0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar size özel bir soru soracağım. Ben 2021 Eylül ayında sezeryan doğum yaptım. Sezeryan doğurmakta değilmiş marifet ameliyat ve sonrasındaki ilk günler çok iyiydi benim hemen ayağa kalktım ama 40 tan sonra özellikle kaşık ağrısı bel ağrısı yaşıyordum ara daha yeni doğum yaptım normaldir falan diye düşünüyordum ama altı ay oldu özellikle her eşimle olan munasebetten sonra günlerce kasık ağrısından ölüyorum kalkamıyorum doğru düzgün. Sizde de aynı problem var mı yoksa bana bir kadın doğumcu yolu gözüküyor mu?

11 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
İlk günler bende öyle ağrı oldu sonra yavaştan geçti bence görün bi
tarafından
Anormalleşmeye başladı iyice gidicem kuzum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Bende yok öyle bir problem sen Bi görün istersen 
tarafından
Acaba normal mi diye düşünürken aldığım cevaplar üzdü
0 oy
(485 puan) tarafından
bel ağrısı 6 ay kadar devam ediyor ama kasık ağrısı da varsa ve özellikle ilişki ile artıyorsa, içeride yapışıklık oluşmuş olabilir. doktora gitmeniz gerekli.
tarafından
Bel ağrısına spinal olduğum için de tamam diyebilirim ama kasik ağrısı gerçekten farklı bir hal almaya başladı yine de belki normaldir bana fazla geliyordur bir soruyum derken aldığım cevaplar endişelendiriyor biraz hayırlısı olsun canım çok teşekkür ederim cevabın icin
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Canım kasik ağrısı başta bı kaç kere bende.de oldu ama 6 ay uzun bı sure bence bı doktora gozuk ama bel ağrısı hala var o kalıyor malesef 
tarafından
Bel ağrısına ben de tamam diyorum zaten canım hiç olmazsa spinal oldum onun ağrısı kalabilir ama kaşık ağrısı konusunda haklısın galiba baya uzun Bi süre oldu teşekkür ederim
(1,506 puan) tarafından
Rica ederim canım evet bende spinal oldum diğeri için aksatma muhakkak bı görün
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Bende yok canım öyle bı probmem sen bı doktora git başka bı sıkıntı olabilir
tarafından
Belki de başka bir problem var dediğin gibi gidicem insallah
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Eğer doğumdan sonra muayene olduysan sadece enfeksiyon kaynaklı bi durum olabilir ama olmadıysan ameliyat komplikasyonu da olabilir git bi görün canım için rahat etsin 
tarafından
Muayene oldum bir problem yok ama hamileligimde rahimde kanama alanı oluşmuştu benim doğumdan on gün sonra baktığında hala kanama alanlarında yoğunluk var bir sene sonra tekrar kontrole gel aksi halde kötü şeylerden şüphelenmeye basliycaz demişti ama onunla alakalı bir problem mi şu an yaşadığım sorun onu bilemiyorum tabi
(3,730 puan) tarafından
Yok kuzum ya Allah korusun öyle bişey olmaz büyük ihtimalle enfeksiyondan kaynaklıdır iyi düşün iyi olsun inşallah
tarafından
İnşallah canım benim insallah Allah razı olsun ❤
0 oy
(9,247 puan) tarafından
6 Eylül'de oldum sezeryan geberdim resmen bazen bidaha dogurmıcsm bile dedim. Şiştim davul oldum. 7 ay olacak yarın hala agrım var özellikle de soguk havalarda
tarafından
Evet ya soğuk havalarda ne biliyim ağır kaldırınca falan. Sezeryan dogum sosyal hayatta tamamen zorluktan başka bir şey değilmiş onu anladım ben
(9,247 puan) tarafından
Zorunlu sezeryandı benı  ki41 de ..vallahi ağlayarak girdim ameliyathaneye nasip buymus
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Yapisiklik oluşmuş olabilir mutlaka bi doktora gidin 
tarafından
Ara lekelenmelerim oluyor ve sadece ilk iki gün coşuyor biraz evet
tarafından
Süresi de dört güne kadar düştü artik
(4,289 puan) tarafından
Normal süresi ve miktarı ama sen gene bi kontrol ol canım
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(4,289 puan) tarafından
Rica ederim inşallah güzel haberlerle gelirsin
0 oy
(2,593 puan) tarafından
canım bence bir doktora gitmende fayda var öyle bir problem hiç olmadı 
tarafından
Tamam kuzum teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben tam 1 yil cektim surekli dikis agrim vardi surekli kadiklarda agri vardi senin gibi iliskiden sonrada agrim oluyodu her doktora gitgmde dikisi usutmusn dediler ama halbuki yazin ortasinda bilr agrm vardi ben tek oyleym saniyodm  tam agrim biti zaten erkn dogm la sezryn oldm simdi tekrar hamileyim 10 haftalk ve gun gectikce sezryanim agriyor ic taraftan sanki bicak saplnms gibi  
tarafından
Canım elhamdülillah bak bir problem olmadan ağrın olmuş inşallah bende de bir problem çıkmaz inşallah sadece soğuk algınlığına. Sezeryandan sonra normal gebelik süresi en az 2 yıl senin biraz erken olduğu için ve bebis büyüdükçe ağrıların artar artık Allah kolaylık versin canim
tarafından
24 haftalk erkn dogm yaptm sezryan oldm cok zorlndmm simdi 1 yil 3 ay arayla tekrar gebr kaldm  ve gun gectikce zorlaniyorm
tarafından
İnşallah sağlıkla kazasız belasız bebeğine kavuşursun canım biz anneler cefa çekmek için yaratılmışız bebisler iti olsun yeter ki:)
tarafından
Bu sefer rabim insalh Hayirlisiyla kucagima almayi nasip eder    saglikla gelsinde agrisimada sancisinada raziyim ben
tarafından
Amin canım benim aminnnn
0 oy
(503 puan) tarafından
Bende öyle bişey olmadi 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 925 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 778 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 208 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,426 soru

11,357,378 cevap

34,835 kullanıcı

...