0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde (10,578 puan) tarafından
Kızlar normalde 3 te kalkar 3 buçuk gibi biterdi sahurumuz neyse düğün Kalkamadım saat 3 40 gece kalkmışım dün hiç yatmadım elimde acil işler var di bitmesi gereken sabah 7 ye kadar onu yaptım sabah zaten iki çocukla asla uyumuyorum bugün geç kalktım diye bir sürü söylendi yok o saatte kalkılır mıymış yok orucunu mu tehlikeye atacak mışım yemeden yattı valla içime bı öküz oturdu aç aç yattı ;( 

34 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Tepkisi ağır olmuş ama bence haklı.İmsak vakti kesin değil kayma sapma vs olabilir o nedenle erken kspstmak lazım son dakikaya bırakmak riske atmak bence de.Ben de erken kalkarım
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benim canım eşimde saat 3 e 4 e kadar hiç yatmaz. Benimle sohbet muhabbet eder. Sabah 8 de kalkar kızını okula götürür gelir saat 10 kadar bazı uyur bazı uyumaz geri kalkar işine gider. Gece 10 da yada 11 de gelir. 10 15 gündür de boya bodana işleri ev temizliği ile uğraşıyoruz her konuda yardımcı oluyor.. 
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben cocuklugumjndan beri sahursuz tutarim yiyemiyorum esime de cocuktan dolayi kalkip hazirlayamiyorum uykumu almam gerekiyor zaten az uyuyorum ki sen 2 cocukluymussun benim esim hep sahursuz tutuyor canim ne yapalim koca adam bi gun sahur yapmasa vucudu eriyip gitmez ayibi eden o sen yine canini sıktin ki. Esine tabi ki iyi davranmali insan ama fazla merhamet erkege yaramiyor bence...
(10,578 puan) tarafından
Sanki Cok geç kalınmis gibi küstü gitti
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Sen bu adama bide canım eşim mu diyorsun. Söyle insanları tepenize çıkıyorsunuz yapmayın kendinize yazık.
(10,578 puan) tarafından
Kız canım kelimesini eşime demedim ben
0 oy
(509 puan) tarafından
Ramazanın ilk sahuru bende uyuyakalmışım normalde gece uyuyan bir insan değilim sabaha kadar otururuz. Kalkmış plav ve çorba içmiş su ve sigar bile içememiş yetişememiş . Ama kızmadı . Sizinde eşiniz kalkıp kendisi yiyebilirdi sen aşçı değilsin garson hiç değilsin tabiki kocana karşı evine karşı vazifeni yapıcaksın ama böyle istisnai durumlarda da kendiside idare edebilmeli
(10,578 puan) tarafından
Mutfak yolunu bilmiyor ki yapsa
(509 puan) tarafından
Benim kide bilmez mutfak yolu asla yardımcı olmaz bişeye.  Ramzaan diyr galiba ben de şaşırmıştım yani
0 oy
(119,578 puan) tarafından
kendide kalkip yiyebilirdi
(10,578 puan) tarafından
Hayatta yapmaz onu
0 oy
tarafından
Kendi kalkıp hazirlasaymis o zaman
(10,578 puan) tarafından
Ah nerde o günler
0 oy
(679 puan) tarafından
Seni boyle uzudukten sonra orucun kiymeti kalıyormu aceba bizde hizmetcileri degiluz sen kalkamadıysan kendi kalksın 
(10,578 puan) tarafından
Hizmetçi köle gibiyim cnm
(679 puan) tarafından
Benimkide hep bana yaptirmaya calisiyor onceden zorlamıyordum ama cocuk oldu ise girdum artik zoruma gitmeye basladi
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Uykudan kaldıkları için sınırlı oluyolar sabah sorsan belki dediklerini hatırlamaz :D bizimki hatırlamaz çünkü uyku semesine diyo

(10,578 puan) tarafından
Şimdi mesaj attım saydım saydım ben öyle bişey yapmadım diyor
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Yapaydinekmek arası hemen .çocuklarla kolay değil eşin anlayışlı olması lazım 
(10,578 puan) tarafından
Kız vardı yemedi
0 oy
(179 puan) tarafından
Herkes bişey demiş şimdi eşin de belki çok çalışıyor agır bir işte nerden bilsin burdakiler kuzum ben kalkıp sahur hazır latmam eşimin işi agır ben evde rahatım beyde yok rahatsız yada hasta olsam rica ederim anlayışlı o durumda kendisi yapar ama onun dışında herşeyi halletmek bana düşüyor elindeki işi bahene etme sahura göre işini ayarla bir dahaki sefere canım arada olur böyle kusura bakma deseydin eşine hızlıca yeseydi aç yatması kendi suçu orası ayrı da bende geç kalktım 20 dakka bir yumurta kırdım yedi dişini fırçaları uyudu ne var küsüp kızıp aç yatacak kadar orası onun suçu işlerini saatini ayarlamak sana düşüyor birini yaparken birini bırakma canım 
(10,578 puan) tarafından
Kız normalde erkenn kalkarım ama uykum çok vardı bir gün öncesi hiç uyumadım çünkü
(179 puan) tarafından
Niye uyumadın çocuktan mı oluyor bizde makine değiliz ama ben kendime asla bişey denilmesini sevmem valla işimi uykumu herşeyi denk getirmeye çalışıyorum olmaması için denk hasta olmam lazım Allah korusun oda ben hasta oldum kalkamıyorum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Herşeyi kadınlardan bekleyen adamlara asla acımam
(10,578 puan) tarafından
Saflık bende işte
0 oy
tarafından
Klasik erkek milleti işte anlattığınızın aynısının tepkisinin daha fazlası bir babam var mesela Allah yardımcın olsun 
(10,578 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(13,726 puan) tarafından

Büyük de konuşmak istemiyorum ama durup söylenecek ben de birdaha ona sahur hazirlicam he mi?

Ben o kadar  iyi deglm ya..
(10,578 puan) tarafından
Kız bide öyle bişey yapsam mahfeder :(

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 513 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,602 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,102 cevap

34,987 kullanıcı

...