0 oy
786 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar ben görümcemle tartışma felan yok yani sadece işte benim annem yaşlansa diyo görümcem 4 gelinde bakmaz diyo telefonda eşime esra bile dedi bende kızdım niye felan öyle diyo diye aradım felan sonraları telefonları mı açmıyor mesajlarıma cevap vermiyor bende aramadım bir daha eşim aramış iftara davet etmiş eşimş  bende ben ne yaptım ona dedim yani eşimde çocuk üşür hastalanır sen napacan diyo yaa gitmesi yürüyerek 15 dakikalık yer birde nisan ayı ne üşümesiyse anlamadım gitti bende engelledim görümce mi  siz nasıl davranırdınız 

43 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ha sen ha eşin ne farkeder, eşin tek başına giderse seni ezmis olur bu benim görüşüm
tarafından
Arkadaşa katılıyorum haklı
(2,352 puan) tarafından
Evet kesinlikle ezmiş oluyor.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anasini çok düşünüyorsa kendi baksın 
+1 oy
tarafından
gelinlerden önce kızına düşer bakma görevi. görümcen anasının gözü belli.
(1,786 puan) tarafından
Kendi bakacak diye ödü kopmuş belli
+1 oy
tarafından
Eşim tek başına asla gitmez giderse de görür gününü
+1 oy
(166 puan) tarafından
Daha simdiden annesi yaslanirsa hangi geline kakalayacagini dusunen bir kiz evlat. Ne bekliyorsun ki boyle birinden. Hic muhatap bile olma anasina hayri olmayanin sana hayri mi dokunur. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bence arayıp kendini küçük düşürme eşin gitsin sonuçta kardeşi sende daha muhatap olma.
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Özellikle sadece eşini davet etti ise çok art niyetli bir davranış bir daha o adım atmadıkca muhatap olmam ben sanırım. Ama acaba eşin gıyabında tüm aileyi mi davet etti, yanlış anlama falan olabilir mi?
0 oy
(161 puan) tarafından
Kendisi baksın annesine.Benimde halam annem hariç babamla bizi çağırdığından beri selam bile vermiyorum babam tek giderdi..Bence ayıp yani delimi ne
0 oy
tarafından
Neden durduk yere öyle yapsinki. 
0 oy
tarafından
Sadece sen mi gel demiş eşine yoksa iftara beklerim mi demiş, görümcelerim de öyle mesela beni aramazlar gel diye ama ben eşimi yinede tek bırakmam bende giderim sonuçta benim onlarla aramda hiç bişey yok. Durduk yere bişey yoksa kurguladınmı yoksa içinde 
(314 puan) tarafından
Aileden bir kişiyi arayabilir bütün aile adına  yani ben öyle yapıyorum. İftara bekliyorum sizi derim mesela. Sadece sen gel demişse farklı tabii ki.
tarafından
Olayı bukadar büyütmeye gerek yok bence sen kafanın içinde çok kurcalıyorsun sorunları demekki, beni aramasa mesaj atmasa yinede giderim aramda sorun dahi olsa eşimi tek göndermem bende giderim,  eşine sor bence sadece sanamı gel dedi yoksa hepimizimi çağırdı
tarafından
Görümcem ile aramda bişey yok diyosun yorumlardada beni eşime kaç kere dövdürmüş diyosun madem öyle o şerefçsşz eşin ondan daha şerfsiz nasıl buna müsaade ediyorsun ya
(209 puan) tarafından
Gitsen de suratını asıyo istenmediğin yere nasıl gidiyim
(209 puan) tarafından
Görümcemle kavga etsek felan benden önce eşime söyler hemen arar bana mesaj atıyo diye her lafı kendi söyler bana ama haklı o olur  şimdi desem niye çağırmadın beni diye eşim ona da bi ton laf eder bana acından mı öldün de adam seni istemiyo istese çağırırda felan da işte
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Nekadar ayıp valla eşin gitsin sen muhatap olma insanın düşmanı bile olsa çağırır çok çok ayıp etmiş sende konuşma boşver 
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Şu hayır mübarek gün boşver ayıp onun ayıbı üstünü  ört boşver bugun sen ye tek başına pişman olur elbet bir gün
0 oy
(576 puan) tarafından
Çok tuhaf be o ne öyle. Anasına önce kendi bakması lazım. Gelinlerin bakıp bakmama derdine düşmüş sorunlu galiba. Eşin arada kalmış öyle üşür yalanı uydurmuş o da garip. Ben olsam yollamam :D 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben olsam bidaha muhatap olmam eşimde beni brakarak giderse onada tavır alırım.  
0 oy
(887 puan) tarafından
Benim gitmediğim çağırılmadığım yerde eşimin ne işi var öyle birşey olsa eşim de tek gitmez zaten bende asla yollamam yerinde olsam
0 oy
(341 puan) tarafından
Hadi kaynana neyse ya ben napim eltimin oğlu gelicem diyip duruyor bizde kalicakmis sürekli babasına dedim gönderme diye hala istiyo manyak ya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Belliki eşini tembihlemis onu getirme die sende cik ailene git yada aileni çağır 
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Eşin tek başına giderse iyi olmaz bence seni kaleye almıyor gibi olur eşinin şunu demesi lazım ben nereye eşim oraya çağırıyorsan ikimiz geliriz kabul etmiyorsa n gelmeyiz böyle söylerse iyi olurdu benim eşim hep der ailesine ben nereye avradım oraya der :D 

(209 puan) tarafından
Yok eşim demez kendi yer içer gelir oda onun gibi aynı al birini vur ötekini
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Eşinde kabahat canım Allah yardımcın olsun senin cagrilmadigin yere gitmemesi lazım
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Eşine ne demiş önemli olan tek sen gel mi demiş 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 306 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
13 cevap 327 göst.
0 oy
2 cevap 343 göst.