+1 oy
329 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar mutfakta hangi bezi kullanıyorsunuz tezgahı, mutfak mamasını silmek için? 

Ben şu klasik renkli bezlerden kullanıyorum ama ufacık birşeyde leke kalıyor .Sürekli çamaşır suyuna basiyorum. Misafir geldiğindede bazen lekeli oluyor sinir oluyorim millete karşi

11 Cevaplar

0 oy
(17,876 puan) tarafından
Sarıbezler varya onların renklileri mikrofiber hemde süper temizliyor 
tarafından
Evet bende onları kullaniyorum
(17,876 puan) tarafından
Ee güzel bi sorun yok
-Reklam-
0 oy
(119,481 puan) tarafından
misafiri mutfaga sokma ☺ tum ev icin pella onerrim
(3,163 puan) tarafından
Ay pella baktım ama çok pahalı ya
(119,481 puan) tarafından
3lu 50 tlmi neydi ama yillarca gider
tarafından
Girmeyin mi deyim kız. Bizim burda mutfak birlikte toplanır. Hep misafirlige gittiğimizde öyle yapıyoruz. Ev sahibine iş birakmayiz
0 oy
tarafından
Mikrofiber bez kulllaniyorm
tarafından
Kaynata bilirsn tencerede ozamn gidyo
tarafından
Çamaşır suyuna basınca gidiyorda hergün hergün basıyorum bu seferde
tarafından
Bn kaynatyrum hep bide bulaşık makinasında atyorum kız
tarafından
Onuda duydum cnm. Deniycem onuda. Ama makineme takılırda güzelim makinem bozulur diye korkuyorum
tarafından
Bn hep koyuyom kız  hiç bişey olmuyo demirine asiyom  püskürtme sine degmick sekilde
0 oy
(1,403 puan) tarafından
A101 de renkli bezler var 3 lu satılıyor onu kullanıyorum leke felan birakmiyor
tarafından
Yok sildigim yerde leke bırakmıyor bezde leke kaliyor
(1,403 puan) tarafından
Bezde leke olur canım sildigin yerde bişe varsa o geçiyor çamaşır suyu dökünce geçiyor
tarafından
Aynen geçiyorda ne biliyim yinede sevmiyorum. Salçalı yemek yada kakao fln zor cikiyor
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Koroplast mutfak bezi çok güzel.  
0 oy
(7,690 puan) tarafından

image

en son şunu almıştım küçük geldi bana bir daha almam muhtemelen çoğu bezde leke kaliyo bende bez takıntısı var ayda 6 7 tane değiştiririm mutfağa sabit bez kullanamam 
tarafından
Ay bende sinir oluyorum ama öyle ayda 6-7 tane nasıl degistiriyim kız. Bende bu marka değil ama aynı böyle bezlerden kullaniyirum
(7,690 puan) tarafından
Benim takıntı gibi bir şey deterjan ve bez özellikle mutfağa ve çamaşıra
0 oy
(551 puan) tarafından
Bimde mikrofiber bezler var çok guzellerrrrr her yer tertemizmis gibi hissediyorum onlarla silince iz bile kalmıyor canlarım benim :)
tarafından
Yok sildigim yerde değil bezde iz kalıyor.
(551 puan) tarafından
O sıkıntı bende de var misafir gelecegi zaman başka bez çıkarıyorum ortaya diğerlerini kaldırıyorum sonra tekrar temizleri yıkayıp geri kaldırıyorum lekeli ama temiz yapanlarla yola devam :D yoksa beze para dayanmaz :)))
tarafından
Ay oda mantikliymis ama o işin arasında o aklıma gelir mi bilemedim ;)
(551 puan) tarafından
Benim aklıma geliyor valla :D sonuçta diğerleri de pis bez değil yıkıyorum makinada sürekli ama içime sinmiyor sanki herkesin bezi bembeyaz mis gibi
0 oy
(544 puan) tarafından

Bimin desenli mikrofiber bezlerini kullanıyorum :)

tarafından
Bezde iz kalıyor mu leke
(544 puan) tarafından
Çok yağlı çok kirli yerlere aslında sarı bez kulanıyorum diğer yerlerdense kalmış iz falan
0 oy
(12,494 puan) tarafından
A 101 den aldım en son 3 adet renkli renkli çok hoşuma gitti artık bunlardan alırım sarı beze göre de kar kar temiz kalıyor 
tarafından
Ben sarı bezi hiç kullanmadım bende o renkliler sen kullanıyorum ama hep leke kalıyor bezde
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Mikrofiber bez kullanıyorum canim hic leke kalmiyo 
(9,626 puan) tarafından
Anladim demek istediğini canı  bende bezi kasdettim bezde leke kalmiyo demek istedim
tarafından
Allah Allah benimkinde niye kalıyor ya
(9,626 puan) tarafından
Canim havlu gibi bezleri var mikrofiber havlu diye geçiyo ben onlardan kullanıyorum seninkide ondan mı
tarafından
Evet canım ondan
(9,626 puan) tarafından
Allah Allah bende kullanıyorum ama inan hiç leke kalmiyo evin bütün temizliğini öyle bezlerle yaparım camları yerleri dolapları mutfağı ocağı heryeri o bezle siliyorum yani o bezle derken aynı bezi heryere kullanmıyorum:)) ayni çeşit bezi her alanda kullanıyorum sonra toplu bi şekilde hepsini makinede sıcakta yıkıyorum tertemiz oluyolar
0 oy
(85 puan) tarafından
Bimdeki cam bezleri çok iyi oluyor
tarafından
Cam bezini tezgah icin hiç düşünmedim. Evde varda hep ayna fln siliyorum
(85 puan) tarafından
gayet memnunum hani tesadüfen fark ettim bende sarı bez kullanırdım normalde leke tutmuyor çay falan yapılmıyor hele ankastren camsa daha iyi oluyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 189 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 786 göst.
0 oy
31 cevap 334 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 279 göst.
8 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...