0 oy
493 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün post açmıştım bebeğimin sırtında açıklık varmış diye bebeğim spina bifidia hastasıymış doktor aldırmak isterseniz alabiliriz dedi eşimle kabul etmedik ben onu nasıl aldırabilirim ki ne olursa olsun o benim yavrum asla kıyamam cok üzgünüm birde beyninde sıvı toplanması varmış bu nasıl oluyor bilginiz var mı 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,728 puan) tarafından
Üzülme kuzum herşey bi imtihan bende spina bifida hastasıyım hayatımı etkileyen hiç bir yanı yok elhamdülillah hepsi aynı seviyede olmuyor evladından vazgeçmemişsin zaten tevekkül et bekle çok şükür artık tedavisiz bi hastalık da değil 
(274 puan) tarafından
Evet beyninde sıvı toplanmış bu en ağırı mı oluyor
(3,728 puan) tarafından
Evet canım :( imkanın varsa başka doktorlara da git
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :(
(3,728 puan) tarafından
Lütfen üzülme kuzum doğsun bakalım neler olacak gün doğmadan neler doğar belki de hiç böyle bişey yok bile dua edip umut etmekten başka çaremiz yok Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️
(274 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Insallah saglicakla doğar kuzu hic belli olmuyor canim hasta diyipte saglikla doğan o kadar yavru varki rabbim agir imtihandan gecirmesin 
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağlıklı da olsa sağlıksız da olsa artık o benim yavrum vazgeçmem asla
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah canim rabbim bebişini hayırlı sağlıklı sıhhatli şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️♥️ 

Yemin ederim banada aynısını dediler engelli dediler sirtinda avuc içi kadar açıklık var dediler hem özel hem devlet   aldilarim dediler kabul etmedim Rabbime sığındım hatta şey demiştim sağlıklısın a razıyım da niye hani sağlıksız olmayana razı olmayayım ki dedim hep kendi kendime doktorlara da dedim tamam dediler eğer sen kabul ediyorsan doğru dediler  vana gittim perinatolijiye gittim hiç bişey çıkmadı  darısı başınıza insallah bitanem Rabbime sığın dualarım seninle bitanemm ♥️♥️
(274 puan) tarafından
Bende herşeyine razıyım sağlıkı da sağlıksız da olsa o benim canım kanım yavrum vazgeçmem ömür boyu yanındayım teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kuzum sen başka bı doktorada göster istersen hemen bı doktorun lafına bakma nekadarlik bebeğin ?
(1,656 puan) tarafından
Canım folik asit hamile kalmadan önce kullanacaktın hamile kaldıktan sonra işe yaramıyor bende kızımda bilmiyordum zaten dün söyledim sana da oda spinali doğdu bu ikincisinde hamile kalmadan 6 ay omce başladım
(274 puan) tarafından
Canım isteyerek olmadı ki planlı değildi kazara oldu 10 aylık bebeğim var bizede cok sürpriz olmuştu
(1,656 puan) tarafından
Kazayla olmuş canım demekki Vardır bunda bir hayır inşallah doğunca sapasağlam doğar doktorlar bile şaşırır
(1,656 puan) tarafından
Ben ikincisinde düşünüyordum ondan başladım canım sizin kazayla olmuş ama üzülme biliyorum elinde değil zor ama bebeğin için güçlü ol o senden güç alıyor herşeyi hisediyor eğer ki Rabbim sana gondermisse demekki o meleğin annesi olarak seni laik görmüş cennet kapısını sana aralamış imtihanimiz çok zor ve ağır ama mükafatı da o kadar büyük sadece hergun ya şafi çek ben kızımda öyle yapıyordum doğumunu da yenidoğan kuvezi olan doktorları çok iyi olan bir hastanede yap çünkü doğumuna beyin cerahi ve çocuk cerahida girecek
(274 puan) tarafından
Olduğum şehirde 2 tane hastane var sadece kadın doğum doktorum çok iyi ama diğerlerini bilmiyorum inşallah sorunsuz sağlıksız gelir bebeğim de bu acıları yaşamayız
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm eltimin kızı için de down sendromlu sakat faln demişlerdi şuan 4 yaşında masallah hiç bir şeyi yok inşallah seninkisi de öyle olur rabbimden geliyor ne gelirse aldirmamakla iyi etmişsin rabbim bilir herşeyin en iyisi bizlerin ne olacağımızın garantisi mi var 
(274 puan) tarafından
Aynen öyle canım hastalığı var diye aldıramam sağlıklı olsa benim yavrumda değilse cocuğum değil mi herşeyiyle kabulüm
(780 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek gün hürmetine yavrunu sağ sağlim sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin ❤️
(274 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canım benim hiç korkma elbette rabbim in bir bildiği var bu mübarek günde ona kıyamayıp kabul etmeniz bile harika bir şey ve bunun ameliyatı da var olanların çoğu hayatına %100 devam edebiliyor 
(274 puan) tarafından
Kıyamam ki ben ona ben onun herşeyine razıyım o benim yavrum
(3,148 puan) tarafından
Dün de dediğim gibi teslimiyeti bırakma elden benim hem spina bifidali hemde otistik öğrencim vardı okumayı bile öğrettik ne derece olacağını bilemezsin ve tedavisi büyük ölçüde yanıt veriyor sakın kendine zehir etme hamileliğini olur mu
(274 puan) tarafından
Yok kendimi bırakmıcam en iyisini düşüncem herşey Rabbimden tedavisi var iyileşicek benim yavrum diye düşünücem hep
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Bana da bir sürü şey dediler. Duymayacak görmeyecek beyni su topluyo bağırsakları her yerinde sorun vardı öyle dediler normalde özele gidiyodum. Farkli goz gorsun diye sehir hastanesine gittim orda dediler, ordan dogum hastanesine sevk ettiler orda konsey baktı aldır en iyi ihtimal down olacak dediler. Ne gelirse Allahtan başım gözüm üstünde bakacağımı da bakamayacağımı da en iyi O bilir dedim. Sonra aydınlanma yaşadım kendi doktoruma gittim hepsi boş çıktı. Su an 2 bucuk yasinda doktorlara kalsa iste ölü doğum yapabilirdim, gormezdi vs.. moralini bozma dua et Allah yar ve yardımcınız olsun ❤️
(274 puan) tarafından
Amin canım sürekli dua ediyorum sağlıcakla doğsun canı yanmasın diye ❤️
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin canim Allah şifasını versin
(274 puan) tarafından
7 aylık canım
(2,562 puan) tarafından
Aa 7 aylık bebeği nasıl alalim dedi yaa
Belki bişi yoktur canım bnm üzülme
(274 puan) tarafından
Bilmiyorum canım inşallah yoktur
0 oy
(3,135 puan) tarafından

Canım benim ya seni çok iyi anlıyorum bana da kalbinde parlaklık var dediler down olabilir dediler hep dua ettim Rabbime çok şükür oğlum sağlıklı darısı senin evladının başına Rabbim bagislasin sana sakın hamileligini zehir etme bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine rabbim korktuguna ugratmasin <3

(274 puan) tarafından
Amin amin inşaallah dua ediyorum sağlıcakla gelsin ona bir şey olmasın diye ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (286 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı