0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 yıldır evliyim eşini de 6 yıldır tanıyordum şiddet görmüştüm lohusalıkta hamilelikte ama sonradan tedavi olacağım dedi ilaç kullandığı eve döndüm bir iki haftadır evdeyim eşim düzeldi kısmen Ama hiçbir şekilde bana manevi yardımı yok yemeğe çamaşırlar çocuğun bakımına uykusuna her şeyle ben koşuyorum 7 tabağa bile kaldırmaz kaldırdığında da kavga eder laf eder ben çalışıyorum der 53 günlük bebeğim var 53 gün boyunca hiç bir yardımını görmedim arada bir kucağına alır sever ağladığında bana verir yardım et dediğimde de ben gerekeni yapıyorum bu eve para getiriyorum falan filan diyor her zaman üstte çıkıyor  çok yoruldum biz kaç çocuk bakıyoruz bir çocuk da böyle olduysan diye bana konuşmayın prezervatif kullandik ertesi gün hapı kullandım yine oldu ben çocukluğumdan beri bebekleri çocukları sevmem Allah'ın verdiğine isyan etmiyorum Ama bundan sonra da çocuğum asla olsun istemiyorum Bir tane yeter diyorum keşke tuplerimi baglatsaydim diyorum isyan mi etmiş oluyorum az önce eşim geldi koştur koştur iftar hazırlığı yapıyorum gündüz gelmişti evi süpüruyodum az önce çocuk ağlıyordi kucağında tutuyordu ben sofra sererken diyor ki keşke evi supurene kadar yemek yapsaydin. Hiç anlayış yok kendi para kazanıyor ya ev hanimligi da benim görevim gibi onun gözünde. Yaptiklarima minnet duyup teşekkür ettiğini eline sağlık dediğini çok nadir duyarım. Bana dua edin Allah yardımcın olsun bari. Usandım yeminle bebeğimi çok seviyorum ama yorgunluk bu yalinizlik beni tüketti

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah yavrum vah öyle erkeklerin önüne bi tabak bile koymıcan ama neyse 
tarafından
Onu yapsam laflariyls beni yer bitirir üstüne tartışma çıkar cevap verirsem yine kötü olurum
tarafından
Yemin ederim erkeklerden nefret ediyorım tabi hepsi aynı değil ama olsun aynı tas aynı hamam hiç farketmşyo şimdiki aklım olsa ne evlenirdim ne 2 çocuk yapardım gerçekten iğrenç bi hayat
tarafından
Bence de
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Niyeyse bu postta en cok bebegine üzüldüm:( 
tarafından
Ben onu çok seviyorum inan ki maddi manevi koşturuyorum ama yorgunum canım. Çok yorgunum.  Bazen aklıma böyle şeyler geliyor kendime kızıyorum çok üzülüyorum onun günahı ne ki
(1,284 puan) tarafından
O senin evladin tabiki seveceksin cnm. Hersey esinin sucu o sana biraz destek olsa sen bu psikolijide olmazdin
0 oy
(1,535 puan) tarafından
1 çocukla böyle düşünüyorsan zaten artık yapma canım 3-4 tane daha bakan anneler var bazı insanların huyu baştan bellidir sonra değişir ama bu senin ömrünü çürütür erkeklerin çoğunluğu böyle benim eşimde yardım eder ama devamlı uyur keyiflerine düşkün oluyorlar 
tarafından
Buda wlinde telefon video izler
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Sen o adamın kahrını cekiyon çocuğuna bakiyon yemeğini temizliğini yapiyon daha ne bekliyo beyfendi acaba senden çalışıyorsa hayrına çalışmıyor ya kendimde yiyo o kazandığı paradan yazık günah sana çocuğuna allhaim ıslah etsin o adamı 
tarafından
Ona göre her şey normal benim görevim bu cevap versem atan çalış göreyim der evlendik evleneli atan çalış diyor
(7,242 puan) tarafından
Ver çocuğu ona gir bı işe görsün anasinkini
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bi çocukta boyle oldutsan diyenin kalıbına tüküreyim. Anneyiz annenin halinden anlamaliyiz. Seni yoran çocuk değil esin. Bak benim kiz da bugun cok fenaydi ama esim biraz destek oldu sinir stres uctu şükür 
tarafından
Az önce tırnak kestim çocuk zirliyor kalkıp bakmadı koştur koştur ben baktım öyle elinde telefon iş güç video izlemek
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Güçlü dur kendini bırakma sen herşeyin üstesinden gelebilirsin çünkü annesin annelik savaşmak demektir yalnız değilsin Allah var Allaha çokça dua et vallahide seni ayağa kaldırır kendinden başkasına asla muhtaç etmez 
tarafından
Aglayasim geliyor çok yorgunum bir yıldır evliyim ömrüm bitmiş gibi hissediyorum
(17,633 puan) tarafından
Evlilik kolay değil haklısın ama bırakma senin mini minnacık bi meleğin var annesi o üzgün anne istermi ağla rahatla sonra deki senin için ayakta kalıcam de bak Allah nasıl yardım edecek biraz inşirah oku yada aç evin içinde rahatlarsın ferahlarsın
0 oy
(948 puan) tarafından
Canım benim ne zor Bi durumdur. Bana eşim bu ramazan sürecinde daha az yardım etmeye başladı nasıl zorlanıyom. Ya hiç yardım etmeyen hiç yardım görmeyen kadınları düşünemiyorum bile. Ama her işe yardım etmeleri gerekiyor bu anların babalık görevleri. Para kazanmak büyük marifet sanki kadınlar yeri geliyo hem para kazanıp hem annelik hemde evin hanımlığını yapıyor. Erkeklere bu kadar beden gücünü Rabbim kadınlara karşı göstersinler diye vermemiş dışarıda aile babası evde eş eşe karşı dayanak olsunlar diye... Layıkıyla eş olamayacak olan enazından çaba sarfedemeyecek olan erkekler kadın yüzü görmesinler inşaallah 
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Bosanma davasi acmamismiydin sen?
tarafından
Açacaktım tedavi olacam dedi barıştım
0 oy
tarafından
Burdakilerin çoğu bunu diyor kocası para getiriyor diye sanki dünyayı alıp getirmiş sende deki tabikide çalışıp para kazanacaksin bana ve çocuğuna bakicaksin mecbursun
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bebek o kadar değişik bir şey ki yokken bilemiyorsun bu duyguyu. Belki 1 ay öncesine kadar yoktu ama bir anda çıkıp geliyor dünyan oluyor. Bebeğim olmadan 1 saat bile geçiremem. Sende varlığına şükret. Eşinin huyu kötü demek ki yemek yemek diye ısrar ediyorsa sen ilk bebeğinle ilgilen ikinci iş onun yemeği vesaire. Tabi ki ben de isterim eşin sana yardım etsin ama onunla konuşup düzene girene kadar her şeyin suçlusu bebekmiş gibi düşünme. 
tarafından
Yok ya en çok bebeğimi seviyorum sadece yalnız hissediyorum yorgun ve bikkinim
(1,170 puan) tarafından
Kolay değil bebekle gece gündüze karışıyor canım. Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,014 puan) tarafından
O psikolojiyi çok iyi anlıyorum bebeğim 4-5 aylık olana kadar bende kabullenememiştim çünkü 5-6 yıl çocuksuz takıldık evliydik ama tabi canımız ne isterse yapıyoduk falan bi anda çocuk olunca herşey kısıtlanınca ben bi depresyon gibi bişey yaşadım ama sonra kızım büyüdü bana tepkiler vermeye başladı sonrasında iyiki doğurmuşum dedim inan bana geçecek bugünlerin eş konusunda da Allah kocanın kalbine merhamet versin diyorum bazı anneler erkek evlatlarını sadrazam gibi yetiştirdikleri için evlenince ellerini bi çatal kaldırmaya bile uzatmıyolar malesef boşver sen çocuğuna odaklan bugünler bida geri gelmicek
0 oy
tarafından
Yeni nesil anneler fazla mı nazliyoz acaba..rahatlıkta mi yada..camasir.makine yıkar ..elektirik süpürgesi bulaşık.makinasi..hersey iş konusunda.daha.kolay.baktigimizda..bunlar insanı psikolojisini bozmaz yaa..travmatik şeyler değil..bunalirsin tamam dışarı çıkarsam bisiyler yaparsın keyiflenirsin..onu yaoiyorum.bunu yapıyorum eşim yardım etmiyor psikojik sorunum.bu..bana biras fazla abartiliyo.gibi geliyo....

Bak.bnde 4 yaş.oglum 1 yaşında.kizim.var..esim.evde yok.gini ..gündüz başka işe gider akşam bir saat durur başka.ise.gider...bu dediklerini hepsini iki çocukla bnde yapıyorum.hatta bu ara temizliğe giriştim 3 gündür ramazan temizliği uğraşıyorum her gün bir yeri bitiremedim..yaptığım.yer gene kirleniyor..böyle bu sadece sende değil herkez.geciyo.bu durumdan..Allahım.sukurler olsun evlatlarım.bir tane..bir gülüşleri yetiyo yorgunluğun.bitmesine..sende.biras toparlan ..bu kadar iş güv yılmaz.bir.kadini.anneyi..
tarafından
Her insanın bünyesi aynı olmak zorunda değil olayı kendinizle kıyaslayıp nazlaniyo diye degerlendireceginize benim açımdan degerlendirseydiniz keşke. İş güç değil eşim yoruyor beni. Çok mall bir adam ben hassas bir insanım kaldıramıyorum
0 oy
(373 puan) tarafından
Bunları çok ariyomusunuz ya , üzüldüm Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Evinesn (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde iki bebek (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,042 cevap

34,741 kullanıcı

...