0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda 8 aylık oğlum öksürüğe ne iyi gelir kızlar hastaneye yarın götürücem çok öksürüyor ne yapsam iyi gelir

6 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ayak altına zeytinyağı ile sarımsak karışımı yap sür.. iyi geliyor
tarafından
Şimdi yaptım inşallah iyi gelir sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Pekmez tereyag yaptınız mı hiç bır de yattıfı oda hava almıyorsa bıraz havalandır camı aç temız hava ceksın cocuk ıcıne 
tarafından
Havalandırdım odayı yok yapmadım birazdan onuda yapıyım sağol cnm
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Benimde oğlum öksürmekten artık kusuyordu bende diyordum sabah olsun hastaneye gidecem komsudan hakiki zeytinyağı istedim 1 tatlı kaşığı icirdim maşallah o gece rahat uyudu benim oğlum 2 buçuk yaşında sizde yarım çay kaşığı verseniz bişey olmaz bence tabi genede siz bilirsiniz
(7,945 puan) tarafından
Bide elinizle azıcık göğsüne sürün ovun sabaha kadar kalsın ben bunu ikisini yaptım maşallah çok rahatladi
tarafından
Verdim şimdi cnm masajında yapıyım hemen sağol cnm
(7,945 puan) tarafından
Şifa olsun minişime inşallah geçmiş olsun
tarafından
İnşallah sen sağol
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım yastığını dik biraz başı hafif yukarda olsun ayak altlarına vikis sürebilirsin ben bebek vikisi sürüyordum normal vikiste olur eminim ben o vikisle büyüdüm :) pekmez iyi geliyor özellikle ılık verilen pekmez hani bıcak gibi kesip atmıyor öksürüğü ama bebek biraz rahatlıyor bol su ve emzirmeye çalış geçmiş olsun 
tarafından
Vikis yok evde ya pekmez ide birazdan veriyim sağol cnm
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hakiki zeytin yağını ocakta az ılık ağzını yakmayacak şekilde içir canım 
tarafından
Verdim şimdi cnm sağol
(4,661 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oda kesmezse aklında olsun soğuk sıkım pekmez ver oda çok iyi
tarafından
Sağol cnm TM cnm onuda denerim
0 oy
(482 puan) tarafından
Bebegini sigaradan ve tozdan uzak tut alerjik olabilir öksürmesi  bebeğimin yanında asla misafir dahi olsa sigara icirtmem. Toz zaten olamaz temizlik yaparım surekli.  Cok zor durumda kalınca tereyağını eritip içine üzüm pekmezi koy icir. Hem cigerleri yumuşar hemde öksürüğü keser. Ama üstüne sakın su icirme .
tarafından
Yok zaten sigara içirmiyorum tozda yok evimi sürekli temizlerim ayak altına sarımsak yettin yağı sürünce rahatladı biraz sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

379,663 soru

11,365,094 cevap

34,842 kullanıcı

...