucak artık
(4,651 puan) tarafından
Allah Allah ya soruya bak ya ne zihniyette insanlarmış o lafa karşılık hayır ben babamın evine gitmem oğlun gelmicek benim evime der tersler atardım. Hoş terslenmektende anlayacak kapasiteleri yok sanırım.
(343 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle zaten neymiş ben bakarım diyo senin çocuğuna kaynım ben bakmam dedim ama anlamıyorlar
(4,651 puan) tarafından
Yüzsüzlükte Nirvana ya ulaşmışlar.
(343 puan) tarafından
Kesinlikle evet
0 oy
tarafından
Eşşek kadar olmuş istenmediği yerde ne işi var
(343 puan) tarafından
Eşimden yüz bulduğu için gelmek istiyor zaten bide ben kovdum resmen yani hala istiyor gelmeyi
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Geldimi yine kız.
(343 puan) tarafından
Hazırlanıyormus gelmeye
0 oy
(494 puan) tarafından
Ben bunda kasıt ararım canm istenmediği halde geliyorsa her türlü halt beklenir sana karşı çocuğuna karşı eğer varsa tabii her şey beklenir ve kesinlikle koyma esinde ne adammış koca oğlanı evine cagiriyo gel diye istedogi kadar gelecek desin esin hayır benm genç eşim var sende küçük değilsin uygun olmaz demesi gerekir namahrem bir kere elin oğlunun ne işi var Bnm evimde ne münasebet 
(343 puan) tarafından
Onlara gire haram mahremiyet yok amcasının eviymis ne olucakmis öyle diyorlar 16 yaşında oglum var benimde evim 1 artı 1 zaten babasına dedim gönderme diye madem çocukların İstanbul'u istiyorlar taşının gelin dedim onuda kabul etmiyor kaynım
(494 puan) tarafından
Terbiyesizler Allah kimseyi böyle insanlarla karsj karşıya getirmesin esin suçlu kuzum kusura bakma  çok yanlış düşünceleri var
(343 puan) tarafından
Ona göre yanlış bişey yok amcasiymis onun eviymis tabi gelirmiş
(494 puan) tarafından
Esin için öncelik sen ve evinizin huzuru olmalı yoksa bu kafayla giderse sadece huzursuz luk olur
(343 puan) tarafından
Evet anlamiyo iste hep kendi bildiğini okuyo
0 oy
tarafından
18 yaşında ergen ne işi var evinde 
(343 puan) tarafından
Amcasının eviymis ne varmış onda
tarafından
Ben amcanin kızı değilim, öyle iş mi olur
(343 puan) tarafından
Nasil yani
0 oy
(6,989 puan) tarafından
Bi yüzsüz de ben de var canım o yüzden seni en iyi ben anlarım. 
(343 puan) tarafından
Bana niye çalışsın anasına babasına gönderir çalıştığını benim eşimde bekarken herkesin yanında kalmış onlarıda öyle yetiştirmek istiyor
(6,989 puan) tarafından
Valla kimse kimseyi çekmek zorunda değil çok istiyorsa kiralık ev tutsun çalışsın bizim de tanıdıklarımız vardı ama ev tutarlardı annem zorluk olmasın diye çamaşırlarınızı getirin makina da yıkayalım derdi ona bile çekinirdiler.Ama mübarek bunlar da yüz yok yüzsüzler.
(343 puan) tarafından
Evet ya kaynanam bile hersene gelmiyo çocuk geliyo hersene zoru neyse diğer amcasına gitmiyo hep bizi istiyo benim istemediğimi bildiği halde
(6,989 puan) tarafından
Sana inat yapıyordur.
(343 puan) tarafından
Dayilari teyzeleride var onları sevmiyormus bende çocuğu sevmiyorum ona bakarsan evden kovdugum halde gene istiyor gelmeyi
0 oy
(328 puan) tarafından
Eltinin oğlunun sende ne işi var ben olsam bakmam ve ilk geldiğinde kabul etmezdim bide 18 diyorsun etme bence
(343 puan) tarafından
Bende etmiyorum zaten çocuk gelicem diyip duruyor beni kotuledigi halde gene istiyor
0 oy
(394 puan) tarafından
Ne kadar yüzsüzlermiş ya. Tam ergen yaşı bide eşine söyle rahat edemiyorum de sonuçta erkek yani evde küçükmüş. Babasinin lafi çocuğun seni anlatip bde üstüne bida gitcem demesi.. Burdan ben bile sinir oldum seni düşünemiyirum. 
(343 puan) tarafından
Benim tansiyonum cikiyo resmen vallahi eşime göre normal öyle şeyler
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Keske sadece surat asmakla kalmasaydin onceki geldiginde mesela koca adamsin ben senin camasirlarini yıkayamam aksam geldiginde makinaya at ser kuruyunca kaldir filan deseydin ve yaptirsaydin gelmezdi bidaha
(343 puan) tarafından
Biraz öyle yaptım evden bile kovdum köydekilere bakmiyo etmiyo demiş ama genede gidicem demiş yüzsüz
(7,248 puan) tarafından
Kundakta bebemiymiste bakacakmisin ne münasebet essek kadar adam bugun desen evlenir az yesinde hizmetci tutsun
(343 puan) tarafından
İşte büyük olduğu için neyine bakilcakmis öyle diyorlar
(7,248 puan) tarafından
Neyine mi bakilacak kazık kadar adamin çamasirlarini yıkamak zorunda değilsin ki tiksinirim yikayamam ben 18 de olsa koca adam iste benim gözümde ev kucukmus kapalimisin bilmiyorum ama olmasan bile hic rahat gezemem kapaliyim acikta olsam ev halidir kocama giydiklerimle baskasinin yanindaki bir olamaz
(343 puan) tarafından
Evet kapalıyim ama eşim öyle şeyleri sorun etmez çocuğun gibi der durur hayır bide babasına söylediğim halde gene gelmek istiyor manyak ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 192 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 832 göst.
0 oy
15 cevap 646 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...