0 oy
414 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (573 puan) tarafından

image

image

civilde 7 takım beğendim 529 TL tutuyo uygun mu sizce bir de civil internet sitesinden alışveriş yapan var mı 

23 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Waikiki den bak bence bu fiyatlara daha iyi civilin ürünleri berbat 
(573 puan) tarafından
Dün gittim ama burada bişey bulamadım 2 çıtçıtlı atlet aldım döndüm bir de daha önce civil mağazadan kıyafet aldım ama kumaşı çok güzeldi kaliteliydi
tarafından
Kiz öyle deme bazi malları iyiki
(25,224 puan) tarafından
Ben hiç begenmiyorum desenleri bile çok saçma
(573 puan) tarafından
Evet canım bende aldım çok güzeldi o yüzden civile baktım
tarafından
Bazı mallarının desenleri kötü gerçekten ama iyi olanda var yani sweet aldım halen giyiyor kızım ama kalıpları küçük Trendyol baksana cıvıl vardı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır bence uygun değil çok pahalı mağazasından alsan daha uyguna bulursun
(573 puan) tarafından
Bugün gideceğim ama aynı fiyat olur diye düşünüyorum
tarafından
Ay ı fiyat canım ben gittim
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Bir kaç tanesi 80.lira yazıyor öyle güzel de durmuyor sanki :angel:

(573 puan) tarafından
Bebeğim dhaa, 46 günlük olduğu için rahat tarz, tercihim oldu canım
0 oy
tarafından
Sen al bence bakma böyle kalitesiz durduğuna çok kaliteli gerçekten bana eşofman takımı hediye gelmişti
(573 puan) tarafından
Aslında kumaşları çok yok duruyo kaliteli gibi
tarafından
Şimdilik bir iki tane al baktın güzel kullan sonra tekrar alirsin
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Bu paraya daha güzel takinlar alırsın lcw ye e bebehe felan bak canım 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Civilin dikislerini beğenmiyorum lastikleri falan rezalet  tercih meselesi lcw den baka birisin canım
0 oy
tarafından
Elsi ürünleri hem kaliteli hem uygun jndirim oluyor bazen takip et canım ben kızıma 200 tl ye neler aldım neler çok şey aldım valla en uygunu bence elsi
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Ben şahsen bu kadar para vermem bunlara. İndirimleri takio ediyorum genelde e bebekten alıyorum indirim olunca gayet uyguna denk geliyor. İlla takım olsun diye de uğraşmıyorum alt üst ayrı alıyorum. 
(573 puan) tarafından
Bebeğm 46 günlük olduğu için ayrı ayrı bulmakta zorlanıyorum o yüzden takım tercih ediyorum canım
(2,709 puan) tarafından
Ben de doğduğundan beri e bebekten alıyorum canım dediğim gibi orda rahatlıkla istediğimi bulabiliyorum :) tabiki terch senin yine de.
(2,709 puan) tarafından
Hem bak diğer arkadaşların dediği gibi 1 aya kadar havalar ısınacak inan çoğunu giyemeyecek bile alırsan da az al en azından :)
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben bedenlerine takıldım. 6 9 ay 7 takım fazla bence sen bilirsin de. İstersen 9 12 al bir iki tanesini :)

(573 puan) tarafından
Bebeğim 46 günlük daha :) 6 9 çok az Bi büyük oluyo 3 6 ay dar oluyo :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

ben almıştım gömlek şort takım ayına göre çok küçük gelmişti. Ayrıca o fiyat pahalı ben bunları LC den aldım yeni 415 tutuyordu yeni üye olana 75 TL indirim yapıyorlardı ekstra da indirim oldu 215 TL ödedim hepsine şortlar zaten 90 tl ydi tek başına 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence pahalı başka sitelere bak 
0 oy
tarafından
Civil çok pahalı lw dan bak bence de canım   yarı yarıya fark ediyo 
(573 puan) tarafından
Dün ben lc ye gittim Bi tulum 150 TL ydi canım
tarafından
Uygulamasından canım  ben iki bebeğimin butün yazlık alışverişini yaptım 580.lira  tuttu  230 lira da indirim oldu. Ben  300 civarı bi ödeme yaptım sadece     yaz a ihtiyacımız kalmadı şükür tabi evde kiler de vardi   17 parça aldım   ben kendim için de ikisi  ayrıca
0 oy
(101 puan) tarafından
Mağazasında daha uygun fiyatlı bunlar.
0 oy
tarafından
Yaz geliyor bence uzun kollulara gerek yok şurda en fazla 1-1.5 ay giyecek evdekilerle idare et yazlıklara bak
(573 puan) tarafından
Bebeğim 46 günlük sadece zıbın takımı ve tulum almıştım onlarda artık hiç olmuyo maalesef sadece 2 tane, 3 6 ay almıştım onlarla idare ediyor ama, 1 ay kadar idare edeceğimizi sanmıyorum :)
tarafından
Hee küçük daha bebişim al o zaman canım lcw daha iyi bence bunların kumaşlarını beğenmiyorum ben birde morcadde diye bir bebek sayfası var orası da uygun
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hepsini 6 9 alma bence 
(573 puan) tarafından
Bebeğim 46 günlük canım 3 6 ay tam oluyo 6 9 az Bi bol oluyo civil kalıbına göre o yüzden 6 9 alayım dedim
0 oy
tarafından
Kalıpları küçük çoğu tüylenme yapıyor bir de kumaşları taş gibi giydirip çıkarırken zor oluyor geneli böyle sadece çıtcıt zibinlardan memnun kalmıştım ama tekrar ediyim kalıpları aşırı kucuk6-9 ay el kadar bir sürü takım secmissin bir ay anca giyecek yazik
(573 puan) tarafından
Bebeğim 46 günlük 3 6 ay takımları tam oluyo biraz geniş olmasını istediğim için 6 9 tercih ettim dediğin gibi kalıpları biraz sert :)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bence değil ya hemde aşırı pahalı düz normal takım 80 TL kız ne uygunu başka yerlere bak 500 tllye çok daha ürün alabilirsin
(573 puan) tarafından
Dün lc ye gittim Bi tulum 150 görünce bura uygunuma geldi haahahah :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lcw daha iyi koton falan civili beğenemiyorum 
(7,768 puan) tarafından
Birde lcwda güzel indirimler vr bu ara onu kaçırma
Birde şeyi sormak istiyorum yaz geliyo neden üst hep uzun kollu bakkyosn
(573 puan) tarafından
Benşm daha 46 günlük iyice ısınana kadar kısa kollu giyebileceiğini sanmıyorum çok çabuk üşüyo çünkü :) civil kalıpları biraz dar olduğu için 6 9 tercih ettim civilden 1 takım aldım 6 9 az biraz geniş oldu pantolonu tam oldu hatta o yüzden 6 9 alıyorum yoksa bebeğim dediğim gibi 46 günlük daha :8
(7,768 puan) tarafından
Abladım canım ama bnce lcw ya bak hem desenler daha güzel zevk meselesi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hayır uygun değil lcv da da bu fiyattan daha uyguna da var ve daha kaliteli cıvıl ürünlerini hiç beğenmiyorum. Bir iki gün bekle lcv indirim kodu ile daha da uyguna al
0 oy
tarafından
Bence çok pahalı canim lc waikikiden bak çok çok uyguna geliyor hem kupon günü gelince öyle alırsan daha da iyi oluyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 832 göst.
18 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde LMihrace (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 310 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
13 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu

379,833 soru

11,370,088 cevap

34,853 kullanıcı

...