0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (2,616 puan) tarafından

image

15 er tane toplam 30 tane 158 tlye yaptirdim

5 Cevaplar

+2 oy
(283 puan) tarafından
Yanlış anlamayın da kimse kendi çocukları dururken senin çocuklarının resmini anahtarlarına takmaz ki güzel olmuş ona lafım yok ama dağıtılacak bir hediye değil bence
(2,616 puan) tarafından
Kimse dediğiniz kişiler halası teyzeleri amcası babaannesi ananenesi kuzenleri hepside severek takarlar takacak olan çokki yaptirdim ki zaten esim ben büyük kizim büyük oğlum hepsininde evin anahtari var ve hiç birinin anahtarligi yok yaptırırken bunlari göz önüne aldım zaten ben çocuğumun anahtarligini neden yabancıya vereyim takmayacak olana
(283 puan) tarafından
Saygı duyarım kötü niyetle yazmadım düşüncemi dile getirdim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Güzel olmuş canım da niye bu kadar yaptırdın hani ikişer tane yapsaydın bir kendine birde eşine diğerleri ne yapacaksın 
(2,616 puan) tarafından
Doğum günlerine hazırlık tatlım baba tarafına benim tarafıma dagitacaz
tarafından
Magnet daha güzel oluyor canim bence hani herkes kullanmaz anahtarlığı
(2,616 puan) tarafından
Magnette var gecen seneden
+1 oy
(119,326 puan) tarafından
napcan o kadar kiz
(2,616 puan) tarafından
Doğum günleri yaklaşıyor baba tarafına benim tarafına verecez tatlım herkes çok istedi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Cok guzrl canm gule gule kullanin.ama benim tavsiyem  bu tarz seyleri cok cok yakinlara yaptirin kullanilmiyor yazik gunah.ben dogumda soda acacagi yaptrdim cok işlevsel :))
(2,616 puan) tarafından
Yakınlarıma yaptirdim canim zaten çocuklarımın resmi olan biseyi asla konu komşuya arkadaşa vermem ve birazda anı kalmasını istedim açıkçası
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş ama magnet olsaydı daha iyi olurdu dağıtacaksan  anahtarlıgı herkes kullanmayabilir
(2,616 puan) tarafından
Bunlar dagitmalik değil benim tarafım çok kalabalık onlara verecem teyzeler kuzenler hala amca babaanne anı hatıra açısından bide magnet daha önce yapıldı o yüzden degisik bisey olsun dedim
tarafından
Anladım canım hayırlı olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 315 göst.
25 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 94 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
1 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 443 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...