0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben nerdne hatırlıyorum bilmiyorum ama bir insan hastalanınca doğururken sancı çekerken diş ağrısı çekerken falan günahları azlaip dökülür mü böyle bişey duymusrum sankide hatırlamıyorum eğer öyleyse dişle doğum sanciisndan inslalah yirtmisimdir ☺️

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet hastalik gunahlara kefaret oluyor ;) 
tarafından
Ya bak doğru duymustum çok dış agriis cektim çok☺️
tarafından
Oy oy diş cok fena. Sende gunah kalmamistir :D
tarafından
Puahaha kız güldürme inslaah öyledir dişim sızladı da korktum aklıma geldi soram dedim☺️
tarafından
Insanlar hasta oldugunda bizde Allah gunahlarina kefaret olarak dondursun derler :D ben kürdüm kurce soyler annem hep
tarafından
Doğru kız insalah ya
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Bildiğim kadarı ile hastalık Doğum hamilelik vs. Şikayet etmediğin isyan etmediğin sürece Allah geldiğine inanıp sabredip şükrettiğim sürece günahlarına kefaret oluyor. Sabır önemli 
tarafından
Sabır konusunda yorumsuzum valla belki isyan etmiş olabilirim ama çok zor bir doğumum oldu diş ağrısı çok çektik aklıma geldi biran sorum dedim
(704 puan) tarafından
Allah bilir kuzum artık hep aynı sabredemioz yeri geliyo isyan edioz. İnşallah günahlarımıza kefaret olmuştur
tarafından
İnşallah canım insallah
0 oy
(11,217 puan) tarafından
dogru ki dogumda oyle. ben iki dogumumuda bile isteye sanci cekmk istedim.1. sezaryen dediler hayr bklicm normal dogurcm dedim.digerine 16 saat icinde kac defa epidurall dediler hayr dedim . agri kesici gaz verirler onu bile istemedim : D
tarafından
Sörf bu yüzden mi şaşıran emoji☺️
(11,217 puan) tarafından
evt :) Allah kadina temizlenmesi icin cok guzel bir sans vermis onu kacrmk istemedim
tarafından
Massallah cesaretine hayran kaldım kuzum Rabbim gunahlarimizi bağışlasın inşallah şu mübarek gunlerde bunu düşünmek bile insanın ne olduğunu gösterir bana göre benim de doğumum çok zordu 18 saat suni sancı çektm acilmem hiç olmadı kimse ilgilenmedi neler neler insalla günahlarımız hafiflemistir
(11,217 puan) tarafından
Allah bisuna cenneti annelerin ayaklari altin vermemis canim. dogum buyuk bir mucize mukafatini Allah hem burda hemde ahirette vermis insallah :)
tarafından
İnşallah canım benim aklımdan geçti valal annelik ne kadar zor olsada kutsal degil dmeekki boşuna ☺️♥️
0 oy
(611 puan) tarafından
Yeni duydum hamilelikte diş agrisi çok çektim. Hem hamilelik hem dış ağrısı Yarabbi sen görüyorsun kulunu :)) 
(611 puan) tarafından
Şuan 3. Düşünmedim değil yani :))
tarafından
Puahahha bu yüzden çocuk doğurmak mantıklı gelmeye başladı bak
(611 puan) tarafından
Bu fikrimi gün içerisinde iki de uyanıkken vermek istiyorum. Gaflete kapılmadan :))
tarafından
Bencede iyi duusn geri dunusu olmaz bacım kac tane çocuk var sende ☺️
(611 puan) tarafından
İki tane canım. Karar verdim hayır :))
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Anam ben doğumda ölüyodum az kalsın baya günahım gıttı desene:D

tarafından
Bende bende valla doğruymuş kız çok şükür inşallah gunahlarimiz gitmiştir aminn ☺️
(3,156 puan) tarafından
Amin amin inşallah..:-D
0 oy
(895 puan) tarafından
Sabir musibetin geldigi ilk andir.eger isyan edersek hicbir mukafati kalmaz.
tarafından
İşte orası muallak kuzum hatırlamıyorum ama
0 oy
tarafından

Öylemi yaa bilmiyodum ben ☺️

tarafından
Bende duymuştum da doğruymuş günahlara kefaret oluyormuş o acılar eğer isyan etmezsen tabi☺️
tarafından
Ben çok nazlıyım yaa biraz başım ağrısa hemen söyleniyorum :D
tarafından
Bende söylenmiş olabilir orası şüpheli ☺️
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hiç duymadım kuzum eğer öyleyse doğum sancısı değil ama diş ağrısı çok çektim yıllarca anamı ağlattı 
tarafından
Bende ikisinide çektim inşallah kefaret olmistir kuzum ya doğruymuş ☺️
(1,887 puan) tarafından
İnşallah kuzum valla bu yaşta ağzımda diş kalmadı yaşlı annaneler gibi oldum 11 tane impilant takılı :(
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Oyun arkadaşım geçmiş olsun :) günahlara kefaret olsun inşallah 
tarafından
Canım benim amin inşallah ☺️♥️

İlgili bir soru bulunamadı

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...