0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kaynanam eltimle bir yaşiyo, eltiminde iki çocuğu var. Geçen ramazan kaynanamlari bide gorumcemle kizisini çağırdım. Annemleride cagiracagim zamn eşim kendi annesinede soyluyo. Ne zamn bizimkilerden birini cagirsam sanki kendi tarafından da birini çağırmak zorunda kalıyorum. Sizdede böyle bı durum varmı. Ev küçük çok kalabalık oluyor o yüzden annemleri ayrı kaynanamlari ayrı çağırmak istiyorum. Ama kaynanamlari tek çağırınca sorun yok ama amblemleri tek çağırınca illa kaynanam eltim kaynım çocuklarda gelecek.

22 Cevaplar

+3 oy
(2,581 puan) tarafından
Çok saçma eşine anlat durumu evim küçük ve kalabalık olunca çok yoruluyorum ayrı ayrı çağırmak istiyorum de
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Ayyy aynı bizimkin kafasindan
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Annem ne zaman gelse kayınvalidemide mutlaka çağırırım iftar yada normal gün hiç farketmez iyi arkadaşlar birde ben çağırmasamsa annem kankimi niye çağırmadın der 
(656 puan) tarafından
Benim annemle kaynanamda anlaşiyo ama kaynanam tek gelmiyo eltim çocukları kocasida geliyo. Zaten kaynım kaynanam gibi her hareketine bı laf soyluyo o yüzdende istemiyorum bı yandan
(1,537 puan) tarafından
Maaa aile diyosun o zaman boşver gizli çağır sende herkes herşeyi bilmek zorunda değil
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bizimkilerle uzak ama yakın olsakar da oyke olmazdi. Şöyle diyim bazen evet hepsi toplanirdi ama hep değil
(656 puan) tarafından
Olması gereken o zaten. Benim ablamla kardeşim yanıma geldi eşim gidip ablasına söyledi sende git yanlarına diye. Bana diyo ablam bana haber vermedi demesin diye söyledim.
(7,791 puan) tarafından
Soyle acik acik ailemle konusacam biraz onlarla vakit geçirecem diye
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Eşim karışmaz öyle seye sessizlik ve azlikdan yanayiz bebim ailem gelicekse esim ailemle ilgilenecek oturup  annesi gil olunca kime bakicak ben istemem esimde istemez deger verir aileme ayrı ayri aliriz uzağız ama yakin olsak ayrı alırım esim bana danismadan kismeyi davet etmez

Kadin isine karışan erkekde ayri zor 
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Eşin ne karışıyoki benim eşim karışmaz sen bilirsin hatun der erkeğin her boka karışanıda ne biliym
tarafından
Her boka karışan erkeğe ne denir :D
(17,762 puan) tarafından
Herbokolog denir jsjdjsj
0 oy
tarafından
Saçm geldi bana ne alka yani hadi 1 olur 2 olur bir arada olup kaynaşma amaçlı ama sürekli olması Saçm bence 
(656 puan) tarafından
Aynen arada beraber cagirirsin ama ben bizim taraftan annem olsun kardeşim olsun birini çağırınca illa görümcem yada kaynanamlarda geliyo.
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Ne alaka canım çok saçma annemi ayrı kaynanami ayrı gün çağırırım eşimde böyle istiyor ne gerek var ikisi aynı ands
0 oy
(361 puan) tarafından
Ben ilk ikisini bersber sonra da gorumceler ve kaynanamgil olarak yapiyorum sonra annemler ile benim kendi akrabslarimi ama senin düşüncende cok mantikli sen hazirliyorsun sonucta
0 oy
tarafından
Ben kayananamlarla konuşmuyorum da eşin abayagi anlayışsız ha 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Mantıklı canım yaptığın. Tek kaynanan olsa neyse. O ne oyle ust uste hiç sevmem esim de istemez zaten 
(656 puan) tarafından
Tek kaynanam olsa zaten cagirirdim. Annemle oturup sohbet etsinler diye. Ama kalabalık oluyo
0 oy
(2,471 puan) tarafından
O an kimi ağırlamak istiyosam onu çağırırım mecburuyuz maayle herkezi çağırmaya ne gerek var cok sacma hem  hizmet edecek kişi sensin eşinin karışması yanlis
0 oy
(56 puan) tarafından
Yeni evlendiğimiz sene öyleydi ama sonra çağırmadı 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yarrabi boyle bir esim olmadigi icin bin sukur . ruhum daraldi bu ne sacma sey
0 oy
tarafından
Kaynanam yok ama eşinle bu durumu konuş anlat 
0 oy
(7,019 puan) tarafından
O zaman kaynananları çağırınca annelerden birini de çağır böyle saçmalık mı olur. 

Keşke annem yakın olsa da çağırabilsem. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım annemle kaynanam arasında 10 dakikalık yol var ama  benim evim  uzak ikisinede çağıramıyorum o yüzden ama bende annemi tek kaynanam tek alırdım çünkü benimde kaynanam eltimle oturuyor eltimin 4 çocuğu var 5.ciye hamile kaynanam gelincede 6 görümce ve çocukları annemiz gelmiş diyip Hep beraber geliyorlar e zor oluyor ondan annemler tek kaynanamla tek 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Niye ben ailemle vakit geçiremiyecrkmişim öyle bir zorunluluk yok illa yspıyomu o ailesini çağırdığında sülslemi çağırırım asla rahat oturtmamki:)
0 oy
tarafından
Benim eşim de öyle canım bizdede aynı durum var yazdıklarının aynısı 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Allah nasip ederse bu hafta gorumcemleri eltimi kaynanamı davet etcm diğer hafta kendi ailemi biz kaynanmla eltimle aynı binada otryoz kaynnama derim iftardan sonra çaya gelin ister gelir ister gelmz eşimde sağ olsn çok anlayışlı ne desem anlayışla karsiliyo

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 507 göst.
0 oy
15 cevap 326 göst.
+1 oy
13 cevap 414 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ektn (27 puan) tarafından soruldu

379,865 soru