0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (718 puan) tarafından
1 aydir diyetteym 2 gundur orucum canm nasil havuclu tarcinli kek cekti bugun yaptm iftar sonrasi kac dilim yemisimdir saymadim bile ya emziriyorum halsiz kaliyorum  diyetimw ihanet bu :)81 kiloya dustum 90 lardan kendimi kotu hissediyorum diyete alisinca kacamak yapinca vicdan azabi yasiyorum resmen

3 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından
Bu kadar önemseme askm, emziriyormuşsunda ye bişey olmaz gün içinde yemiyoruz zaten, onu destekliyordur gün içinde yemediğimiz
(718 puan) tarafından
Diyete alistm diye bu takinti ya yoksa normelde yer dururdum verdigim kilolari almk istemiyorum ya
(1,777 puan) tarafından
Ben bekarken 70 e çıkmıştım o kadar azim etmiştim ki 51 e düştüm 1.5 ayda ama sadece günde 3 veya 4 tane salatalık yerdimz artık arkadaşlarım halime bakar üzülürdü kız hep salatalık yiyorsun güçsüz düşersin diye, gerçekten de 51 oldum ama ne vitamin kaldı ne magnezyum
(718 puan) tarafından
Neler yaptn mesela cnm vermek icin ben dogum kilolarimdan kurrulmak istiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ara sıra ödüllendir kendini kız bir şey olmaz
(718 puan) tarafından
Dimi ya onceden nasil yerdim umursamazdm diyete alistm ya yiyince morelim bozuluyor
(14,428 puan) tarafından
Tamam hakkın bitti daha yok sana,haftaya kadar :D
(718 puan) tarafından
Aman aman olmasin valla hakkim bugune kadar yedim de ne anladim löp löp kilo oldu bna :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kaçamak vicdan azabı yapıp diyetini tamamen bozduruyorsa tehlikelidir. Yoksa no problem:) çok sık yapmiyosan vücut telafi eder.
(718 puan) tarafından
Yok kiz diyeti bozarmiyim 1 ayimi verdim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu

379,447 soru

11,358,188 cevap

34,833 kullanıcı

...