0 oy
401 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (7,591 puan) tarafından
Sizce menüm yeterlimi.                                                    Sebzeli mercimek çorbası, iftariyelik tabağı , peynirli kalem böreği, Meksika fasulyesi salatası,çoban salata, İzmir köfte, pirinç pilavı.                                                                         

10 Cevaplar

+1 oy
(1,032 puan) tarafından
Bnce yeter canim daha ne olsun ❤️
(7,591 puan) tarafından
Teşekkürler canım.
-Reklam-
0 oy
(2,829 puan) tarafından
İzmir köfte pilavın yanına patates püresi yapabilirsin gerisi güzel☺️
(7,591 puan) tarafından
İzmir köfte patatesli zaten canım.
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yeterli canm ellerine sağlık :))
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Iftariyelik tabaginda ne var bilmiyorum ama sarma dolma gibi birsey olabilir birde tatli 
(7,591 puan) tarafından
Tatlı getirecekler ama ben yinede çikolatalı kek yapıcam bir gün önceden.
0 oy
(6,361 puan) tarafından
İftariyelik tabagı ne kız ilk defa duydum hurma falan mı katıyon
(7,591 puan) tarafından
Pastırma,dil peyniri, siyah ve yeşil zeytin,hurma,ceviz,kuru kayısı, fındık bütün iftar davetlerinde verilir .
0 oy
tarafından
Neden ikitane salata ?  Bana yemek az ve yetersiz geldi. Özel misafir çünkü. Bir tane ana yemek değil iki tane ana yemek yapmalısın. Mercimek çorba oda sade tut sebzeli yapma. Herkes beğenmez. Az pişmiş kaybolması taneli vs derler.
(7,591 puan) tarafından
Canım Meksika fasulyesi ile olan zeytinyağlı olarak madada yer alacak benim mercimek çorbam benim kendi usulümle dört sebze var içinde blenderden geçince ipek gibi pürüzsüz oluyor çok lezzetli güvendiğim bir çorbam,ana yemegi iki çeşit yapmaya gerek yok zaten insana iftariyelik çorba bile yetiyor yenilmiyor yani zaten yabancımda değiller birde çalıştığımı hesaba katarsak kusur aramayacaklardır zaten.
tarafından
En azından saltaya ve kek yapmaya vakit ayırmak yerine ana yemeği başka bir karın doyurucu şeyle destekleyebilirsin diye düşündüm.  Az bı patlıcan biber dolması doldurabilirsin. Hızlı dolar yani.  Çalışıyorsan yine iyidir tabi
(7,591 puan) tarafından
Belki hazır sarma alırım biraz çalışan kadın pratik olmak zorunda zaten emin ol o yaptıklarım bile çok gelecek oruçlu insan hemen tıkanıyor zaten.
0 oy
tarafından
Tatlin yok mu    
(7,591 puan) tarafından
Kızkardeşim biz baklava getiricez dediği için yapmadım kekide alternatif olarak çayla beraber keseriz.
tarafından
He o zaman olur canm zaten dunyalari yicez diye sofraya oturuyoruz ama bi corbayla doyuyoruz bu da ramazanin guzelligi iste
(7,591 puan) tarafından
Aynen öyle canım inan azar azar yenilecek çogu kalacak bile artık ertesi gün yenilir:)
tarafından
Aynen oyle canm simdiden afiyet olsun Allah kabul etsin :)
(7,591 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(603 puan) tarafından
Ellerine sağlık şimdiden canım ama bana hitap etmedi bizim yemrk kültürümüz daha ağır sanırım ondan
(7,591 puan) tarafından
Oruç açarken hiç sağlıklı değil helede baharat ertesi gün suya yanar insan.
(603 puan) tarafından
Kanka doğulu değil adanalıyım ama içimdeki antepli de doymuyo jsjsjskdjd
tarafından
Hahahaha valla alışık olduğumuz için sorun olmuyor cnm . :D böyle zevk alıyoruz :D guvecler kavurmalar kusbasilar kebaplar içli köfteler mmmmmmm (✷‿✷)
(7,591 puan) tarafından
İçli köfteyi bende çok güzel yaparım
tarafından
Ellerine sağlık canım ☺️❤️
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah bereket versin daha ne olsun
(7,591 puan) tarafından
Sağolasın canım öyle valla insan yiyemiyor ki zaten çok bişey
(3,599 puan) tarafından
Aynen öyle valla gündüz gözümüz aç oluyo ☺️
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah bereket versin daha ne olsun..k

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 191 göst.
10 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 690 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu

379,379 soru

11,356,224 cevap

34,832 kullanıcı