0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
3. Ye hamiekyim biraz erken oldu cocukalrin arasi ama henüz daha hastaneye de gitmedik ben hastaneye gidene kadar kimsenin bilmesini kesinlikle istemiyordum eşim bir anda annesine söyledi sonra baktım herkese yayılmış bile 2 günde çoktan evli görümcem eltimler belkide yakında oturan akrabalar bile moralim çok bozuldu bu kadar herkese yayılmasına sizler ne düşünüyorsunuz ben daha kendi aileme hucbru şekilde söylemedim 

9 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Hayırlısı olsun once ama moralın neden bozuldu ki 
(6 puan) tarafından
Hastane kontrolune gidene kadar kimsenin haberdar olmasını istemiyorum ama bir anda herkes duydu
(217 puan) tarafından
Eşin heves etmış demek ki soylemıs araları yakın dıye mı cekınıyorsun hanı neden hemen yaptın va derler dıye mı
(6 puan) tarafından
Ve insanların gereksiz tepkileri ooo siz daha çok yaparsınız niye hemen yapıyorsunuz çok mu baktınız da buttunuzdr  çocuk yaptınız hemen falan ya onlara ne ki anlamıyorum bakan ben maddiyat maneviyat herşeyi karşılayan biz ama milleti daha çok rahatsız ediyor
(217 puan) tarafından
Olsun sen kulaklarını tıka mıllet soyler bakıcak olan benım canımız ıstedı ısteyerek yaptık de
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bisey olmaz canm zaten duyan duymus artik☺
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Duyulsun ne güzel işte bazıları bu konuyu takıntı yapıyor niye anlamıyorum . Güzel haber mutluluk verir herkes duysun nolmus ki ailene de söyle bekledigin hata benim eşimde söylemişti aradılar tebrik ettiler benim hoşuma gitti
(6 puan) tarafından
Tebrik etmiyor ki canım kimse öyle olsa herkes duysun ama niye yaptinzj çocuklar küçüktü onları çok mu buttunuz ne diye yaptiniz
(3,127 puan) tarafından
Vay pislikler onlarane ki ya insan tebrik eder iyi dilekte bulunur
0 oy
(3,390 puan) tarafından
Valla ben ikinciye hamileyim acilde öğrendiğim an eşimden önce ablama.ve erkek kardeşime demiştim ☺️
(6 puan) tarafından
Bilsem ki tebrik edecekler mutlu olacaklar ben hemen annemle ablamı arardım ama kuzum herkes yok niye yaptın niye yaptın cocukalr küçük niye yaptın kimsede demiyor ki hayırlı uğurlu olsun niye neden niçin başka kelime yok
(3,390 puan) tarafından
Bizimkiler sevindi ya tebrik ettiler o kadar değiller ☺️ sadece eşimin tarafı aramadı çokta tıınnnn
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bende 2.5 aylık olana kadar kayinvalideme söylemedim 
(6 puan) tarafından
Soylemeyeveksin işte canım söyleyince 7 sulale duyuyor
(1,730 puan) tarafından
Bende hemen söylemeyi sevmiyorum aslında
0 oy
(587 puan) tarafından
Ben kızardım kim olursa olsun yaymak nedir eşinde demeyecek ti acele etmis
(6 puan) tarafından
Ona hergun dedim bı hastaneye gidelim sonra söyleriz bir anda söyledi annesine dondum kaldım ben sanıyorum ki kimsenin haberi yok sonra öğreniyorum ki herkes duymuş çoktan
(587 puan) tarafından
Yani heyecan illaki olurda yani eşin biraz sana karşı ayıp etmiş senin ailen başkasından duyduysa üzülür yani onlarada ayrı ayıp olur
0 oy
tarafından
Aynı benim kaynanam ilk defa gördüğüm kadın hayırlı olsun hamileymişsin diyor ben daha keseyi gorm3den herkes hamile olduğumu öğrenmişti
(6 puan) tarafından
İşte bu çok sinir bozucu daha ben bı gitseydim hastaneye sülale duymadan ya
0 oy
tarafından
Kalp atışını duyana kadar eşimle benden başka kimse bilmiyordu. Bence doğru olanı da bu. 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Uzme kendini ya.dogerleri kac yasinda

İlgili bir soru bulunamadı

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,957 kullanıcı

...