0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Allah aşkına kızlar şimdi söyleyin bir  sizin eşiniz yılda kaç kez hastalanıyor.? Benim eşim mi değişik bu kış hiç iyi olamadık bir hafta iyileşiyor 3 hafta hasta tamam insanız ama dikkat edebiliriz  kendimize iş yerinde kış böyü kömür alıp yakmadılar sobayı dedim söyle alın yakın sağlık bu yani  kömür pahalıymış ee o zaman kat kat giyin onada yok  şimdi kızımda öksürüyor burnu akıyor antibiyotiği de alerjisi var kullanamıyo yasak antibiyotik şimdi  uyuyamıyor öksürük ten eşim yatak odasında yatıyor aygın baygın ben hapşuruk tıksırıyorum bir yandan hamileyim valla bişeyler anlatmaktan da yoruldum yazık ya valla kızımla bana yazık gerçekten artık onu geçtim. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,344 puan) tarafından
Hiç bir onerim yok maalesef canım buyuk gecmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(361 puan) tarafından
Ayni bu sene benim kocam in da hastalik yılı 3 gun iyi 4 gun kötü hic bi yeri agrimaz hastlanmazsa parmaklarim dahi ağrıyor diyir cozum bulan olursa ben de uygulaycagim;)
(13,857 puan) tarafından
Benim esimde sk hastalanir propolis baslayacagz bagsklk icin oglusumda nezle gbi oldu suan
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Gönder canım annesine yakınsa sen hamilesin küçük bebek var e bebekte antibiyotik kullanamıyor senin işin zaten zor annesi baksın ya da sizden ayrı yatsın temas etmesin hastayken 

İlgili bir soru bulunamadı

384,643 soru

11,506,159 cevap

35,158 kullanıcı

...