0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Herkese hayirli aksamlar

Oglum 2 yasinda bunyesi cok alerjik bi cocuk en ufak usutmede hemen ateslenir ardindan isah kusma baslar mart aynin basinda cok kotulesti 15 gun hastanede yattik atesi hic dusmedi 4 gun 4 . gun menenjitten supelendiler belinden sivi aldilar ama cok sukur negatif cikti sonra bizi taburcu ettiler eve geldik yarinkisi gunu yine ayni sekilde atesledi sonra dustu kendine geldi cok sukur 10 15 gun iyiydi ama dun gine ayni sikayetler basladi dun aksam baska bi hastaneye goturduk soguk alginligi surubu ates dusurucu vs verdi cok korkuyorum hic boyle basima gelmedi basina gelen tecrubeli anneler varmi dir bana bisey soylesiniz bide cok goze geliyor disariya cikip gelsej rahatsizlaniyor oyle diyim bildiginiz etkili nazar sureleri varsa onlarida soylermisiniz simdiden cok tesekkur edern hayirli ramazanlar

2 Cevaplar

0 oy
(43 puan) tarafından
Benim kızda aynı cnm Ocak ayında ve Mart ayında bir hfta hastanede yattik evdeyken hastalanıyor hapsurmayla bir başlıyor ertesi gün hastaneleik oliyor nefes darlığı kusma ateş ishal iştahsızlık vs. Artı kanda enfeksiyon çıkıyor iki seferdir doktorlar direk yatırıyor hava tedavisi antibiyotik tedavisi görüyor bir hfta bende şaştım artık biyerede gitmiyorum pek nasıl olur anlamadım doktorda koruma ilacı yazdı bu sefer alerjik olduğundan şüphe ediyor ama test şuan doğru yanıt vermez diyor araştırmaya getirdim bağışıklık vitamin vs tüm testleri temiz dedi doktor ee peki niye hasta oliyor anlam veremiyorim artık bende alerjik olduğunu düşünüyorum doktorun verdiği koruma ilacına başladım geçen hdta bakalım insaAllah bidaha hastaneye dusmeyiz çocukla hastanede kalmak çok çok zor Allah yardımcın olsun cnm
(193 puan) tarafından
gercekten cok zor dedigin gibi benim oglumda alerjik en ufak biseyde cok kotu oluyor ayaklarini bi suya vs sokuyor hemen o gun atesleniyor bizde koruma ilaci vs yok ama bidaha gotururum boyle devam ederse cocuk doktoruna
(43 puan) tarafından
Cnm alerji testi yaptirdinmi peki benimki 23 aylık doktor dedi küçük çıkmaz ama ben alerji uzmaniyla görüştüm getir yapalım dedi bu ilaçlar iyi gelmezse hemen getircem alerji doktoruna
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Bu arada kalem suresi 51 ve 52 ci ayeti nazar ayeti olarak geçiyor onu okuyabilirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 197 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,381,004 cevap

34,874 kullanıcı

...