0 oy
343 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (634 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 2 yaşında oğlum var uykuya çok zor dalıyor gece saat 1 de uyuyor gündüz ne zaman isterse o zaman uyuyor akşam beşte uyuyor sekizde uyanıyor gecede bir buçuk iki de yatıyor ben de uykusuzluktan perişan oluyorum sabah da uyanmıyor baybay uyku şurubunu öneriyormusunuz aranızda kullanan var mı herhangi bir zararı olur mu

8 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Ya üzgünbir anne su nickname sil yeniden güzel neseki bişey koy lütfen bazen snein yorumlarını okuyup üzülüyorum günlerce aklımda kalıyorsun. 

Hatta bı tanesinde oğlumu bırakamam  ayakları usuuyunce alıp bana getryo demiştin çok üzülmüştüm

....

Babay bende kullandım çabuk uykuya geçiyor ama çocuk deliksiz uyumuyor. Zaten uyku zamanj kolay uykuya geçiyor.

Birde sen yorumlarda cocugun hırçın yazmışsın uyku sorunu çözülürse oda biraz yumuşar.

İnşallah kocanda düzelir sende hep musmutlu olursun❤️
(634 puan) tarafından
Canım benim çok teşekkür ediyorum merhametli kalbinden kocaman öpüyorum çok yakınlarındaki insanlar bile beni bu kadar düşünmüyor ken hiç tanımadığın birinin benim adıma üzülmesi beni çok duygulandırdı geçtiğin tüm yollar çiçek bahçesi olsun güzel kalpli kadın teşekkür ederim

Oğlum uyumuyor hiç olmadık zamanlarda ısrarla uyumaya çalışıyor gece 1 den aşağı yatmıyor gündüz altı buçukta kaldırsamda yine akşam beşte yatıyor sekizde uyanıyor gece yine bir de yatıyor öğlen asla erken uyu uyumuyor gece de erken uyumuyor hem huzursuz lanıyor hem de yediği yaramıyor
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Zararlı diye biliyorum, bence onu kullanmadan önce gün içinde uyutmamaya çalış, akşam 5te uyuyup 8de kalkarsa tabi gece geç yatar, gündüz illa uyumak isterse 1 de uyut 2 de kaldır 
(634 puan) tarafından
İşte gündüz uyumuyor direniyor çıldırıyor uyunmayacak saattede ayaktada olsa uyuyor birde sabah altı buçukta kaldırdım öğlen uyusun diye yine akşam beşte uyudu bni deli ediyor
0 oy
tarafından
Benim kızım bı ara gece 3 4 de uyanir 7 ye kadar uyumadı ne yaptiysam olmadı aldım 3.gun kullandım düzene girdi bıraktım . Öyle her gün hergun vermedim vicdanım el vetmedi .. bu ara gene başladı o huyuna yine 3 gün veya 4 gün verecem o huyunu bıraksın kescem.. uyku düzeni için kullanıyorum akşam 10 da yatsin sabah 10 da kalksın falan kafasıyla değil yani  . Sen de o şekil kullanabilirsin . 1 buçuk yasinda
(634 puan) tarafından
Bnde tam anlattigin şekilde kullanmak istiyorum
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Onun yerine anason çayı papatya versen daha iyi olur şuruplar bağımlılık yapar ilerisi için kullanmadan dalamaz 
0 oy
(854 puan) tarafından
ben kullaniyorum canim icerisinde melisa icerwn sivi var gayette guzel uyuyor yarim saat icersinde uykumuz hic yoktu korkarak uyaniyodu gece sadece agliyodu susmuyodu ben kullandim ucuncu sisiesi olacak canim benim ben bi zararini gormedim daha  bir gun iki gun veriyorum ucuncu gun birakiyorum sadece uyumazsa veriyorum ve cok faydasi var 
0 oy
tarafından
Ben bir ara dış döneminde kullandım. Ya hergün hersaat kullanacak degilsinya. Bitkisel zaten. 

Çaresiz kalınca insan bir yol bulmaya çalışıyor. Kızımda uyumuyordu çığlık çığlığa ağlıyordu. Dış döneminde verdim ama uykudan yarım saat önce vermen lazim
0 oy
tarafından
aksam 8 de uyutma cnm en gec 5 de 6 da uyansin ki 9 da yatabilsin
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Evet arada veriyorum bende ..dr. onermisti trendyoldan aldm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...