0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
Ya o kadar uyguna koyuyorum gitmiyor bilmiyorum neden.bakiyorum bir satıcı bı gömleği 100 liraya satıyor kapış kapış gidiyor.millet batıyor mu çıkıyor mu anlamadim.iki ürün sattım kesildi kaldı.

.....Hesabım 111Melike111

takip beğeni yapabilirz kullanan varsa 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende gardıropta değil de dolapta satış yaptım bi ürün ekledim daha ürün eklemedim eklersem gider eğer dolap uygulaman varsa takip edeyim 
(1,140 puan) tarafından
Dolap ta var ama o da çok kesiyor ya.orda adım ssosyetepazar
tarafından
Üf baya takipçin var aslında niye satışın yokki
(133 puan) tarafından
@dijitalcizimfamily takibe al gulum
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende kullanıyorum ama hiç ürünüm satılmadı bı kaç gün önce açtım
0 oy
(4,661 puan) tarafından
takıp ettim canım sende eder misin 
(1,140 puan) tarafından
Hangisiydi acaba yazsaydın kız ☺️ ben sürekli takip istekleri attığım için çok dönüş oluyor
0 oy
(101 puan) tarafından
Benimde satılmadı koydum ama bişe yok.
0 oy
tarafından
Ben 4 satış yaptım gardrops tan ama hepsini dolaptan yönlendirdim kesinti oluyor diye ve biraz daha  uyguna verdim ürünü yoksa bendede aynı 
(1,140 puan) tarafından
Aynı ben valla ben de dolaptan yonlerdirdim ama anladılar heralde.yorumlari siliyor uygulama yönlendirmek yorum artik
tarafından
G.drop yaz silinmiyor yada diğer ben öyle yapıyorum :)))
(21 puan) tarafından
Gard yaz canim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende 2 tane sattım ama daha çok dolaptan satıyordum ama orda da artık satamıyorum
0 oy
(21 puan) tarafından
14 falandı sanırım sıfır bebek malzemeleri sattım ama buara satış yok görmüyor kimse  GulsahMustafa26 bakmak isterseniz 
0 oy
(84 puan) tarafından
Bi iki sattın mi alıcılarda güzel yorum yaptı mi gidiyo sanki bende sattım 4 5 parca bişey alanlar 5 yıldız verdi sağolsunlar yeni yükleyeceğim bişeyler İsmim ** awaisport 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
13 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minacrbc (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Kbrrrr_2e (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
2 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslihan25. (47 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...