+1 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Arkadaşlar oğlum 11 aylık henüz sürünemiyor yürüteç alacaktım hangisine baktıysam  ayakları birbirine girdi yüksel kademeli değildi o yüzden almadım ayağa kaldırıyorum ayağına dahi basamıyor endişelenmelimiyim doktora randevu aldım götüreceğim 7 aylıkken yürüyen bebekler gördüm benimki emeklemiyor bile normalmi acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Emeklemeden yuruyecek demekki cnm yere basinca güç aliyomu bacaklari?

Oglim 16 aylikken yurudu
tarafından
Yok canım ya ayaklarıyla yere bastırıyorum adım atması için hemen yere atıyor kendini basmıyor hiç
(7,972 puan) tarafından
O zaman bi doktora götür cnm
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Yani surunmeden emekleme den direkt yürüyebilir. Ama koltuk altından tutunca ayaklarını yere basmiyorsa bı doktora götür bence canım.
tarafından
Randevu aldım götüreceğim canım
(3,141 puan) tarafından
Benim bebeği daha 3 aylıkken doktor yere basıyor mu diye kontrol etmeye başlamıştı.
0 oy
(257 puan) tarafından
Belki emeklemeden yürüyecek olabilir ama içinin rahat etmesi için bi doktora götür. En azından ayakta durması lazım ama tabi her bebek farklıdır 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ayaklarının yere basması lazım, yürümese de emeklemesede ayaklarıyla yere basabilmeli, bir doktora götür bence. İnşallah normal der
tarafından
İnşallah canım randevu aldım götüreceğim
0 oy
(774 puan) tarafından
Kızım 17 aylık halen yürümüyor sürekli tutunuyor elinden tutup yürütünce kızıyor bu arada 14 aylık olunca sıralamaya başladı yaşından sonra emekledi bende bazen artık elinden tutup gezdirmek istiyorum ama nasip işte geçen parkta gördük bi çocuk aynı aydalar çocuk koşuyor ama kızım yürümüyor inşallah bir an önce yürürler camım
(2,359 puan) tarafından
Canım bayanınki yere de basmıyormuş. Yere atıyormuş kendini.
(774 puan) tarafından
O zaman bir doktora götürsün canım
(2,359 puan) tarafından
Aynen canım bence de
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Benim oğlum da 11 aylıkken emekledi 16 aylıkken yürüdü. Buraya kadar sıkıntı yok bence. Ama ayaklarına basıyor mu o önemli. Tembellik yapıp kendini yere atması değil nadiren de olsa sağlamca ayağını basıyor mu. O yoksa doktor görmeli bence canım.
tarafından
Yok basmıyor işte hemen kendini yere atıyor
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Canım sen bence yindede bı doktora götür 
tarafından
Randevu aldım götüreceğim
0 oy
(119,441 puan) tarafından
direk yurur belki annesi
tarafından
Ayağına da hiç basamıyor ki hemen yığılıyor yere
0 oy
(2,308 puan) tarafından
Cnm bnm kızda öle hic basmazdı ama sürtünyr emeklıyor geri geri hic basmaz Dı Bn yürütece bindirdim 2 3 hafta sonra bastı şimdi basyr artık 8 bucuk aylık bnm kide annem demişti yürütece koy die bana cok faydası oldu 
tarafından
Yürüteç alacaktım koyduğumuz bütün yürüteçler kısa geldi ayakları birbirine giriyordu o yüzden almadım
(2,308 puan) tarafından
Anldım başka bk o zmn cnm inan cok faydası ını gördüm istersen sen. Bi gtr cnm cünki hani emeklmyr sürtünmyr diyr sn ama blki zmnla yapar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 180 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 522 göst.
13 Nisan 2020 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 189 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap