0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kizlar elektrikli süt sağma makinası aldım göğüslerimin ucu yok bebeğim küçük gücü yok cekemiyor die .ama nasıl kullanılıyor yani bir memede ne kada rbekletilmesi lazım ,bı mememden 1 yemek kaşığı sağdı sadece ,ama göğüslerim taş gibi .4 gün oldu sezeryan doğum yapali

1 cevap

+1 oy
tarafından
Canım sıcak  kompres yap. Önce sıcak suda bez ısla ısla koy. Her sağma öncesi yap ama süt kanallarını açsın o sıcaklık. Sen günde 5.6 defa sağmayla caşıs 15 dk birini 15 dakika birini. Bebek emdikçe süt indikçe açilir daha çok sağarsın.

Silikon göğüs ucu al istersen benimde yoktu göğsüm bebeğim onunla daha rahat emdi ilk başlarda. 
(102 puan) tarafından
sivri değil benim yaygan içe girmis bide bebeğim 2300 kilo korkuyorum sarilik olursa diye takati yok çeke
(102 puan) tarafından
Yaptım şahsım 30 SS çıktı icirdim böyle böyle artarmi
tarafından
Artar hiç pes etme. Ben kambur oldum sağana kadar. Sonra bir baktık 2 market poşeti dolmhs. Sonra sütüm azaldi o zaman icirdim hepsini. Ev falan tasıdık fırsatım olmuyordu emzirmeye kirli oluyordum öyle işe yaradı ki. Sen bebeği emzir hemen sonra sağ. Emsin gene sağ. Günde 5.6 defa sağ. Süt saklama poşetin yoksa al. Sütün artarsa sakla hemen buzluğa.
(102 puan) tarafından
Çok ağrıyor inanki
tarafından
İşte sağmazsan ateşin cıkacak ve mastit olcak
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 220 göst.

379,837 soru

11,370,204 cevap

34,853 kullanıcı

...