0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gece yatak odasında uyuyup kalmışız kızımla beraber eşimde başka odada pubg oynuyordu sonrasında oğlum ağladı onu yanıma aldım emdi bıraktı yanımda uyuyordu kız rüyamda emerken boğulduğunu nefes alamadığını gördüm nasıl ağlayarak kalktım çocuğu uyandırmaya çalışıyorum ama varya oda uyku sersemi kafayı tam tutamıyo yavrum bende öldü sandım yazması bile benim sinirlerimi ziplatmaya yetiyor ayy Rabbim evladını kaybetmiş annelerimize sabır versin çocuklarına gani gani rahmet etsin geri kalan hepimizin çocuğuna da uzuun sağlıklı ömür versin. Yeminle geceden beri başım öyle bir ağrıyo ki anlatamam Rabbim kimseyi evladiyla sınamasım :((

2 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından

Kıyamam ya rabbim cocuklarımızı korusun hepimiz o duygularda inanki nefeslerini dinler olduk <3

tarafından
Ayy vallaha bacım öyle nasıl korktum nasıl bağırıp ağlıyorum eşimde o sıra gelmişti odaya zaten uykuya dalmak üzereydi oda korktu sonrasından kaç saat nefesini dinledik uyandırdım oynadım yemin ederim o korkuyla :((
(1,233 puan) tarafından
Oy annelik işte kuzu bnm oğlanda 5 aylıktı sırtımı tam döndüm bnm buyuk oğlan 4 yaşındaydı bebeği saliyim derken beşikle beraber atmıştı butun akşam uyumamışım korkudan şukur 1 bucuk yaş olduk rabbim korusun meleklerimizi
tarafından
Amiiin bebeğim amiin Allah'ım benim ömrümden alsinn çocuklarıma versin
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından
Bende geçen gece oğlum uyanmayınca aklıma hemen ölüm geldi kalkıp baktım sürekli kalktığı için neden bilmiyorum aklıma öyle kötü bir düşünce geldi. Rabbim hepimizin çocuğunu korusun kötülüklerden
tarafından
Ayy amin bacım amiin bu sıra çok korkuyorum neden bilmem

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,197 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 426 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 702 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu