0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar bebeğime nasıl kilo aldırıcamm yaa ne verim kaç saatte bir verimm  bilmiyorum herkes bebeğin zayıf diyor ne yapim yardimmmmmmmmmmm

9 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Kaç aylık kaç kilo boyu ne kadar
(8 puan) tarafından
Boyunu tam hatırlamıyorum ama 14 Şubat'ta sağlık ocağına gittiğimizde 7 600 Gr dedi ve şimdide daha zayıfladığını söylüyorlar anlamadım gitti ne yedircem acaba ac mı kaliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık kaç kilo? 
(8 puan) tarafından
6 aylıkken 7600 Gr di ama daha zayifladi
0 oy
(4,447 puan) tarafından
Kiz kac aylik kilo kac
(8 puan) tarafından
6 aylıkken 7 kg ydi
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Herkese ne  bakıyorsun sağlıklıysa sorun yok alır cok kg olunca sagliksiz olacağına zayif olsun saglikli olsun canım
(8 puan) tarafından
Haklısın aslında ama işte ana yüreği acaba acmı kalıyor diyede düşün müyor değilim
0 oy
tarafından
İlk önce kulağını tıka canım gerisi gelir millet zayıf demesin diye kilo aldırmaya çalışma bebeğine doktora sor o ne derse onu yap 
(8 puan) tarafından
Haklısın teşekkürler
0 oy
tarafından
Kız benimki 8 aylık 8 kilo seni ki gene 6 aylık 7.600 müş ve ben bebeğimin zayıf olduğunu düşünmüyorum bakma seni insanlara 
(8 puan) tarafından
Tmm ozaman kulaklar tıkalı ama elimden geldiğince yedirecemm tontiskomu teşekkürler cvp icin
tarafından
Yedir kuzu yedir ama zayıf diye aklıma takma
(8 puan) tarafından
Ayn hakkisin
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Un kavur tavuk suyuna corba yap kilo aldirir duzenli ek gidaver kahvltisi oglen corbasi meyvesi 

Aksam yemegi

Muhallebide kilo aldirir

Basta nasi alistirrsan cocuk sana uyar

Benim iki cocuk var herseyi basta vercen yoksa bida yemez 

Tum gunumu onlara yemeklerinr harciyom. Bise hazrlsmazsan cocuk zatenyemez o aliskanlik olucak
(8 puan) tarafından
Tmm yapicam aslında dediklerinin hepsini yapıyorum hatta abartmış bile olabilirim ama  galiba saatleri biraz geç oluyor ondan acikiyorr
(3,532 puan) tarafından
Acikmasi guzeel canim  guzel yer
0 oy
(361 puan) tarafından
Uzulme dert etme bu kadar bu ay da boyuna gitmistir benim bebegimde pyle oluyordu bi ay kilo alsa obur ay boyu uzuyordu bi ay hem boyu hem kilosu artiyor yani sagligi yerinde ise sıkıntı yok
(8 puan) tarafından
Olabilir aslında  bakalım akrep burcuyum herşeyi kafama takıyorum malesef
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım benim kızımda hiç kilo almıyordu. Sen düzenli yemek yedirmeye özen göster. Ben her akşam yatmadan önce 1-2 yemek kaşığı irmiği 1 bardak su ile muhallebi gibi yapıyorum daha sonra içine muz eziyorum ve biraz da pekmez koyuyorum yediriyorum. Hem rahat yatıyor hem kilo aldırıyor. Ben çok faydasını gördüm sende dene istersen. Ama muz kabız yaparsa koyma içine sadece pekmez koy.
(8 puan) tarafından
Denicemm  teşekkür ederim cnm
(581 puan) tarafından
Rica ederim inşallah faydasını görürsünüz

İlgili bir soru bulunamadı

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...