0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar hamilelikten önce bedenim 80b di şimdi hiçbir sütyenim olmuyor spor sütyenleri dahil. E bebekten emzirme sütyeni aldım günlük hayatta ve doğum sonrasında kullanmak için 90 beden ve tam oldu. Şimdi merak ediyorum doğumdan sonra daha da büyürler mi ya da süt olunca küçülür mü? Birkaç tane daha sütyen almam lazım ama daha da büyümelerinden korkmuyor değilim :d İlk gebeliğim olduğu için bu konular hakkında bilgim yok

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ewet buyuyo 95al kiz
(5,108 puan) tarafından
O zaman 95 ve 90 karışık alayım canım çünkü şu an 2 sütyenle idare ediyorum
tarafından
Kız ama emzirme sütyeni fazla alma iki tane al yeter ya bn öyle yaptm çünkü sonra zayfliyon onları kullnamiyon
(5,108 puan) tarafından
Vallahi canım normal sütyenden ucuz olduğu için bir de rahat olduğu için almak istedim yoksa çok gerekli olduğunu düşünmüyorum zaten hamilelikte öncesinde ne desteksiz kullanırdım ama aynen dediğin gibi bir iki tane daha alsam bana yeterli olur artık gidişata göre gerekirse sonradan alırım
tarafından
Aynn cnku bn çok aldm şuan çok pişmanım cnm ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay bilmiyorum benimde 80 85 di smdi 95.d oldu ☹️ emzirmeyi kesince nolcak bilmiyorum
(5,108 puan) tarafından
Şu an emziriyor musun canım hiç bu kadar büyüyeceklerini hayal etmedim bana hala aynı geliyor göbekten dolayı sanırım :d
tarafından
Yhaaaaa hemde nasıl ve istediğin kadar destekli tak o süt oraya doolunca şekilsiz sukulsuz birşey oluyor
+1 oy
(2,860 puan) tarafından
Puahaha önce balon gibi olur emzirmeye bırak yoğurt kesesi gibi çaldır culdur  pauahahah 
(5,108 puan) tarafından
Aahha yorumu okuyunca hayal ettim sütüm olsun çok istiyorum ama sarkacaklarsa da yapacak bir şey yok :Ddd
(2,860 puan) tarafından
Sarkiyir cnm ne yaparsan yap ;)
+1 oy
(101 puan) tarafından
Bende bekliyim burda :)
+1 oy
(15,147 puan) tarafından
85 b kullanırım. Emzirme sütyeni olarak 90 c aldım. İyi ki de öyle almışım. Çünkü ilk zaman hem çok hassas hem de daha sis oluyor. Ama zamanla sönüyor bence. Normal bedenini al. 
(5,108 puan) tarafından
Zamanla sönüyorsa şu anki bedenimi alayım o zaman canım. Ama eski bedenime dönmem mümkün değil sanırım değil mi
(15,147 puan) tarafından
Ama zamanla dediğim en az 1 sene:) Sen büyük al bence .
+1 oy
(2,447 puan) tarafından

Doğumdan önce 80 di. Doğumdan sonra eve çıktım duşa girdim bir büyüdü sen de 100 ben diyim 150 :D emzirmeyi kesince balon gibi süzüldü biciklerim aşağı düştü 95 te kaldı :D

(5,108 puan) tarafından
Yaaa :D benim annemin de 90 ama nedense bana çok büyük bir beden gibi geliyor gittim 85 aldım olur diye bir bebek mağazasından olmadı maalesef :/ değişim  de olmuyor. Sütten sonra sarkması muhtemel yani her kadında olduğu gibi :D
(2,447 puan) tarafından
Bünyeyle alakalı tabi biraz kuzu ben kiloluyum mesela kilo verirsem belki küçülür veya toparlayici ile duzelir belki ben pek önemsemiyorum açıkçası dışarı pek çıkmadığım için. Benle bir doğum yapan arkadaşım var benim 3 sene oldu doğum yapalı onun 2.bebek 1 yaşına girdi mesela benim yarım kadar sarkma da olmadı hemen kilo da verdi benim duruyo daha :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
29 Temmuz 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 510 göst.
0 oy
6 cevap 204 göst.
9 Eylül 2021 Moda kategorisinde Trbznlugln (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 461 göst.
26 Ağustos 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu