0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar 4 aylık bebeğim var çok uysal bir bebek normalde ama kaynımı görünce inanılmaz çığlık çığlığa korkup ağlıyor kaynimda sürekli gidip gelen biri değil 10 günde bir gelir bebeği görmeye bebeğim öyle çığlık çığlığa ağlayinca içim gidiyor neden ağlıyor olabilirki hiç kimsede böyle olmuyor herkese gülüp oynarken ona bakarken bile titriyor 5 aylık bebeğim 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumda 5 aylık dünden beri abime bakıp bakıp ağlıyor  
(29 puan) tarafından
Allah allah neden ki acaba canm çok değişik bebeğim sürekli bi tek onda
tarafından
Abim sakalı saçı bıyığı derken çok üstüne gelip gidiyor korkuyor dönüp bakıyor tıp tip
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakallı bıyıklı mi yani belki sacma gelebilir soru ama benim kuzenin kızı dayisindan korkardı bıyıklı diye. Babasi hariç kimsede bıyık goremezdin ailede çünkü korkuyordu
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bilemiyorum ki. Huy mu değişiyor bebekler acaba 
0 oy
tarafından
Daha yabancı geliyordur gözüne büyüdükçe alışır
0 oy
tarafından
Benimki 6 aylıkken başladı görümcemin eşinden korkmaya 2 yaşında hala görünce ağlayıp korkuyor
0 oy
(513 puan) tarafından
Alismamis ondandir 
0 oy
tarafından
Olabilir bazen böyle.benim oğlumda eşimin babaannesine öyleydi, kadını konuşturmuyirdu bile ;) 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
sakal bıyık varsa ondan korkuyodur 
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim oğlum da enişteme aynısını yapıyordu. Şimdi 27 aylık olacak dede diye peşinden ayrılmıyor deli gibi seviyor. Ama yaklaşık 8 aya kadar onu her gördükçe yeri göğü yırtarcasına ağlardı oturamaz geri eve gelirdik. 
0 oy
(895 puan) tarafından
Benim kizim 2 yasinda dogsugundan beri dedesini ve esimin amcasini sevmez gitmez aglar.ben saci beyaz ona bagliyorum.korkutucu geliyo sanirim.
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Esimin sesi incedir ve sarisindir bide saç sakal yok. 

Benim kiz kalin sesle konusani(erkeksen sesi inceltcen babam bile oyle konusurdu yoksa agliyodu) esmerleri sakali biyigi olani gordugu an agliyodu :D simdi 17 aylik yavas yavas alıştı artik herkese

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 371 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.