0 oy
314 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (65 puan) tarafından
Bayram tam geçiş mevsimi gibi bi zamana denk gleiyor Ankara da merkezi bir yerde yaşıyoruz. Bayramlık olarak bebeğime (bayramda 6. 5 aylık olacak) kısa kollu mu uzun kollu mu bişey baksam karar veremedim. İnternette araştırdıgım da bayram boyunca 25 31 derece tahmin ediliyor deniliyor.. Siz neler yapacaksınız 

11 Cevaplar

0 oy
(99 puan) tarafından
Uzun kol gömlek her mevsim kuşşanılır kışın üstüne hırka ile yazın kolları katlayarak baharda uzun kol olarak
(65 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
O kararsızlık bende de var eşim sıcak olur kısa kollu giyer dedi ama sen ankaradasin bilemedim ki olmadi bı ceket falan giydir üstüne 
(65 puan) tarafından
İşte bende güvenemiyorum. İstanbul 23 28 derece gösteriyor. Ankara 25 31 derece. Bilemedim. Ailem istanbulda Oraya da gideriz ankarada da oluruz. Kafamda deli sorular :)
0 oy
tarafından
Bekle bence bayrama 1 hafta kala al. Ben öyle yapacağım çünkü mesela geçen sene 8 nisanda kızım doğdu burda lapa lapa kar yağdı. Ay sonunda sicaktan fenalık geçiriyorum doktor kontrollerine giderken. 
(65 puan) tarafından
Evet ilk, kızım 5.5 aylık henüz :) mağazalarda pek istediğin bişey bulunmuyor. İnternetten de alsam son hafta olmazsa değişim iade falan süreç uzar o yüzden dedim.
tarafından
Sana bir model atayım onu al istersen. Bende kızıma ilk Bayramı'nda almıştım. Hem uzun kollu kullanırsın hem kısa kollu. Ama kizinmi var oglunmu
(65 puan) tarafından
Kızım var canım
tarafından
Atayım bak
(65 puan) tarafından
Bekliyorum
0 oy
tarafından

image

Ben bunu almıştım canım. Bu tarz salopet alırsan hem uzun kolluyla kombinlersin hem kısa kolluyla. Bir bari ve bir salopet olarak geliyor. Sende içine bir tişört al beyaz. Duruma göre giydirirsin

tarafından
Yukledim
(65 puan) tarafından
Teşekkürler canım değerlendireceğim :)
tarafından
Peki cnm
(2,307 puan) tarafından
Ay cok güzel mş bu ya :)
tarafından
Giyincede çok tatlı oluyorlar ;)
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bnce 2 hafta kala bekle Bn öle yapcm bmm de kızm 9 aylık olck o zmn 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende havaya guvenemedim nasil olur ki
0 oy
(704 puan) tarafından
Ben tşört giyecek kadr sıcak olcgnı sanmıyorm 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
kisa kol alip ustune hirka giydirmekdrnse uzun kol al
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Bence mevsimlik bisi al canım ne kadar da olsa hava değişimi oluyor veya ceketli bisi alabilirsin sıcak olunca çıkartır soğuk olursa giydirirsin
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Uzun kol canım sen
0 oy
tarafından
Ben kısa kolli aldım soğuk olursa hırka giydiririm  uzun kol giyemezler artık fazla havalar ısınıyor zaten e çocuklarda büyüyor gün geçtikçe  uzun kol alsam 2 3 kez giyip kalıcak kenarda 4 5 ay sonra olmayacak falan kısa aldım o yüzden kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
28 Şubat 2023 Moda kategorisinde Sila_eymen (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 337 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 102 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bhrcan (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.