+1 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
Tskler smdiden...

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbım en kısa zamanda nasip etsin inşallah canım bu mübarek ayın hürmetine 
-Reklam-
+1 oy
(1,414 puan) tarafından
Rabbim şu mübarek Ramazan hürmetine kucagını doldursun İnşallah kuzum❤

Bildiğim bi dua yok malesef lakin 3 ay önce korunmayı bıraktım 2 ay olmadı.. 3.aya girince 1.oğlanı sütten kestim 2. Soğan suyuna başladım 3. Ihlamur&kestane karışımı bal ile zencefil katıp macun kıvamına getirdim sabah akşam 1 tatlı kaşığı ona başladım ve şuan son adetime göre 4 haftalık hamileyim hangisinin etkisi oldu bilemem ha bide gebe olanlardan doğuma girenlerden dua da çok istedim belki de birinin duası kabul oldu.. Bana çok şükür dedirten Rabbim sana da o şükrü yaşatsın inşallah❤ şu okunan ezanlar hürmetine İnşallah❤
tarafından
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin. Soğan suyunu nasıl içe bildin? benim çok fena midem bulandı 2ci yudumu içemedim.
(1,414 puan) tarafından
Aslında kötü değildi tadı..
tarafından
Önümüzdeki ay yine deniycem. Soğanı yarım soğan eklesem iyimi? belkide çok eklemişimdir. Çikolatayla balla içsem olurmu? tadını öldürür
(1,414 puan) tarafından
1 litre suya 1 orta boy soğan attım ve soğukken içtim belki ondan tadı öyle çok kötü gelmedi bal ya da şeker atılır mı bilemiyorum ben soğuk ve sade içtim
0 oy
(519 puan) tarafından
Her ananeye lazım diye bir kitap var dini şeyler yazıyor bebek olması için tavsiye ederim canım okumani çok etkisini gördüm ben rabbim gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(128 puan) tarafından
Ben de seninle aynı durumdayım meryem suresine başlamanı tavsiye ederim arkadaşım. Bi çok yerde öyle yazıyor. Rabbim senin benim ve tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallahhh
0 oy
tarafından
bende yerimi alıyım :))
0 oy
(65 puan) tarafından
Rabbim kucagını boş bırakmasın inşallah.. Meryem suresiydi sanırım, yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
tarafından
Ismi azam duasi ben o duayla gebe kaldim rabbim bana benim ismi şeriflerimle geleni geri cevirmem buyuruyor 5 sene sonra mucize oldu hamileyim  rabbim tez zamanda bebek  isteyen herkesi sevindirsin
0 oy
tarafından
Meryem suresi 40 gün boyunca ben 6 aylık evliydim bebeğimim olmaması için sağlık yönünden hiç sıkıntım.yoktu. arkadaşım aradı dedi 40 gün Meryem süresini oku dedi 35. Günde hamile olduğumu öğrendim Rabbim kucağıni doldursun
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Meryem süresi kuuzm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Tevbe istiğfar etsinler bebek isteyenler demişti geçen bi hoca, tefsir dersinde dinlemiştim. Allah kavuştursun tezden. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 418 göst.
28 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 488 göst.
13 Nisan 2019 Diğer kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.