0 oy
821 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım son 2-3 gündür adaaa diye bağırıyor. Ne demek istiyor ki acaba ? Anne, mama, dede, gel gel diyor . Ada ile ilgili birşeyde demedim sesleniş olarak buna benzer birşey de demedim. 

Çözemedim . Ne diyor sizce ?

23 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından

Bebekler değişik ya böyle farklı isimlendirebiliyorlar bazen alakasız oluyor benim kızım tıııtt tıııttt diyor sonra anladık kucak istiyormuş :D

tarafından
Hahahh :)) maşallah canım ❤️❤️ bende anlamiyorum ne dediğini. Ada diyince 2ci kez hamile kalirsam adını Ada koyuyum diye düşündüm hahahahh :D
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Araba demeye çalışıyor olabilir mi
tarafından
Bilemedim ki canım  . Bir kaç kere dedim araba duut duutt dedim ama hemen söylemeye çalışır mı?
(14,032 puan) tarafından
Çocuklar çok zeki canım bir kez duymaları yetiyor
tarafından
Maşallah valla canım bu kadarını beklemiyordum :))
(14,032 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında aklıma geldi bir anda sayıları saymaya başladım ve hemen beni tekrar etti bende şok oldum :D
tarafından
Yok artık :)) kız hemen nasıl söyledi öyle maşallah nazar değmesin ❤️❤️ darısı benim kızımın başına inşallah ❤️
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Neye bagriyor cnm bnm oğlan ezan okunurken böyle derdi sonra düzeldi allha demeye başladı onun gibi biseymi acaba 
tarafından
Dikkat etmedim canım ama ezan dışında da diyor sanırım. Sürekli evde bağırıyor
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Attaya gitmek istiyor bence. 
tarafından
Gezmek mi istiyor yani?
(13,872 puan) tarafından
Evet hava isindi gezdir beni diyor.
tarafından
Oyy kurban olurum yarın hava güzel olursa gezdiririm bebeğimi ❤️❤️❤️
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bilemdimmm:))
tarafından
Bende bilemedim canim :))
0 oy
tarafından
Benim oğlum yemekten kalkarken bitti diyemiyor ciyaa diyor bitti demek ona göre :) ama ben ogretmedim bir kaç defa yemekten kalkarken bitti oğlum artık yok dedim sanırım ordan kalmış aklında 

Birde meraba diyor maşadan öğrenmiş o kelimeyi de TV de falan öğrenmiş olabilir yani sen başka bir kelime söyleyip onu telafus edemeyip o şekilde söyleyebilir kuzum 
tarafından
Olabilir canım tv açıyorum mecburen mutfakta iş yaparken kızıma kahvaltı yemek hazırlarken ordan öğrenmiştir. Hiç aklıma TV gelmemişti:))
0 oy
tarafından
Senden bir kelime duymuştur onu söylemeye çalışır oda adaa diye soyleyebilmistir anca
tarafından
Sürekli konuşuyorum şarkı söylüyorum a b c diye alfabeyi sayıyorum :D
tarafından
Benim yerime yanaklardan öp kocaman ❤
tarafından
Öperim canım benim ❤️ ❤️❤️
0 oy
(32 puan) tarafından
Birşeyi gorlstermek için orda demek yerine ada demiştir belki
tarafından
Genelde şarkı söyler gibi adaaa diye bağırıyor. Sürekli şarkı söylüyorum kızıma konuscak birşey bulamadığım için :D a b c diyorum ama ben sıkılıyorum hep aynı şeyleri söylemeyim diye doğduğundan beri şarkı söylüyorum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Baba demeye calisyor olmasin benim buyuk oglanda 13 aylik olana kadar babasina ede dedi :D 
tarafından
Eşimde öyle dedi belki baba demeye çalışıyordur böyle kolayına geliyordur dedi :D
(7,036 puan) tarafından
Oabilir canim bizimkide ede diyordu ede asagi ede yukari
0 oy
(101 puan) tarafından
Gezmek istiyo olabilir yiğenim beni görünce hep ole derdi. Ne zamanlarda dediğine dikkat et canım anlaşılır.
tarafından
Ortada hiç birşey yokken diyor canım şarkı söyler gibi adaaa diye bağırıyor :D
0 oy
(316 puan) tarafından
Ne isyosan anlamıyorum gel beni götür de 
tarafından
Şarkı söyler gibi adaaa diye bağırıyor canım sürekli şarkı söylüyordum ondan mı acaba :D ordan bi kelime duyup onu mu söyledi acaba şarkı sözlerinden bilemiyorum
0 oy
(2,515 puan) tarafından

Ya ben de 1.5 yaşına doğru çözmeye başladım kızımı :D  Hangi ortamda elinde ne varken kime bakarken diyor bunları sürekli takip et, her deyişten sonra düşün. İnşallah bulursun:)

Abla ya da atta olabilir mi?

tarafından
Şarkı söyler gibi adaaa diye melodili söylüyor :D doğduğundan beri hep şarkı söylüyorum kızıma
0 oy
(69 puan) tarafından
Gezmek istiyor evde sıkılmış olabilir benim oğlum da atta diye bağırırdı
tarafından
Olabilir canım pek dışarı cikamiyoruz havalar soğuk diye. Artık ısınmaya başladı çıkartırım kızımı dışarıya ❤️❤️
0 oy
tarafından

Adda demek istiyor bence hadi gezek diyor:D

tarafından
Olabilir canım sürekli çıkamıyorum dışarıya
0 oy
(3,480 puan) tarafından

Yeğenim benim ismimi söyleyemez ada derdi şimdi büyüdü teyze diyo abisinden öğrenmiş küçüğü de ada diyo ismim Şeyda kisayoldan işin kolayını bulmuşlar :D

tarafından
Hahahahhh kısa ve öz olmuş :))))
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Addaa dyor gezdir beni bunaldim dyor ,:P

tarafından
Haklı kız havalar soğuk diye pek çıkamadık dışarıya ama artık çıkartırım havalar ısındı ❤️
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnmki giy giy der mesela telefonda video izlemeye. Şuan 4 yaşında hala diyo ahahahah
tarafından
Hahahahhh yerim onu maşallah canım ❤️ ❤️
0 oy
(7,027 puan) tarafından
Bana gezmeye gitmek istiyor gibi geldi.
tarafından
Evet olabilir cnm ❤️
0 oy
(485 puan) tarafından
Siz anlamıyorsanız kimse anlamaz.  
tarafından
Anlamadım maleseff
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Addaya gitmek istiyor kızın galiba :)) 
tarafından
Gezmek istiyor demekki :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 270 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu

380,119 soru

11,379,379 cevap

34,865 kullanıcı

...