+1 oy
789 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Eşim daha öncede şiddet uyguladı sustum hep ***** gibi hiç cesaret edemedim tekrardan 

Eşim iki gün önce bana vurdu itti yere düştüm dizim morardı yüzümde hafif morardı hala acıyor iki gündür konuşmuyordum bugün yemekte bişey oldu gerizekalı yediğin dayak az geldi heralde seni bidaha dövüyümde akıllan dedi bende anca ondan anlarsın zaten dedim babanı ara gelsin alsın doğru ananın evine dedi bana bende eyvallah dedim bebemin eşyalarını toplamaya başladım bide babasını aradım bize bi gelebilecen mi dedim geldi kayınbabam anlattım dövdü beni dedim sürekli ananın evine git diyo ben gidiyorum baba dedim...

Babasıda kızdı bağırdı çağırdı dövmek nedir gücün ona mı yetiyor dedi bir sürü konuştu eşim ağzını açıp tek kelime edemedi babasına babası gitti şimdi aramız iyi anladım ki susunca değerin olmuyormuş 

Sizlerden aldım bu cesareti kızlar saolun...

24 Cevaplar

+1 oy
(3,148 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın şimdi babanıda ara çek git o evden de köpek gibi sürünsün elleri kırılasıca 
(2,565 puan) tarafından
Kayınbabam bidaha olmuycak Emre dedi bidaha duyuyum sana yüzlerini bile göstermem dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakkını aramana sevindim
(2,565 puan) tarafından
Sizlerden aldım cesareti yoksa susmaya devam ederdim ben
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Canım iyi yapmışsın ama şiddet bu bir kere el kalktığı zaman bir daha inmez. Bir daha yapmiyacagini bir cinnet anı sana zarar vermeyeceğini ne biliyorsun Allah korusun. Yine de geçmiş olsun kuzum dikkat et kendini ezdirme sen çok değerlisin her kadın çok değerli ... ♥️
(2,565 puan) tarafından
Bidaha yapamaz cesaret edemez artık babası eğer duyarsam sana yüzlerini bile göstermem dedi
(3,127 puan) tarafından
İnşallah canım yuvanda mutlu ol Allah huzur versin.
0 oy
tarafından
Tebrikler susani ezerler hayat böyle malesef. Birdaha yaparsa çok git en azından gözünü korkut gidemeyecegini ailenin arkanda olmayacağını ona bağımlı kalacagini sanmasın buna izin verme
(2,565 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım hep sustum ailenin sırrı dışarı çıkmasın dedim ama artık yettı
tarafından
Bunun nesi aille sırrı canım sen bu kadar fedakâr olma herkesin tartışması olur ama şiddet farklı böylelerine susmak onları değiştirmez aksine iyice arttirir
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Sen ne kadar fedakarlık edip  haksızlığa karşı susarsın  o kadar değersiz olursun

Boşuna denmemiş  

Deveye diken

İnsanı dürten  yaranırmış...8-)

(2,565 puan) tarafından
Aynen öyle canım bidaha yapamaz. Yaparsa biliyor susmuycağımı artık
0 oy
(11,217 puan) tarafından
evet gucu bi sana yetiyormis babasina konusamadigina gore
(2,565 puan) tarafından
Babasını aradım. Bana diyoki tamam da benim babamı niye arıyon diyo bende ne sandın çekip gidicem yaptıklarını baban bilmeyecekmiş dedim
(11,217 puan) tarafından
kimden korkuosa onu ara
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aynen canım,helal olsun 
(2,565 puan) tarafından
Cesareti sizden aldım Kızlar saolun
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Babanı ara ve git.. hiç bekleme akıllancak diye ona büyük bi ders olsun  
(2,565 puan) tarafından
Şimdilik bu ders yeter bidaha olursa arkama bile bakmam
0 oy
(4,651 puan) tarafından
35 yaşındayım sadece evlilikte değil evleneli 2.buçyk sene oldu daha iş sosyal hayat ne olurda susarsan kendini savunmazsan karşındaki seni ezer. Çok şükür evliliğimde o fırsatı karşı tarafa vermedim vermem. Hoş eşimde ilk gğn nasılsa hals öyle orası ayrı. Ama ona rağmen beni bastıramayacağını bilir.

Ohh dedim postunu okuyunca çok iyi olmuş. Sakın ezdırme kendini.. hiç kimseye... hiç bir şekilde.. 
(2,565 puan) tarafından
Normalde kendimi ezdiren biri değildim canım ama hep bi korku vardı içimde boşanırsam ailem arkamda dururmu diye sonra düşündüm durmazsa durmasın ben kendime yeterim dedim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İyi yapmışsın canım

(2,565 puan) tarafından
İnan iki gündür ağlıyordum babasına söyleyince içimin yağları eridi
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Oh ağzına sağlık iyi yapmışsın cesaret edemediğimiz için bu haldeyiz 
(2,565 puan) tarafından
Evet canım şimdi kuzu gibi
(2,126 puan) tarafından
Oh oh iyi bırak öyle kalsın
0 oy
tarafından
ah kader ahh allah yardımcın olsun
(2,565 puan) tarafından
Saol canım ama artık korkmuyorum
tarafından
Kadınlar her zaman güçlüdür
(2,565 puan) tarafından
Evet canım bundan sonra eyvallahım yok
0 oy
(252 puan) tarafından
Neden daha orda bekliyorsun anlamadım
(2,565 puan) tarafından
O aldı dersini bi daha yapamaz.Onda o kadar yürek yok
(252 puan) tarafından
Iyı yapmışsın babasını aramakla ama huylu huyundan vazgeçmez kuzum
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aferin böyle devam yüz verme yoksa kuduruyolar
(2,565 puan) tarafından
Bından sonra vermem canım aklım basıma geldi
0 oy
tarafından
Eeee canım sonuç neden babanı aramadın? Hiçbirsey değişmemiş ki ? Kayinbabanin demesiyle o düzelecek mi sanıyorsun ? Gerçekten canınızın hiç değeri yok anlayın artık onlarla doğmadiniz onlarsizda yaşayabilirsiniz ya
(2,565 puan) tarafından
Düzeldi canım kuzu gibi şimdi.babasına ağzını açıp tel kelime edemedi özür diledi bidaha olmaz dedi
tarafından
Bidaha olmaz dedi diye ve özür diledi diye bidaha olmicak mi gerçekten kendini buna mi inandiriyorsun sen ? Çok üzülüyorum gerçekten iki güzel söze kaniyorsunuz bilmiyorsunuz ki bi yapan bidaha yaapar
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Susmuycaksın gerekirse çocuğunuda alıp babanın evine geliceksin ki ** gibi pesinden gelicek pişman olucak bak nasıl değerlenirsin ozaman
(2,565 puan) tarafından
Gidecektim canım ama yaptıklarını babasıda bilsin dedim ondan çağırdım
0 oy
tarafından
Babasına olanları anlatıp arayı düzeltmek yetmez kuzum inşallah tekrarlamaz 
(2,565 puan) tarafından
Yok canım bidaha yapamaz yaparsa babası dedi yüzlerini bile göstermem dedi
0 oy
tarafından
Bunca zaman susman hata zaten
(2,565 puan) tarafından
Aynen canım ama bundan sonra susmammm
0 oy
(245 puan) tarafından
Bende burdan cesaret ederek tepki vermiştim ozguvenim yükseldi resmen meğersem ne susmuşum sahada helal olsun babasını aramissin
(2,565 puan) tarafından
Eşyamı topladım gidecektim ama babası da bilsin yaptıklarını dedim
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Tabiki durma orda çek git sürünsün bi Allah aşkına ya
(2,565 puan) tarafından
Şimdilik kuzu oldu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,244 göst.
24 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 504 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,350 soru

11,324,690 cevap

34,776 kullanıcı