0 oy
914 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından

image

image

kızlar allah aşkına ya biri sipariş verdi170 ₺bu sepet ve meyveler yarısını bitirdim msj atmış 150 sepeti yapıyorum az önce msj atmış ben çok pahali ya yapmışım başkası uygun yapıyormuş hepsini 90₺yaparsam alacakmış allaha haval3 ettim bu ramazanda elimde olmayan parayla  malzeme aldım bebegimle iki gün mahvolduk dışarda ağlamak uzereyim gercelten

29 Cevaplar

0 oy
(440 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Elinize sağlık çok güzel olmuşlar, bu el emeği ürünlerde asla indirim yapmayın, bunları örmek uğraşmak o kadar zaman alıyor ki yapmayan bilemiyor işte. Bide ipler çok pahalı bence 170 bile ucuz istemişsiniz yani, kesinlikle siparişi alınca önce parasını alın taviz vermeyin bu konuda alacak olan zaten öyle de alır güven oluşturayım diye düşünmeyin. Ben Instagram'da özel tasarım çikolata falan yapıp satıyordum öyle insanlar var ki suistimal etmek isteyen taviz vermedikçe kıymetli olursunuz . Koyun dolap uygulamasına letgoya illaki alan çıkar 
(310 puan) tarafından
Valla koyucam bakalım şu ara çok ihtiyacım olduğu için koydum dışarda sep3t meyve ler 200 300 lere satıyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Parayı almadan yapmayın bu tarz şeyleri..
(310 puan) tarafından
Bundan sonra kesinlikle öyle yapicam çok kötü oldum
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Madem öyle önceden araştırma yapsaymisss kötü olmuş valla
(310 puan) tarafından
Çevresinden birine bahs3tmis gel ben sana 100 yaparım demis
(1,777 puan) tarafından
Yalan söylüyor emin ol, ne kadar ucuza getiririm diye düşünüyor kurnaz
(310 puan) tarafından
Bide nasıl emrivaki yapiyo3 bu fiyata yap alirim sen bana pahalı yapıosun dio
(1,777 puan) tarafından
Satma, hayır ben hepsini kendi ellerimle işliyorum, içini dolduruyorum, kusura bakma emek var 90 a veremem alırsan 170 senin hatrına 150 yapmıştım ama artık 170 yerse al de
0 oy
(9,327 puan) tarafından
Emeğine yazık olmuş
(310 puan) tarafından
Öyle çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Belki paranın bir kısmını en azından talep etsen. Böyle sorun olmaz. 
(310 puan) tarafından
O zaman da güvenmezler diye almıyorum böyle yapri
tarafından
Gerçek müşteri olursa alır.
0 oy
(17,279 puan) tarafından
Üzülme başkasına satarsın :(
(310 puan) tarafından
Ah ah inşallah çok üzüldüm hercekte
0 oy
(565 puan) tarafından
Parayı önceden alın sonra yapmaya başlayın bence yazık günah madem vazgececeksin iyice düşünüp arastirsaydin tam dayaklik
(310 puan) tarafından
Evet bide 90 ₺yap alayım emrivaki yapio
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Yanına kalmaz senin emeğini sömürmüş Rabbim başka yerden güldürsün yüzünü kuzum.
(310 puan) tarafından
Insalla canım inşallah
0 oy
(2,502 puan) tarafından
Çok üzüldüm kimseye guvenme ya oruç oruç gunah alıyorlar şöyle yaptım kabul etmiyorum diye bende sipariş gönderiyorum önden alıyorum yoksa bana kalır parasını asla ödeyemem zaten iki kuruş kazanmak için yapıyoruz
(310 puan) tarafından
Evet sabaha kadar örüyorum kalmaz inşallah uanina
(2,502 puan) tarafından
Şöyle kabul etmiyorum ördüm ramazan ayı günah alıyorsun diye
0 oy
(997 puan) tarafından
Üzülme canım rabbim bırakmaz kimsenin hakkını kimsede letgoya dolap uygumasna feln yükle çok güzel olmuslar elbet alan biri çıkar valla benm dururmum olsa kesin alırdım ben çok seviyorm boyle el emeği oyuncakları bende iyi kötü yapiyorm ama senin kadr değil :) 
(310 puan) tarafından
Letgodan satmıştım zaten ya esimde üzülme diyo ama ne fayda
(997 puan) tarafından
Tabi emek veriyorsn üzülür insan ama yinede yıpratma kendini köy fitosunu yine rabbim in izniyle yine satılır
0 oy
(316 puan) tarafından
Ayy canım yaa ne güzelde yapmışsın ellerine sağlık  letgo ya falan koy üzme kendini 
(1,777 puan) tarafından
Yürü git deseydin, bedavacı karı, valla şu yaptığın sepetidir oyuncağıdır zaten hakkı 150
(310 puan) tarafından
Anahtatlikta hediye edecektim güya ama iyi jiyetimle oynadı 170 dedim indirdim 150e bi baktım 90 dio
(1,777 puan) tarafından
Yok yok sakın öyle ucuza satma, sen kar etmezsin yani
tarafından
Ayy letgo' dakiler ölücü yaa, indirimi bırak bedava versen "pahalı" diyorlar.
(310 puan) tarafından
Ay allah seni sabahtan beri moralim çok bozukti güldüm yaaa
0 oy
(118,487 puan) tarafından
ne cinsler var kul hakkidir buda
(310 puan) tarafından
Insanlık olmuş gerçekten
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kac paraki meyveler
(310 puan) tarafından
9₺ve boyutlarında normal meyve boyutu
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Kuzenim paranın yarısını önden alıyor canım sende öyle yapp
(310 puan) tarafından
Bidaha olursa oyl3 yapcam oda olursa
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kaporasiz sipariş alma canım malesef böyleleri çok 
(310 puan) tarafından
Kesinlikle artık öyle yapcam ya zaten yok denilcek kadar az ama çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Dolaba koy öne cikar insallah alıcısı çıkar benim başımada geldi öyle biri bende Allaha havale ettim anneme ordurdum oda yaşlı kadın çok yorgundum nasıl uğraştık sisle elbise patik takımı sonra ne dese beğenirsin almiycam sonra cart curt bende artık kimseye güvenmem dedim bıraktım hatta bana 1 değil 2 3 kişi böyle yaptı bende bıraktım bırak isteyen alsın isteyen almasın yasadigin mağduriyeti paylas artık önce para de bi siteden alışveriş yaparken bile ilk önce parayı yatırıyoruz 
(310 puan) tarafından
Bende  allaha havale ettim ne emekle ordum
0 oy
tarafından
Sen kabul et canim doksanı kime satican başka senin o doksanin inşalahh o doksan 190 bereketi olur canim merak etme odanda fazlasiyla cikar biyerden sen merak etme Allah ıslah etsin onudaaa mübarek ramazan gunu yaaa
(310 puan) tarafından
Canim ya sepet ipini 24₺aldim tığ aldım ayrı 6 yane küçük ip aldım yani bana kalan 25 falan
tarafından
Bende örüyorum canim biliyorumda ne yapican elinde kalir alan olurmu acaba bilmiyorumki Allah yardımcın olsun canimm ne diyim bidaha konus anlat bana para kalmiyo zor ördüm bebekle dee bakalim ne olucak
0 oy
(11,217 puan) tarafından
nasil bir yuzsuzluk isguzarlik bu ya insan utanir
0 oy
(229 puan) tarafından
Meyvelerin hepsini kaça verirsin 
tarafından
Sende bi150 ye birakirim diyosun bi 160 diyosun bi karar ver artık
(310 puan) tarafından
Anlamadım burda 16 tane meyve var ve detaylı meyveler onun istediği 7 tane meyve ve sepet ti
tarafından
Canım iyice hesapla kaçtan verceksen tekrar post aç istersen belki burdan almak isteyen olur brnim durumum olsa almak isterdim ama eşim yeni işe girdi çok borcumuz var elimde para bile yok şuan maalesef inşallah satıp emeginin karşılıgını alirsın
(310 puan) tarafından
Kiz meyvelerin tanesi 10 ₺ işte o kadına 170 dedim indirdim ister diye 150é getirdik bu sabah msj atmış 90na ver diye
tarafından
Kiz simdide 160 demissin bi sabitle fiyati kimseye indrim yapma alacak olan oylede alir sende emek harciyosun kolay orulmuyor
0 oy
tarafından
Cnm cok uzuldum rızkını kazanmaya calısıyorsun ama bankada orgü sepet paya pahalı geldı hasırlar bıle okaadar degılkı ama fıyatı anladup yapmışsınız ona ragmen sonradan cayarak kotuluk yapmış uzulme Rabbım 1 kapıyı kapatır 1000 kapı açar bıdahıkıne parayı karttan al cnm anlatırsın müşteriye durumu anlar
(310 puan) tarafından
Ya 7 tanr meyve ve sepet istedi malzemeden çok emeğimi satıyorum gerçekten zor is:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 301 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 541 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusuf 427 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 598 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,395 cevap

34,510 kullanıcı

...