0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar vajinamda iki gundur kasinti var ne sebep olmus olabilir yarin saglik ocagina gidecegim ama doktor erkek utaniyorum doktora nasil durumumu anlatabilirim 

20 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Mantardır o canım gecmiş olsun
tarafından
Kotu bir sey mi bir kere olunca hep mi oluyor
(9,247 puan) tarafından
Kız buzamana kadar olmadın mı hiç ... Kötü tabi kaşın kaşın dur  suda coğalır kaşınır sıcak ta kaşınır  fitil veriri doktor iyi gelir
tarafından
Canim hastaydim cok terlemistim ic camasirim su gibi olmustu cok hastaydim diye degismedim hemen basladi ilk defa oldu boyle
(9,247 puan) tarafından
Olabilir ondanda ben tiksinerek bi wc ye girem baska yerde hemen oluyo
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna git bence sağlık ocağı çok bişey yapamaz bence
0 oy
tarafından
Nie utaniyorsun kız şöyle gitsn hamileykn bnmde vardı  bn dedim erkek olsn ne olcak
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Anaamm kız ne çok burdaki karilarin şeyleri kasiniyo hep gunluk boyle post aciliyo:D

Sirkeli suyla taharet al cnm burda herkes öyle diyo

tarafından
Teşekkür ederim canım bende aralarina girmisim :))
(666 puan) tarafından
Agahajahhh onlardan biri beennn:}
0 oy
tarafından
Mecbur soyliyeceksin canım bunda utanilacak bir şey yok 
0 oy
tarafından
Benimkide aynı şekildeydi travazol kullandım çok şükür şuan iyiyim iç çamaşırını temiz tut ve tuvaletten çıkamadan mutlaka kendini kurula 
tarafından
Kurulama yapiyordum ama akintidan kirleniyordu hep gunluk ped kullanicam artik evde travazol var ayak mantari icin almistik kullanayim mi
tarafından
Kullan canım kaşıntını azaltır ben kanatırcasına kaşıyordum
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Utanılacak bişey yokki.Ben kaç kere gittim.Vajina yerine alt bölgemde kaşıntı var demiştim.Travazol yazmıştı iyi geldi
tarafından
Canim evde travazol var yesil beyaz paketli bir krem kullanayim mi
(2,572 puan) tarafından
Evet yeşil beyaz.Kullan tabi.Ben çok faydasını gördüm
0 oy
(587 puan) tarafından
Sağlık ocağınin bakacağını sanmıyorum kadın doğuma gitsen daha iyi mantardir ztn
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Papatya çayı veya adacayi ile taharetlenebilirsin canim mantar enfeksiyon olabilir netten nasil yapılacağına bak sirke de diyorlar
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kadın doğuma git kuzm 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah canim
0 oy
(485 puan) tarafından
Travazol krem var cnm doktorada gitsen bunu verecek eğer ilerlemiş bı enfeksiyonun yoksa yani
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ben hamilelikte yaşamıştım Allahım öyle bi kaşıntı ömrümde görmedim hatta afedersiniz şişme oldu en son acile gittim mantarmış ilaç kullanmıştım geçti çok şükür
0 oy
tarafından
Mantar olmuştur cnm geçmiş olsun doktor fitil verir
0 oy
tarafından
Mantardir o travazol krem kullan canim
0 oy
tarafından
Cnm elma sirkesi ile suyu karıştırıp o bölgeyi yıka 2  3 gün tekrar et gecer 
0 oy
tarafından
Bende hamileyken öyle oldu çok kaşınıyordu mantardı Dr iki tane fitil verdi kullandım geçti
0 oy
(895 puan) tarafından
Ben oyle olunca travazol.kullniyrm
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benmde eğer dışarda falan çamaşırım ıslandıysa acayip kaşıntı olur evde hemen değişirim travozol varsa sür iyice kurula çamşırını ütüle pamuklu olsun kullandığın ped markasımı değişdir doktorum dedi hepsini şimdi rahatım çamaşır pamuksuz olsun deli gibi kaşınırım mantar enfeksyonu var fitil kullandım jinekoloğa git gerçi sağlık ocağıda yazar çunlu benim aldğm fitil reçeteszde satılıyomuş 
(1,750 puan) tarafından
Bide sirkeli su okudum yorumlarda doktor bana sakın onla yıkama faydasndan çok zararı olur dedi neden bilmyrm çok suyla yıkama sabun sampuan duş jeli sürme dedi aklıma geleni yazdım
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Kuzum mantardır o. Dr dan utanılmaz. Güzelce kasıntı var filan de. Dr lar sapık gözle bakamaz yada dinlemez neler görüyorlar. Bir fitil bir antibiyotik birde krem verecek. Eşiğinde kullansın yoksa kurtulamazsınız. En azından kremi. Esli tedavı oluyor bu durumda. Karın agrısı koku bile yapar ileride. Birde canım İltim yıklaa jelleri var tavsiye ederim. 
tarafından
Canim cok teşekkür ederim ne guzel anlatmissin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 263 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 964 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 737 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...