0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim trendyoldan sipariş verdi indirimdeydi 130 TL di aynı takımdan iki tane sipariş verdi ama birini iptal ettim aynısı olmasın dedim sizce bir tane yeterli mi hastane çıkışı sizler kaç tane aldınız 

15 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Bebek hastane çıkışı en az 2 tane olmalı. Hem sen yeni anne olacaksin hem bebek daha çok küçük kısabilir altı kirlenebilir ne oluur ne olmaz belki sezeryan doğum yapacaksın ozmn 1 günden fazla kalırsın hastanede
(712 puan) tarafından
Yani sonuçta şimdi etek bezi fln ayrı aldıysan ozmn 10lu takım hem pahalıya geliyor hemde gereksiz ozmn 5li takım daha mantıklı. Birde bebek için illa hastane çıkışı olmak zorunda değil onu tecrübe ettim :D yani bi uzun kollu zıbın bi ayaklı don yetiyor :))
tarafından
Hm doğru diyon cnm trendyol da indirim vardi 130 TL di eşimde sipariş verdi de iki tane birini iptal ettim valla bir tane yeter sonra giyemicek kızımdan biliyom çabuk kuculuyo
tarafından
Artık pazarda da uyguna bulamiyom canım ordakiler bile almış başını gidiyo pahalı inan bende indirim nerdeyse kovaliyom yapcak bsey yok ::)
(712 puan) tarafından
Ben internete pek güvenemiyorum ya kumaşı fln nasıl olur genellikle kendime de bisey almam illa bi dokunmam lazım :D şimdi gerçi bebek ne zaman doğacak o da var yaz oldu mu sürekli kıyafetler yıkanır anında kuruyor kışın daha zor olur heralde
tarafından
Bende yorumlara göre bakıp sipariş verdim cnm normalde bende almam gormeden yorumlar olumlu olunca sipariş verdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 1 tane 5 li 1 tane 10 lu almıştım zaten abisinin de bebeklik kıyafetleri vardı yetti bana 
0 oy
(5,818 puan) tarafından
10lu 1 tane yeter diğerlerini 5li al ben öyle yaptım 3 tane 5li aldım 1 tane 10lu
0 oy
tarafından
Bence 2 tane yeter hastane çıkışı diye 
tarafından
Ayni hastane çıkışından iki tane olurmu cnm
tarafından
Neden olmasın ki
0 oy
tarafından
3 hastane çıkışı 10 tane de yeni doğan tulum şeklinde almıştım tulumlar hayatımı kurtardı hastane çıkışlarini pek kullanmadım valla 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Kızz Fundaa bnmki hele bi tutunsun büyüsün cinsiyet belli olsun da isimli yaptıracam içimde ukte kaldıydı :)  

1 10lu 2 de 5li alsan yeter.. Diğerlerini normal kıyafet al derim..

Ahahaha ben Çınarın tüm kıyafetlerini abimlere verdim başka çocuk yapmıcam diyerekten sjsjsj  Memet yandı :) 
tarafından
Ben hiç isimli şeylere heves etmedim niye dersen daha giyemicek sonuçta 40 gün giyecek daha olmicak ben kapı süsü varya ona heves ediyom birde lohusa tacı terlik alırım belki azrada içimde kaldı onları yapamadım:)) Allah'ın izniyle yaparım bu sefer belki
0 oy
(354 puan) tarafından
Valla 10 hastane çıkışı almadım ama 8 tane hastane çıkışı aldım ekstra altta aldım önümüz yaz üst almadım o yüzden 10 luncok gereksiz ve pahalı ben ikiz olduğu ve tek bebeğe göre daha küçük olacağı için 8 tane yani 4 der adet aldım sizinki tek bebekte 2 hastane çıkışı 1 tulum alsanız yeter geri kalanı 3 ay alın o kadar hızlı buyuyorkk benim yeni yeğenim oldu 33 günlük hemen hemn olmuyo hastane çıkışı kollu zibin almışlar 3-6 aylık onları giydiriyorlar genelde 
0 oy
tarafından
2 ya da 3 tane 5 li hastane çıkışı olsa yeterli. Alt üst takımlar alırsın zaten onlar daha kullanışlı. Hastane çıkışı çok küçük oluyor bir ay bile giydiremedim ben. hele hediye gelen vardı o hiç olmadı prematüre bebek içindi galiba. Diğerlerini de büyük al geneli 6 -9-12  aylık fln olsun kalıplar küçük çünkü uzun süre giysin. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 
tarafından
Tşkler Allah razı olsun canim sayfada çoğu senin gibi demiş öyle yapcam boşa almim 10 lusunu bir tane yeter
0 oy
(286 puan) tarafından
Canim hastane cikisini bebekler fazla giyemiyolar  cok küçük geliyo bitane yeterli 5 li den 2 3 tane al daha sonrada giyerr  Ama bu benim fikrim karar senin ortalik ates pahasi tek  giyeme de fazla o paralar 
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben 4 5 takım almıştım hastaneye 2 3 takımını götürdüm. 1 tane 10lu 3 4 tanede 5li almıştım 
0 oy
(589 puan) tarafından
Bir tane 10lu al diğerlerini 5li ve 3lü al
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Benim üç tane vardı canm iki tane alsan iyidi
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben 5 tane 5 li takım almıştım yeterli gelmişti sonra bayada hediye geldi ilk zamanlar çok kirleniyor 12-13 takımı vardı anca yetiyordu 
0 oy
tarafından
Ben hastane çıkışı değil ama 3 takım alt üst bere takım aldım 20 günlük olduk yetiyor bize 10 gün sonra olmaz küçülüyolar çok alma 2 3 yeterli 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
1 tane yeter canim digerlerini 3 lü veya 5 li takim al 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 484 göst.
0 oy
5 cevap 149 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 207 göst.
0 oy
4 cevap 82 göst.

378,959 soru

11,343,514 cevap

34,809 kullanıcı

...