0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
kzlar köy ürunleri satan yer ariyorum kendileri yapan organik olan fabrikasyon olmayan guvenilir yer ariyorum tanidginiz bildiginiz alip memnun kaldiginiz sayfa varmı  lütfen .. zeytin peynir kaşar tarhana tereyağ felan bu tarz şeylerden alacam da yardimci olyrsaniz çok sevinirim

8 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
kzlar fikri olan yokmu acaba
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Peynir tereyağı çökelek falan hep akrabalardan alıyorz ya
(104 puan) tarafından
ya bende normalden akrabadan alirim memleketimde var şükür ama istanbuldayiz burada olunca ne gide biliyoruz ne biri gelebiliyor kargota verseler bi dünya para
(2,501 puan) tarafından
Aynen haklısın vala bulmak zor
0 oy
(1,972 puan) tarafından
İnternetten asla almam öyle şeyler, bulunduğumuz yere pazar kurulur gelen gidene bakarım. Teyzeler oluyor evinde yapıp getiriyor. Yada burda oturup köyde ailesi olan oluyor onlara soruyorum. Eşimin ailesi köyde oturuyor kim ne yapıp satıyor bilirler. Bunları takip ediyorum istiyorum bişeyler. Komşuların akrabaları oluyor kimi süt getiriyor kimi zeytin kimi peynir onlara da söylüyorum. Herkes emeğinin karşılığını alıyor. İnternetten gelen nerden nasıl geliyor görme duyma şansımız olmuyor. 
(104 puan) tarafından
malesef canm öyle doğru diyosun ama malesef öyle bi imkanım yok keşke olsa :(
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Koyde yasiyirum canim burdan tanıdıklardan aliyoruz herseyi 
(104 puan) tarafından
ya bende memleketteyken aliyordum yani hemde bende hataylıyım tam yerinden geliyorum ama malesef tayin nedeniyle İstanbuldayiz işte gelen giden olmuyor kargo desen bi dunya para tutacak :(
(1,009 puan) tarafından
Otobusler almiyor mu canim o daha uyguna gelir
(104 puan) tarafından
otobusler bize 5  6 saat uzaklikta son durakları canım
0 oy
(1,045 puan) tarafından
İnstagramda sönmez hatay yöresel tadlar var. Bakmanı tavsiye ederm 
(104 puan) tarafından
bakarm canm teşekkür ederm
0 oy
tarafından

Benim gaynanam tereyağı tarhana kendisi yapıyor ama şehir dışına göndermez kız çevresine satıyor ineklerden ne kadar süt çıkarsa işte onunla:D

(104 puan) tarafından
ya ne guzel canım ya bende hatayliyim benimde memlekette var istesem yaptiririm ama dünya parasi kargo tutar  geçen memlekette bi kitap unuttum kargoyla yolladi ailem sadece kargo parasi bi kitap için 50 lira aldilar yarım kilo kitap yok bile
0 oy
(2,537 puan) tarafından

image

burası Tokat'ta çok sevilen bir yer her şey doğal buradan sipariş verebilirsiniz.
(104 puan) tarafından
kendileri mi yapip satiyor canm
(2,537 puan) tarafından
Evet ürünleri çok güzel hele bir köy ekmeğimiz var bir kere yeseniz sürekli onu yemek istersiniz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
0 oy
0 cevap 76 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyneppp (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.

379,289 soru

11,353,114 cevap

34,824 kullanıcı

...