0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,535 puan) tarafından
38 aylık yani 3 yaşında aşırı heyecanlı çocuk doktoruna götürdüm konuşmuyor diye doktor hayret etti ilk defa böyle çocuk görüyorum ne kadar enerjisi yüksek evde neşeniz bitmez dedi bana geliyor burnunu burnuma yapıştırıyor kulaklarımı tutup asla bırakmıyor sarılıyor sarılıyor en sonunda saçlarıma asılıyor olduğu yerde zıplıyor odalara zıplaya zıplaya gidiyor sizin bu yaştaki çocuklarınızda varmı böyle bitmek bilmeyen heyecan doğdu doğalı böyle kıpır kıpır

3 Cevaplar

+1 oy
(2,040 puan) tarafından

Kızım var kulaklarımla oynamayı çok sever öle uyur:D halı koltuk yazmaya. Bayılır enerji atamıyolar kaydırakda ters kayar

(1,535 puan) tarafından
Enerjik çocuğun bakımı çok zor yüzümüze falanda dalıyor bizim öyle yapıştırıyorki burnunu burnuma burnunu kıracak neredeyse kımıl kımılllar :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

kaydıraktan ters kaymalar duvar boyama lar mutfaktaki herseyı dokup sacmalar evin ıcınde heryerı karıstırmalar duvarlara su meyve suyu oralet vs ıctıgi seylerı püskürmeler  fır fır gezer oturmaz tv ayakta bakar yemek yerken Allah tan oturuyo bır ara onda bıle yerken tur atıp gelıyodu :D birini unutsa biri baslıyor 3.5 yasında ama nasıl geldık bu gunlere bır Allah bır ben bılıyorım :D

(1,535 puan) tarafından
Güzel zamanlar aslında bize ilerde tebessüm ettirecek :)
tarafından
valla alıstım ben bı yerden sonra derin nefes alıp dırek ortalıgı temızlemeye gecıyorum :D ılerde teeeek teeeek sayacam ama ona yaptıklarını kanıtım da var fotoları saklıcam :D
+1 oy
tarafından
Çocukların geneli kıpır kıpırdır maşallah canım seninkinede bi tanıdığımın çocuğu öyle herşeye gülüyor pozitif :) 
(1,535 puan) tarafından
Çok pozitif ya devamlı dediğin gibi gülüyor acaba otizmmi var dedim götürdüm ama çıkmadı çok şükür
tarafından
Yoktur canım içini ferah tut Rabbim evladını sana bagışlasın ❤️
(1,535 puan) tarafından
Cümlesinin evladını kuzum sağol ♥️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 328 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 393 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 11,959 göst.
17 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde 2prensannesi:) (778 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,468 cevap

34,754 kullanıcı

...