0 oy
1,736 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar post açtım bı kaç saat önce eşimle bosaniyoruz çok kötüyüm diye. Yine aynı laf sokmalar devam etti. Avukatı aramıs bı çocuk ona verilirmis. Birini bana ver sen bakamazsin ev de araba da bnm. Maaşın yetmez. Biri küçük diğeri kreş yaşında. Birini bakıcı biri kreş sende okula gidicen . Nasıl olacak bilmm ne dedi . Durmadan konuştu konuştu. Sonra annesini aradı. Anne akşam hazirlan gelip seni alayım dedi. Annesi de gelmek istemedi siz gelin dedi. Baya ısrar etti anneside yok dedi. Telefonu kapattı yine benle uğraştı ograsti. Çocuklar üstünde emeğim yokmus. Bn buyutmmeisim hep o bakmis. Deliymisim bilmm ne .En son sinirlendim odaya geçip avukatı aradim. Yarın saat 3 ye randevuya çağırdı. Gittim ona dedim. Yarın avukat üçte bekliyor. Beş dakika sonra yanıma geldi. Aç göster avukat aramanı dedi. Gösterdim arama dakikasına baktı. Sonra içeri gitti. Fırına yemek vermişti fırında yemek var bnm isim var gelecem hemen dedi. Gitti yarım saat sonra kola almış geldi. Şimdi durmadan yanıma geliyor yüzüme bakıyor. Bnde en son git oyna bosaniyoruz rahatla dedim. Hiç ses etmedi ama iki üç kere gelip bana bakıyor dikkatli dikkatli sonra gidiyor. Yarın dananın kuyruğu kopuyor

36 Cevaplar

+5 oy
(1,710 puan) tarafından
Kaçan kovalanır bu her zaman böyledir inşallah düzelirsiniz çocuklarınızın hatrina
tarafından
Çokta mutluyum
tarafından
Postu daha iki gün önce atmışsınız,hafta sonu dava duruşma görülüyor mu ya
tarafından
Bı ağız tadıyla depresyona sokmadiniz heee. Hemen kavga. Durun bı hele ya bn stresliyim size noluyor hacılar
(1,710 puan) tarafından
Taktikmaktikyok Boşver kuzum laf anlatamazsin
tarafından
Görülüyor canım anlaşmalı da
-Reklam-
+2 oy
(63 puan) tarafından
İlişkiniz çocuk oyununa dönmüş gerçekten. 

Bu seviyeye geldiyseniz durumlar kötü. İyice cılkı çıkmış çünkü. Allah yardımcınız olsun. Sizi tahrik eden eşiniz olmuş avukatı arama konusunda. Madem bu kadar meraklı taviz vermemeye devam edin. Hatta ben olsam çıkıp gitmiştim o evden onca laftan sözden sonra. Kaldıramazdım. Delisin bilmem ne diye çocukları almakla tehdit etmek ne demek? Gerçekten koca denmez böyle tiplere .
(1,777 puan) tarafından
Ama ayrılacağız yazmış aynı evde yaşamaya devam ediyorlar, annesi yanında adamın, adam yemek yapmış kola almış hiç boşanan bir çift gibi değiller, istemem kimsenin yuvası bozulmasın ama hiç inanmıyorum boşanacaklarına vazgeçtim der yarın
tarafından
Bnm kocanın kafa gidik. Meslkten dolayı. Bı de karakteri gider gelir eserekli az
(63 puan) tarafından
Bence ikisi de istemem yan cebime koy yapıyor ama hayırlısı:D
+2 oy
tarafından
Cocukmusunuz siz boktan sebeb yüzünden yok bosaniyorum fln iki çocuğunuz var evcilik mi oynuyorsunuz hiç o çocukların piskalojisini düşünmüyormusunuz şiddeti varmi bilmem ama senin postunda yazılanlara göre bi tartışma için yok bosaniyorum yok avukatı aradım konuşuyorsa git başka odaya sakinleş ne hala uzatıyorsunuz kavgayı iki çocuğunuzu düşünün be 
tarafından
Biz yazdığına göre yorumluyoruz ya açık açık yazacak ya yazmayacak biz müneccim değiliz kapi kapandıktan sonra ne olduğunu bilelim kendisi de yazmış hiç bi sebeb yok diye
(1,539 puan) tarafından
Müneccim olmaya gerek yok zaten kadın kadını anlar dünkü postunda eşi senden soğudum seni sevmiyorum artık demiş bence bunu söyleyen bir adam varken bitirmesinede sebep vardr
(1,777 puan) tarafından
Ama ayrılacağız yazmış aynı evde yaşamaya devam ediyorlar, annesi yanında adamın, adam yemek yapmış kola almış hiç boşanan bir çift gibi değiller, istemem kimsenin yuvası bozulmasın ama hiç inanmıyorum boşanacaklarına vazgeçtim der yarın
(1,154 puan) tarafından
Smyra aynen öyle çok dogru dedn
(1,539 puan) tarafından
Yani bilemiyorum artık o zaman eşinde tutarsızlık var hem senden soğudum seni sevmiyorum deyipte sonrada yemek yapması tutarsızlık oluyor yoksa sevmeyen bir insan ayrilmakta ister demekki şimdide geri adım atıyor
+1 oy
(5,954 puan) tarafından
Ikinizde çocuksunuz.. olan çocuklarınıza oluyor allah cocuklariniza yardım etsin..
tarafından
Bnce de çocukça davranışlarımız ama yoruldum
0 oy
tarafından
Neden boşanıyor sunuz sormasi ayıp
tarafından
Bı önceki postumu okur musunuz. Ortada hiç bişey yok. Bı anda inada bindi hersey
(2,562 puan) tarafından
Hem ortada bişi yok diyonuz hem bosaniyoz diyonuz ya çocuklarınıza uzulmuyomusunuz
tarafından
Şiddet ihanet gibi ciddi bir durum yoksa boşuna evliliğinizi bitirmeyin boşanmak arşı titretir Allah'ın en sevmediği helal bu inattan evlilik bitirmeyin derim
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Valla hakkınız da hayırlısı olsun. İyi düşünün derim. 
tarafından
İnada bindi o da geri adım atmıyor bnde
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun
tarafından
Amin teşekkür ederiz ♥️
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Neye bakıyo isteyen kendisiydi noldu iş ciddiye binince kafayımı yedi naptı
tarafından
Bilmiyorum orasını ama artık herşey bitti. Bı haftada bitiyor kurtuldun rahatla dedim
(17,645 puan) tarafından
Peki sen napcaksın aileni aradınmı Allah yardımcınn olsun
tarafından
Yok bu sefer haber vermeyecem. Kavga gürültü oluyor o şekilde. Boşanma bitince söyleyecek biz boşandık diye
(17,645 puan) tarafından
Kız yüreğine iner milletin
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Eşin seni korkutmaya çalışmış ama sonunda kendisi pişman olmuşa benziyor. 
tarafından
Kabullenmiş gibi durumu şuan . Yani insan kendini affettirmeye çalışmaz mi hiç ya
(1,610 puan) tarafından
İnsanın kafasında bitmişse çalışmaz. Hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Önceki postunu okudum da eşin avukatı arayacağını hesaba katmamış o yüzden sana yanaşmaya çalışıyor. Hakkınızda hayırlısı olsun canim
tarafından
Şuanda da durumu kabullenmiş gibi. Çocuklar büyürse sana vermezler diye kokruyorsun onda hemnnbosanmak istiyorsun diyo
0 oy
tarafından
boşanma lafıyla kadınları korkutma devrinin bittiğini hala anlayamamıi eşin galiba. kazdığı kuyuya kendisi düşmüş gibi duruyor.
tarafından
Yani bilemiyorum öyle ama sonuç bosaniyoruz
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Düzelicek. Kocan yalan söylüyor avukat katibiyim çocuklarda öncelik annenindir sen çalışan annesin çocuklarına bakabilirsin iyi bi hayat sağlayabilirsin sana verilir 2si ev araba evlilik Birliği içinde alındıysa zaten %50 oranla istesede istemesede senin. Ama eşin seni korkutarak yanında tutmaya çalışıyor.. 
tarafından
Peki bn çalışıyorum diye bana nafaka verilmiyor mu. Öyle söyledi .
(534 puan) tarafından
Veriliyor canım çalışsa da nafaka hakkına sahipsin
(5,804 puan) tarafından
Verilir çocuklarına bakmakla yükümlü çalışmakla nafakanın alakası yok
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Çocukları ayirmiyor mahkeme çocuk psikolojisi açısından 6 yaşa kadar anneye veriliyor genelde 6 dan sonra pedagog eşliğinde soruluyor kimi istediği kocan sallamış biraz 
tarafından
Bnde öyle biliyorum ama öyle kendinden emin söyledi ki bilemedim bnde
(1,313 puan) tarafından
Bence blöf yapıyor senin kocada telefonda birini avukat diye hemen kaydetmiştir baktı sen geri adım atmıyor Sun çocuklardan vuracak aklınca seni
0 oy
(852 puan) tarafından
Hasta bu yaaaa boşa kurtul gitsin bacim bu adam normal değil bak sana diyim ...veya bir annene falan git gelme biraz burnu sürtsün. Bu ne ya 
tarafından
Bı kere gittim. İlk gidisimdi. Gel konsualim çocuklar için dedim. Hamileydim ikinciye o zaman.ondsn sonra çok iyiydik
Annesi gelene kadar
0 oy
(852 puan) tarafından
Birseyi merak ediyorum sormadan edemiycem. Dediniz ya annesi bzie gekdi kaldı aramiz bozuldu diye 

Neden araniz bozuldu ne oldu
(852 puan) tarafından
Haklisin .nefret ediyorum yardımı olmayıp köstek olan insanlara ...ama şunu diyim eğer seviyorsanız birbirinizi inat uğruna yuva yıkılmaz...çok pişman olursunuz donüşüde olmaz ..biraz sakin kalmaya çalış mesela konuşma sessizliğe bürün küs değilde hani yokmuş gibi yap ...olay daha yeni iki çocukta seni geryo yoruyor daha çok olaylar yaşarsınız...zor evlilik yürütmek hic kimsenin hayatı dört dörtlük değil bak benim eşim de bnden gizli kredi çekti bitloune yat5di battı bizi bıraktı mecburen başka şehire çalışmaya gitti burdaki para ne borca ne eve yetiyordu çünkü. Ben bir bebekle tek başıma kaldım ona bir şans verdim .yani demem o ki senin olay biraz basit cok daha farklı evlilikler var hemen boşanmak kelimesini kullbma eşine karşı oda sana karşı...
tarafından
İşte hiç uğruna bosaniyoruz. Milleti sevindirecez
(852 puan) tarafından
Kiz sacmqlqma ya ara avukatı vazgectim de ...
tarafından
Valla arrik dedigim gibi ondan bı adım gelmezse bn dönmem davadan ağlaya ağlaya da olsa bosanirim
(852 puan) tarafından
Saygı duymaktan başka elimden bisey gelmiyor şu  an
0 oy
tarafından
ne okudum ben
tarafından
ben sana dedim ciddiye alma. bırak konuşsun he hı de susacak.Her tartışmada, her başanalım dedikde boşanmamı oluyor...
tarafından
Ama sürekli ciddi ciddi söylüyor. Huyumu biliyor inatlasiyor benle.
tarafından
Eşimde eskiden bi iki defa artık sıradan karı koca olucaz demişti. Üzülmüştüm. Akşama kadar barışmıştık:))
0 oy
(907 puan) tarafından
Sana bir sey soyleyeyim mi canim senin esim daha cocuk, yani su anlattiklarin gayri safi cocukca ve komik ! Sende bir sekilde uyum saglamissin karsidakinin cocukca davranislarina , tqbsiyem bir aile terappisi bulmaniz acil, yada bosanin cunki bir iyi bir kotu omur boyu bir birinize aci cektirirsiniz siz ! Bu yuzden iki cozum var aile terqppisi ile bir birinizi dogru anlamaya baslamak yada bosanmak bu sekilde yazik sizw
tarafından
Hayatta gitmez. Psikolojisi son zamanlarda hiç iyi değil ona bile gitmiyor. Suanlik boşanmayı ikimzde kabullenmiş gibiyiz bosaniyoruz galiba
0 oy
tarafından
Kuzum kocan sana psikolojik şiddet uygulamış bence seni çocuklarla korkutup boşanmak istemiyor ama anlattıklarına göre o adamla ömür geçmez alırsın çocuklarını da boğan gitsin
tarafından
Amaç o ama ne bekliyor aaa çocukları vermeyecek bana dur bn evde kalayım her şeyine katlanayim mi dememi. Bı gün derim iki gün derim üçüncü gün yine boşanma davasını açarım.
tarafından
Kesinlikle öyle alırsın çocuğunu da nafakanı da benim eniştem ablamdan önce evlenmiş bir çocuğu var 18 yaşını doldurana kadar çocuğa para gönderecek annesi hemşire olduğu halde
0 oy
(419 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bir önceki postunu okudum benm eşimde öyle bu gidişle benm sonunda boşanma olacak tabi eşim istiyor ben kızım babasız büyümesin diye bosanmiyorum
tarafından
Bnde konuşsam ikna olur ama bu sefer hiç bı anlamı olmuyor. Bn istemiyorum o istiyor moduna giriyor. Daha kötü oluyor. İstediğin hiç biseyi yapmıyor. En güzeli bu. Çocuklar için filan değil sevdiği için kalmalı boşanmak istememeli
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah bacım onu bunu bilmemde eve,arabaya hemen tedbir koydur 

Allah hayırlısını versin
tarafından
Boşanma davası açarken yapılıyormuş sanırım o.
(14,428 puan) tarafından
Evet ama geç kalmazsın inş önceden de oluyo diye duydum
tarafından
Valla bnmde emeğim var. Evlenmeden 33 bin biriktirmiş tüm o var. Mihirlerim kızıma gelen ceyrekler annemlerin yaptıkları toplam 4 yıl önce 60 bin tutmuştu. Gerisini de beraber ödedik çalışıp

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.