+1 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (2,600 puan) tarafından
Kızlar doğum yaptığımdan beri hemoroid oldu.  Kızım nisan8de 1yas olacak 1senedir çekiyorum çok şükür 1haftadirr geçti ne ağrı ne sizi ne kaşıntı hiç birşey yok 

Eski postlarima bakıp mayasıl otu kullanın kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Nerden aldın cnm
(2,600 puan) tarafından
Canim annem köyden getirtti dağlarda falan oluyormuş aktarda var mı onu bilmiyorum  yanında da kuyruk yağı kullanıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm
(2,600 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ☺️❤️
(2,126 puan) tarafından
Ne demek kız
0 oy
tarafından
Ya nasıl bişey nasıl uyguluyorsun onu anlatır mısın kuyruk yağı da demişsin 
(2,600 puan) tarafından
Canim kuyruk yağını kara uzumle annem krem yaptı eliyle yuvarladı snra bastı bende o kuyruk yağını makat bölgemde yerleştirdim sabaha kadar duruyo mayasıl otunu da balla karıştırıp sahurdan snra yiyorum 1tatli kaşıkla kabizligida atlattım çok şükür
tarafından
Ay deneyeyim ben de ya . Kara kuru üzüm mu yoksa taze olanından
(2,600 puan) tarafından
Çişmiş canim çayların yanında genellikle oluyo
tarafından
O ne ya
(2,600 puan) tarafından
Resim attım bak cnm
0 oy
(119,153 puan) tarafından
nasi yaptigini yazsana kardes
(2,600 puan) tarafından
Canim kuyruk yağını kara uzumle annem krem yaptı eliyle yuvarladı snra bastı bende o kuyruk yağını makat bölgemde yerleştirdim sabaha kadar duruyo mayasıl otunu da balla karıştırıp sahurdan snra yiyorum 1tatli kaşıkla kabizligida atlattım çok şükür
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende sezeryan olalı 40 gün oldu 4 günde bir wc ye çıkıyorum adet kanaması gibi makat tan kan geliyor nasıl atlattiniz
(2,600 puan) tarafından
0 oy
(890 puan) tarafından
Cnm detaylı anlatsana nsl yaptin
(2,600 puan) tarafından
0 oy
(2,600 puan) tarafından

Bu kızlar üzüm kuyruk yağıyla krem yapın poşetin içine koyun taşla vurun krem haline gelsin

image

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 478 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 849 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 637 göst.
27 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 530 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı