0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 7 aylık 1 Nisan'da işe başladım ilk gün anlamadı ama bugün hep kucağıma gelmek istedi gittiğimi anladı ağladı kaldı arkamdan çok üzüldüm siz bu süreci nasıl aştınız

5 Cevaplar

0 oy
(4,291 puan) tarafından
1,5 yasinda bıraktım anneme ilk zamanlar benim için zor oldu ayrı kalmak ama annem baktığı için içim ferahlık o yönden her eve geldiğim de ona biseyler alıyorum o şekilde daha rahat ettim
tarafından
Alışması nasıl oldu... Biraz daha büyüsün bende birşeyler alıp geleyim bari
(4,291 puan) tarafından
İlk zamanlar agladi tabi özellikle uyanmadan gittigimde kalkınca cok ağlardı beni goremedigi icin
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
8,5 aylıktı işe döndüğümde eve geldiğimde çok özlemiş oluyordu sonra biraz daha büyüdükçe görüntülü konuşmalarda anne gel demeye başladı biz kayınvalidemle karşılıklı oturuyoruz babaannesi bakıyor beni görünce eve geçip arıyordu bu şekilde 10gün sonra 22 aylık olacak hala daha evden çıkarken ağlıyor akşamları eve gelirken ona bişeyler alıyorum konuşurken ben oğluma şunu bunu getiricem mama alıcam diyorum ama ilk 1 hafta hergün ağladım sanki onu terk ediyormuşum gibi hissettim yavaş yavaş alışıyor anne de bebekte
tarafından
Bende terk ediyormusum gibi hissediyorum acaba çocuk sonra annem beni bırakıp gidiyor düşüncesi olur mu ki
(2,593 puan) tarafından
Yani aslında sağlıklı olanı giderken ben işe gidiyorum diyerek sizi yolcu etmesi yönünde ama maalesef biz onu bir süre denedik daha kötü oldu ilerleme yaşayamadık şimdi o görmeden çıkıyorum gün içerisinde görünrülü konuşuyoruz bu şekilde daha iyi oldu gündüz babaannesi anne işe gitti mama getirecek akşama gelicek gibisinden söylüyor sürekli sabahları üzerimi giydiğim de anne mama diyor onu farkına vardı ama mesela evdeyken sürekli gidicem sanıyor ve benimle geziyor elimi tutuyor
0 oy
(485 puan) tarafından
ben 6 aylıkken bırakmıştım ve ilk bir hafta bana resmen küsmüştü. eve geliyordum, memeye atılıp emiyordu ama ne yüzüme bakardı ne de gülümserdi. emmesi bittiği gibi kucağımdan inmek isterdi. 

sonraları zamanla ikimiz de alıştık. ilk bir iki ay gerçekten çok zor. insan inanılmaz vicdan azabı duyuyor. ama zamanla alışıyorsun, yapacak bir şey yok. 
0 oy
tarafından
Çok zoor gerçekten 6 aylıkken başlarım diyordum şuan 6 aylık bırakamıyorum yaşını beklemeyi düşünüyorum şimdi çok küçük o zaman da küçük ne olursa olsun annesine yavrusu hep küçük gelir zaten ama zaman şartları sağolsun tek maaşla ona bi gelecek vaat edemeyiz. 
tarafından
Ben Mayıs'ta baslayacaktim ama bir maaşla olmayacak diye 1 ay erken başladım hem bayram tatilide girecek ozamana kadar 1 maaş alayım dedim .. tek maaşla olmaz birde benim gibi rahatına düşkün kocan varsa hiç hiç yetmez .. durumun varsa bekle canım banada zor geldi hem bakımı hem bırakması hem iş zor yetisiyorum herşeye annemde hasta bir bakiverse bana yetiyor ben herşeyini hazırlayıp gidiyorum birde
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki tam bir yasindaydi ise basladim 2 ay oldu. Hic zorlanmadi. Babaannesi bakiyor. 4te eve geliyorum beyefendi ilk zamanlar yuzume bakmiyordu. Simdi sabah cikarken benimle kapiya kadar geliyor, aksam da ben eve geciyorum babasi eve getiriyo. Cok sukur aglamalar falan olmadi. Gayet iyiyiz

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 654 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,964 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu

382,255 soru

11,444,934 cevap

35,014 kullanıcı

...