0 oy
1,740 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar post açtım bı kaç saat önce eşimle bosaniyoruz çok kötüyüm diye. Yine aynı laf sokmalar devam etti. Avukatı aramıs bı çocuk ona verilirmis. Birini bana ver sen bakamazsin ev de araba da bnm. Maaşın yetmez. Biri küçük diğeri kreş yaşında. Birini bakıcı biri kreş sende okula gidicen . Nasıl olacak bilmm ne dedi . Durmadan konuştu konuştu. Sonra annesini aradı. Anne akşam hazirlan gelip seni alayım dedi. Annesi de gelmek istemedi siz gelin dedi. Baya ısrar etti anneside yok dedi. Telefonu kapattı yine benle uğraştı ograsti. Çocuklar üstünde emeğim yokmus. Bn buyutmmeisim hep o bakmis. Deliymisim bilmm ne .En son sinirlendim odaya geçip avukatı aradim. Yarın saat 3 ye randevuya çağırdı. Gittim ona dedim. Yarın avukat üçte bekliyor. Beş dakika sonra yanıma geldi. Aç göster avukat aramanı dedi. Gösterdim arama dakikasına baktı. Sonra içeri gitti. Fırına yemek vermişti fırında yemek var bnm isim var gelecem hemen dedi. Gitti yarım saat sonra kola almış geldi. Şimdi durmadan yanıma geliyor yüzüme bakıyor. Bnde en son git oyna bosaniyoruz rahatla dedim. Hiç ses etmedi ama iki üç kere gelip bana bakıyor dikkatli dikkatli sonra gidiyor. Yarın dananın kuyruğu kopuyor

36 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Eski postlarını okudum. Sizin sorununuz KAYNANA.
tarafından
Kaynanam zaten başlı başına bi olay
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi diğer postunu da okudum Oh iyi yapmışsın boş versene hep kadınlar mı erkeklere yalvaracak da hep çocuklarını düşünecek Aman çocuklarım için falan deyip katlanacak hiç gerek yok he yarın avukatla görüşürken de kesinlikle arabaya ve Evet hep bir koydur eğer senden sonra alındıysa Onlar zaten yarısı senindir başkasının üzerine geçirmeden direkt olarak tedbir koy dur sen de Kendi hakkını al Sonuçta çocuklar sadece senin değil ya sonuçta nasıl bakacaksın hiç de hakkını bırakma Vallahi iyi yapmışsın O her şey Ciddi ciddi söylüyor Daha sonrasında pişman falan olmasın
tarafından
Yarısından fazlası bnm. Cnm. Evlenmeden birikim var altinalrim bizleziklerim mihrim var
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence eşin sana oyun yapıyor ama b.kunu çıkardı. Şuan yaptığı şeyleri geride alamıyor iki ucu bklu değnek oldu. Bence burdakilerin gazına gelme gerçekten daha sakin kal görmezden gel o şuan saçma sapan damarına basmaya çalışıyo gibime geliyor 
tarafından
Dediğim gibi adım atmazsa bitti bu olay
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Yok canım ya bosanmazsiniz aynısını ben kaç kere yaşadım inadimdan hiç dönmedim huyum değil geri adip atmak bir kere adliyeye bile gittik gidin dediler dilekçe yazıp gelin çıktık adliyeden barıştık. Ama sende boşanmak istemiyosan çok sert yapma bence hani bir adım atarsa hafif karşılık ver zaten duzelirsiniz benim fikrim
tarafından
Bnde aynı inatxiyim. Çok inatçı olduğumdan koekuyor sanırım bnden ama sonuçta barışmak isteyen barışır. Bı seneye kadar ölürdü bana. Asla bırakmam seni derdi. Ölürüm öyle ayrilirz derdi. Bı anda bı gittim geldim bu hale geldi. Nasılsa geliyor dedi sanırım
(3,127 puan) tarafından
İşte nasıl olsa bırakamaz rahatlığı bu
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence gezmeden döndüyünde sana sırnaşıcak yüz verme yarında avukata gitmemen için yalvaricak
tarafından
İşe gidip geldi. Olay varmış ona baktı geldi. Aynn sirnasti ama bn o lafları yedirmrdrn barismam
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Canim sen burda boşan diyenlerin lafına bakma ortada çocukların var eğer ki çok ciddi bı durum yoksa konusun halleedin derinm
tarafından
Yani bı adım atıp özür dilemexse maalesef sonu iyi değil
(2,562 puan) tarafından
Söyle sende eşine özür dilersen affederim de yoksa bitti de
0 oy
tarafından
Dikkatli niye bakıyo ki Bir şey yapmasın dikkat et 
tarafından
Yok yani konuşmaya çalışıyor. Gelip gidip bana bakiyor. Bişey yapmaz yillardir bişey yapmadı yapmaz diye düşünüyorum
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bence kayinvalidenin doldurması ile hareket ediyor. Şiddet aldatma vs yok daha önce de böyle kavganız olmadıysa bekle hemen boşanma. Bak geri dönüşü olmaz. Barışmak isterseniz hülle yapman gerekir. İki tane evladın var. Burdan milletin gazına gelme. Sen yine git avukatla görüş gözü korksun ama davranislarinin şekline göre sonuca varırsın. İnşallah düzelir hanen. Hakkınızda hayırlısı olsun 
tarafından
Avukata gitmem için beni götürmedi lazım
 Biz küçük bı ilcedeyix. Avukat merkezde. Merkez buraya 2 saat. Bı kız var bı de oğlan. Oğlan ,45 günlük olacak yarın. İllaki yardımı ladim
(1,837 puan) tarafından
Tamam söyle götürsün seni ciddi olduğunu anlasın ona böyle davranmaması gerektiğini aşıla. Sen beni götür dediğin zaman gelir konuşur belki ama geri adım atmış gibi yapma baktın ki gerçekten alıp götürüyor o zaman kendisi kafada bitirmiş demek olur canım
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ortada bişi yok diyorsun ama bosaniyoruz diyosun o çocuklarınızı hiç mi dusunmuyorsunuz
(2,562 puan) tarafından
Bak sende blöf yaodini biliyosun işte seni seviyor deemk ki bence çocukların için bı tekrar konuş cicuklariniz uyunca tek başınıza konusun özür dilemesini işte sarılın barışın bence çünkü evlatlariniz çok küçük ilerde bu psikoloji kaldiramaya bilirler düşünsene biri annesiz biri babasız kalacak sen kendini evlatlarının yerine. Köy annenle Baba'nın ayrı olduğu nu düşün ne kadar zor bı durum
tarafından
Ama konuşunca sanki bn yalbarmisim gibi davranıp yine aynı şekilde devam ediyor.
(2,562 puan) tarafından
Mesela sor eşine gerçekten beni sevmiyor musun artık de ben mesela şakasına hep sorarım beni seviyomussun diye sen de sor bı bakalım ne diyecek gözlerinin içine bakarak sor beni sevmiyomuaun artık de
(2,562 puan) tarafından
Canim konusmak yalvarmak olmuyorki ben sana ayaklarına kapan demiyorum mesafeli bı şekilde konusun zaten eğer seviyosaniz birbirinizi halolur hersey
tarafından
Ama işte o bunu bu şekilde anlıyor
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Pişman olmuş ne oldu böyle boşanacak laf söz mü konu bu mu yani oyuncak mı bu
tarafından
Oyuncağa döndürdük
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun
tarafından
Teşekkür ederim cnmm
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hiç bir kadın mutlu oldugu adamı bırakmaz. Hep derim cocuklar mutsuz ortamda ana babayla buyuyeceğine mutlu olup anasıyla yada babasıyla buyusun. Hakkınızda hayırlısı olsun hepinizin. 
tarafından
Aynı fikirdeyim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız eşin sana göz dağı vermiş bosuycsm die sende ne güzel etmişsin aramakla bak tutuştu şimdi aynı yatağa bile girme bugün biraz burnu sürtsun bosanmakta kararlı olduğunu görsün ki hatasını anlasın sonra gelip özür diler ö zman oturun konuşun yuvanizin kurtulcak yeri varsa kurtarın yoksa uğraşmanın anlamı yok bu şekilde hakkınızda hayırlısı olsun 
tarafından
Zaten üç gündür ayrı yatiyorduj. Yine almış yorganini  kanepeye geçti direk bnm git dememi beklemedi .
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun insallah. 
tarafından
Teşekkür ederim cnmm
0 oy
(704 puan) tarafından
Bosanmasaniz bile çocuk oyununa dönmüş özellikle annesnj araması fln. 
tarafından
Annesini normal aradı. Gel bizle kal diye. Yani daha bir hafta oldu gideli. Daha ne işi var burda
0 oy
(324 puan) tarafından
Vala üzüldüm canım inat uğruna yuva dağılıyor Allah yardımcın olsun şiddet illa fiziki olmuyor işte insan ruhen de şiddet görüyor sevgisizlikle asagilanarak küçük hor görülerek de oluyor bir şeyler eşin dünkü postunda da yazdım yapamaz bana muhtaç nasıl olsa döner adım atar diye düşünmüş şimdi sende böyle yapınca alttan alıyor gibi karar senin içinden geldiği gibi davran 
tarafından
Valla bnde çok üzgünüm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu