0 oy
100 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Hem kendi kedime hem de sokakta ki kedilere mama almak istiyorum. Fakat mamalar çok pahalı onerebileceginiz hesaplı mama markaları var mı? 15 kiloluk 

8 Cevaplar

0 oy
(119,280 puan) tarafından
yaa ne guzel bi sevap sokaktakiler icin 
tarafından
Evet de çok pahalı, para yetişmiyor, çok zam koydular :( gene almaya calisacagim ama bakalim artık hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Proline alabilirsin sevmeyen kedi görmedim henüz :) 
tarafından
Evet o markayı da söyleyen olmuştu ama hiç almadım, olmadı bir denesin kediler
0 oy
(887 puan) tarafından

Kendi kedim için whiskas kullanıyorum 300 gramlık tekli paketlerde alıyorum taze olması için koli işi satılıyor 14 paket halinde 300₺ veriyorum ben trendyoldan alıyorum.

Sokak hayvanları ise bonisa marka var internette pahalı ama ben petshoptan 10kg olanları 200₺ alıyorum.
tarafından
Bonisaya da bakayım
0 oy
tarafından

Merhaba canim :) bizim evde de kedimiz var  Mıgrosta uygun kedi mamalari var bakabilirsin 

tarafından
Oraya bakayım bakmak hiç aklıma gelmedi :)
tarafından
Migrosta 10 kg kedi mamasi 210 tl
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Valla mamaya güç yetmiyor ben tavuk döner alıyordum a101den filan, pişmiş olanlar var ya onlardan, çok seviyor özellikle kediler. 
tarafından
Valla yetmiyor, bazen evden tavuk yaptığım zaman kemik ya da deri koyuyorum ama her zaman da tavuk bulamıyorum. Mama temiz iyi oluyor ama yetismiyor yani hic denemedim ama a101 deki döneri falan
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben sokak kedilerine proline alıyorum canım hapur hupur yutuyolar
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Kuzum açık mama al  diğerleri çok pahalı.  Bizim kedi fit32 yiyodu sıpa . Allah senden o mamalarinin toz haline gelmiş parcalari kadar razı olsun iyiki var senin gibiler bu dünya da şükür allahima❤❤❤❤❤
tarafından
Seninki işi biliyormuş :) bakayım açık mamalara da onlarda can herkes alsa çok güzel olur aslında özellikle soğuk havalar da yemek olmsa bile su koysalar bile yeter :)))
0 oy
tarafından
Canim ben evdeki kedime advance kullaniyorum. 

Sokaktakileri obivan yada enjoy aliyoruz annemgille beraber

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 523 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
30 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulcanunsal1 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busrayertan111 (24 puan) tarafından soruldu

379,455 soru

11,359,281 cevap

34,836 kullanıcı

...