0 oy
425 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar ben beyaz tenliyim saçım kaşlarım kahverengi, beyazlarım var alnımda, saçlarımı boyayacaktım,  eşim full sarı yapsana dedi değişik olsun falan diye , tabi kolay bsey sanıyo o yuzden rahat diyor , hoşuna gitsin dye yaptırayım diyorum ama acaba yanar mı kafam , zarar gelmeyecekse falan yaptır dedi ama bilemedim cok zor olurmu koyu saçtan sarı saça geçmek keçe gibi mi olur acaba her türlü

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yıpranır tabi ama bakarsın saçlarına bişe olmaz boyat bence iyi bir kuaför de
tarafından
Tamam canmm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Esin istiyosa yaptır bence
tarafından
Aynen canım agzından cıktıgına gore hoşuna gidiyo beyefendinin hevesini alsın :D
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Canım bende kumraldan döndüm sarıya hemde kaç kez ☺️ yanma olmadı bir sıkıntı yasamadim saçlarım da ince tellidir üstelik bu birazda kuaförün marifetine bağlı bir durum ben sarı dan kumrala kumraldan tekrar sarıya birçok kez döndüm şimdi tekrar geçiş yapmayi düşünüyorum komple sarının tek sorunu dip boya bana göre ☺️ dipler geldiğinde kötü oluyor geldiği gibi gitmen gerek 
tarafından
Cok teşekkür ederim açıklayıcı yorumun icin canım dip boyası işini dusuneyimm:))
(1,105 puan) tarafından
Rica ederim canim ☺️
0 oy
(101 puan) tarafından
İyi bi kuaföre yaptırırsan hiç bişe olmaz değişiklik her zamn iyidir.
(101 puan) tarafından
Kadında vardır heralde bilemedim canım araştır bi.
tarafından
Aynen canım bakayım
(548 puan) tarafından
Bende burda bekleyim  bı turlu kuaför bulamadımkapandıktan sonra bayan kuaförleri mahvetti saçımı o kadar sert kutu ki oysa önceden iki aya bir dip boyası yaptırırsın ve dört yıl sarı kullanmıştım
tarafından
Evet canım erkekler daha iyi yapıyor inşallah buluruz yer
(101 puan) tarafından
Çok iyi kadın kuaförlerde var ya bulursunuz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ooooooo hadi sana kuaför yolları göründü 
tarafından
Paracıkları saçma zamanı :))))
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben siyahtan sarı yaptım 4 5 saatim kuaförde geçti ama 1 tel yanık dahi olmadı iyi kuaförler yıpratmıyor 
tarafından
Yaa süper canım tamamdır teşekkür ederim :))
(7,684 puan) tarafından
Sarı yaparsan mor şampuan kullanman lazım turunculuk olmasın diye o biraz saçı katilastiriyor saç kremi veya duş sonrası yag mutlaka kullan
tarafından
Hmm tamam kuzum yazdım aklıma
0 oy
tarafından
Tamamen sarı değilde ombre yaptır cnm o güzel oluyor
tarafından
Evet canım dip boyası da istemez heralde oyle bsey bakmam lazım cunku sürrekli dip boyasına gitmem zor ve masraflı olabilir
tarafından
Tamamen sarı modasında kalmadı. Makyaj yapmazsan kötü durur sari
tarafından
Kesnklle haklısın oyuzden farklı ombre tarzı bakcam inşallah teşekkür ederim canım
0 oy
(408 puan) tarafından
Koyu saçı önce açtırıp sonra komple mavi yaptırmıştım hiç bişey olmadı, kuaför işini gerçekten biliyorsa bişey olmuyor ama uzun süren bir işlem tek sıkıntı o :) 
tarafından
Yaa mavi de tatlı olmuşturr ne guzel :)) inşallah iyi bi kuaföre denk gelirm canm bide kapalıyım şuan kadın kuaforleride hiç sevmiyorum Allah var :D acıkken erkek kuafore kestirirdim kadınlar beceremiyo gibi gelirdi bide ters davranıyorlar, inşallah beceren kadın bulurum şuan  :D
0 oy
(854 puan) tarafından
canim sn tamamini yaptirma rofle yaptir hem dip boya sorunu da cok sorun olmaz hemde esinin isdedigi olur
tarafından
Evet canım bende oylr dusundum cok haklısın teşekkür ederim
(854 puan) tarafından
rica ederim canim
0 oy
(359 puan) tarafından
Ben kendim 6 kere filan boyadım saçımı sarıya hiç bişey olmadı saçıma yakmadim da şuan hamileyim tedaviden önce kısacık kesmiştim saçımı uzadıkça dipten siyah saçların çıktı unutmuşum siyah renkli hallerimi 
tarafından
Nasıl yaptın kızz, oryalle biraz denedm ben turuncu gibi oldu bazı yerleri
(359 puan) tarafından
Direk renk açıcı aldım ilk sefer benimde bazı yerler oldu bazı yerler olmadı sonra iki paket aldım öyle yaptım çok güzel oldu ustunede boya yaptım biraz riskli saçım yanabilirdi ama o risk kuaförde de var bide kapaliyim kötü olsa bile bı sakıncası olmazdı benim için ondan rahat girdim o riske
tarafından
Anladım canım aldığın açıcı mavi toz olanlardan mı peki böyle bayaa açıyo hani yoksa hafif açanlardan mı
(359 puan) tarafından
Direk palettenin boya gibi olan renk açıcısindan alıp yaptım tozu filan bilmiyorum hic
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
yanmaz bence düzgün birisi yaparsa 
tarafından
İnşallah bulurun düzgün yer canm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ya sürekli bakım yaparsan güzel olur ama bence ilk bi yoğun sarı ombre yaptır zaten oda eşinin hoşuna gidicektir bence
tarafından
Evet canım ilk oyle denemek istiyorum bende dip boyası açısından da guzel olur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 681 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 735 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
0 oy