0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından

Kızlar dün doktoruna ebemizle tanışmak istyrm vs dedm. Beni eksi2 ye indirdiler dogumhaneye indim . Yatak vardı ayak tarafında da çatal. Duş yeri vardı hemen yanında bebek koyulcak yatak sonrasında pilates topu vs vardı. Ortam güzeldi aslında ama biraz da korkmadm degl. İki saat ne olur ne olmaz diye doğumdan sonra kan kontrolü icn orda kalmam gerekiyormuş.bebegmde 45 dk orda kalacakmış. Ee ben o an soramadım bebegm nerde olcak peki o 45 dk dan sonra ben ordaysam. O kadar soru vardı ki aklmda bunu soramadim:angel: bu arada herşeyi aklmdakileri sordum. Tatlı bı ebeydi. Epidural verildikten sonra seni yatirmicam asla gezdircem epidrul alıp böyle rahat oh uzanaym yok :) dedi . Boş durmucaz dedi . Suni sancı yi bile hissetmezsin dedi koridorda yurutcez dedi. 4 cm açıklık dan sonea vuruyoruz dedi. Kesi yırtılma dikiş hissediyormuyuz dedm bazıları hissediyormus sunana kadar hissedenle karşılaşmadım dedi. Az da olsa rahatladm. He birde karına bastırma olayını da sordum. Evet baktm bebek stresde anne yorgun kesinlikle bastırmak zorundayız bebek icn iyi degl son çare oluyor. Kısaca böyle belki sizin aklınızdaki kerede cevap vermisimdir. En azından bir ebeden duymak daha rahatlaticidir diye düşünüyorum :) 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla o sancıların arasında ne zaman kesiyor belli olmuyor açıkçası korkma kız rahat ol inşallah kolay bir doğum olur
(656 puan) tarafından
İnsaAllah canm benim de da öyle dedi anlamazsın bile dedi.Allah razı olsun canım amin
-Reklam-
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Bebek benden önce odaya çıkmıştı odada bizimkilerle beraberdi ☺️
(656 puan) tarafından
Ozeldemiydi sizinki de
(10,657 puan) tarafından
Evet özel
(656 puan) tarafından
Evet o an bizi neden aşağıda bekletiyorlar
(10,657 puan) tarafından
Dikiş uzun sürmüştü benim
(656 puan) tarafından
Hım anladm canm. O zaman kesinvs baya oldu sende.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 687 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 823 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 269 göst.