+1 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kizlaaarr kaynanam nedense artık eskisi gibi değil fark ettim de benim ağzım açıldı 3 gün dur falan icimden  geçeni hemen açık ca söylüyorum tabi saygimi bozmadan mesela evime geldi bugün boya yapmıştık dogum yaklaştı die temizledim evin düzeni karışıyordu diyor ki öyle olsun falan bnde diyorum öyle olsa uyumlu olmaz çirkin olur oda dedi işte siz 2 gelinim de ne kadar kötüsünüz falan laf sokuyor halbuki ben çok vicdanliyim hiç kıyamıyorum mesela banyo ya girdim temizledim diyor bnde gelim yapım bnde diyorum yok anne ben yaparım bide hasta die izin vermedim tansiyonu var diyor ben o zmn nie geldim döndüm baktım kıyamadım masum masum bakiyodu bnde hafif tebessüm ettim bsy demedim 

Ama artık ağzım açıldı die çekiniyor benden böyle korkuyo gibi anlamadım birden bire ne oldu bi yandan böyle davrandigim için pişman oluyorum bi yandan da öyle davranmasam ezilen ben oluyorum

7 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kaynananız sizi incitecek yada kıracak birşey dememiş. Hazır yardım edeniniz varken bence idare edin 
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Herkes yerli yerini bilecek sen vidanliysan o merhamet duygunu koru ama kendini ezdirme . Büyük büyüklüğünü bilcek.kucukte küçüklüğünü:)
0 oy
tarafından

Kadin yardima gelmis neyine kiyamiyosn hamilesin otur keyfine bak :)

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Belli yaştan sonra kırılgan oluyorlar kalbi temiz biri ise alttan al.guzel düşün güzel olsun 

Ha kalbi kötü ise yol ver yoluna baksın 

0 oy
(553 puan) tarafından
Ay canım  vallahi bende 1 hucuk senedir evliyim hamielyim de hamileligimde o kadar degisti ki taniyaniyorum artık 
0 oy
(373 puan) tarafından
Kötü birşey dememiş boşver yardım etsin
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Yardim icin soylemis ama iki gun sonra karsiligini bekleyecek bir tipse benimmi gibi aman yapmadigi daha hayirli 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde MasalMer (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 246 göst.
13 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duygum58 (6 puan) tarafından soruldu

384,561 soru

11,503,983 cevap

35,157 kullanıcı

...