0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Oğlumun atesi var kızlar dua eder misiniz başında nöbetteyiz bugun doktora gittik kanıma herseyine bakıldı hafif bi enfeksiyonu varmis üst solunum yolunda ama doktor antibiyotik vermedi normal mu bir de 6. Hastalık olabilir dedi 3 gün ates olur dedi sadece ates düşürücü verdi napcagimj sasirdim bir de devlet aciline mi götursem bilmiyorm başına gelen var mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(82 puan) tarafından
Amin kuzum valla napcagimizi şaşırdık
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin
(82 puan) tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(261 puan) tarafından
Allah sifa versin, tez zamanda sagligina kavustursun. Oglun kac aylik ve kac derece atesi var
(82 puan) tarafından
Yok kullanmıyorum canım
(261 puan) tarafından
Ozaman mutlaka kullan, cigerlerine temiz hava girsin. 6 saatte bir kullan, sonra 8 ve 12 saate indir
(82 puan) tarafından
O zamanutlaka almam gerekiyor çünkü buhar makinemz yok
(261 puan) tarafından
Benim kizimdada iltihaplanma olmustu daha kücüktü hatta ay olarak. Doktor astim spreyi gibi bisey yazdi onu bebeklere uygun bi aparata takti agiz ve burnunu kaplayacak sekilde 2 defa sıkıyodum her seferinde. Umarim iyi anlatabildim yurtdisinda yasiyorum o yüzden bu tarz seyler icin türkiyedeki tabirleri tam olarak bilemiyorum
(82 puan) tarafından
Qnladim canim teşekkür ederm cok
0 oy
(7,450 puan) tarafından
benım 1 aylıktı atesı bılan cıktı hemen acıle gıtık yatıs yaptılar serum taktılar 1 gun kaldık sonra ıylestı 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah
(82 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim cok gecmis olsun.6.hastalik bizde atlattik.cok inatci yuksek ates olur.3 gun sonra ates olmaz dokuntu baslar.sadece ates dusurucu ver.atesini kontrol altinda tut.
(82 puan) tarafından
Bir de döküntü kasintili mi oluyor yüze boyuna kadar geliyor mu iz bırakır mı
(895 puan) tarafından
Canim atesi birgun surse dis zannetcktim.2.gun devam edince bi sikinti oldugunu anladim.kendi doktorumuz tatildeydi farkli dok goturdum.kulak bogaz bakti bisey yok dedi.ates dusurucu verdi gonderdi.ama surekli 4 saattw bir verdim.cunku tekrar cikiyrdu.yemiyordu hic.sonra dok gelince hemn aldim goturdum.ogunde ince ince kirmizi dokuntuler cikmaya basladi.gordugu gibi 6.hastalik dedi.bundan sonra atesi cikmaz korkma.iyiki antibiyotik vermediler bosuna alckti dedi.tekrar gorurmedim.hic bir tahlilde istemediler.sadece atesi onemli.islak bez koy cok cikarsa ustunu asiri giydirme.atlatack insallah korkma
(895 puan) tarafından
Kasinirsa diye bi krem verdi kasinma falan olmadi oyle su cicegi gibi degil daha cok gogus ve sirtta cikiyo zaten gidiyo bikac gune.cok degil yani
(82 puan) tarafından
Biz de hiç bir dis ates yapmadı o yüzden atesi gece yüksekti düşürdük sabah tekrar çıktı öyle doktora götürdük bizim de kendi doktorunuzla randevu yoktu başka doktora götürdük döküntü falan olmadığı için ve ates halsizlik iştahsızlik başka belirti olmadığı için 6. Hastalık olabilir dedi ama hafif bir enfeksiyonu var dedi o yüzden arada kaldım başında nöbet tutuyoruz zaten ates çok zor düşüyor ilk kez böyle inatçı ates olduk bir de enfeksiyon hafif madem bu kadar yüksek ve inatçı ates olmaz değil mi doktor da belki ondan suphelenmistir insallah çabucak geçer Allah bütün çocukları korusun inşallah
(895 puan) tarafından
Hafif enfksiyon bukadar ates yapacgini zannetmiyrm cnm.Korkma kontrol  et gece falan olc.emiyrsa emzir su icir bol bol.amin hepsini korusun Rabbim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 503 göst.
13 Kasım 2020 Aile kategorisinde Zeliha2020 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.