0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba tecrubeli anneler oglum 13 nisanda 11 aylik olcak hiriltisi ve burun akintisi var dun aksamdan beri dun acile gittik ama o an hiriltisi falan kesilmisti bisey yok dediler gonderdiler yarin tekrar goturcem polikinlige sizlere sorum su ne yapmam lazim yarina kadar ufakta olsa onu rahatlatacak biseyler lazim bana 

3 Cevaplar

0 oy
(3,127 puan) tarafından
Burnunu aç canım ağrı kesicisi varsa ver başka doktor bilir bizde bronşit vardı ben öyle durumlarda hava veriyodum ama şuan geçti şükür inşallah senin yavru da da yoktur ama hırıltılı da hiç iyi değil
tarafından
Biz ocak ayinda bronsolitten yattik 5 gun canim dun hemen acile gitme sebebim oydu tekrarladi mi acaba diye ama doktor bisey yok dedi suan odasinda hem makinesi acik icine nane yagi ve okaliptus yagi damlattim daha nefes acici oluyor oyle
(3,127 puan) tarafından
Ventolin mi veriyosun canım dadece tuzzlu su mu doktor onermeden ventolin verme bence
tarafından
Yok kuzum normal nem makinesi var su ile calisan odasinda o calisiyor ama icine bitkisel yag koydum burnunuda 3 saatte bi tuzlu su vererek aciyorum
-Reklam-
0 oy
(4,428 puan) tarafından
Geniz akintisi olabilir iceriden sismis olabilir

Odayi nemlendir kettle calistir buhar aletin yok ise 20 30 dakika peteklerin ustune islak cMasir koy 

Ve sonra burnunu serum fizyolojik ile temizle canm
tarafından
Burnunu tuzlu su sikarak temizliyorum odasinda nem makinesi var aksamlari calistiriyorum icinede bitkisel yag damlattim baska ne yapabilirim acaba
0 oy
(199 puan) tarafından
Hiriltisi çok kötüyse akciğer filmi çektir canım 
tarafından
Yarin goturcem canim hastaneye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

378,992 soru

11,344,518 cevap

34,808 kullanıcı

...