0 oy
582 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (418 puan) tarafından
34+1 de (8 gün önce)  ani kanama oldu sezaryene alındım. 2 kilo 850 gram dogdu oğlum. İlk cocugum.. hiç kucağıma vermediler kokusunu bilmiyorum solunum sıkıntısı varmış, yenidoğan yogunbakima aldılar. Sut sagmasam anne olduğumu anlayamayacagim. Başımı duvarlara vurup patlatmak geliyor içimden öyle üzgünüm tarifi yok... mesajımı okuyanlardan acizane dua bekliyorum

Doktor iyiye gidiyor diyor ama ne zaman verecekler çocuğumu belli değil soylemiyor. Bu durum başına gelen var mı, tahmini ne zaman kavusurum oğluma? 

33 Cevaplar

0 oy
(27,454 puan) tarafından

Rabbim şifa versin insAllah tez zamanda kavuşursun

(418 puan) tarafından
Amin, Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin canım biran önce üzülme içini ferah tut
(418 puan) tarafından
Âmin, Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Bende 37 haftalık aldım sezaryenle oğlumdada aynı solunum sıkıntısı vardi odaya geldi 5 dakika ememedi götürdüler direk kucağıma aksan kat kat zor inan kii bende mahvoldum 13 gün kaldı kuvezde hiç kafanı yorma süt sağ inan daha iyi olucak o 

Şuan 3 yaşında :))
(418 puan) tarafından
Maşallah Rabbim evladınizi size bağışlasın, çok teşekkürler yorumunuz için ❤️
0 oy
(2,563 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah en yakın sürede kavuşursun ama böyle üzme kendini sütünü etkilemesin bak doktor iyiye gidiyor demiş 
(418 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(276 puan) tarafından
Rabbim önce acil şifa versin evladına size de tez vakitte kavuşmayı nasip etsin bende doğum da sorun yaşadım bebeğim doğar doğmaz yoğun bakıma aldılar solunum sıkıntısı vardı diye 10 gün sonra verdiler çok zor biliyorum ama stres yapma sütün kesilmesin ben çok stres yaptım sütüm kesildi sen sakın üzülme elbet verecekler az daha sabret Allah çok büyük sağlığı yerinde olsunda ne olursa olsun. Dua edicem sana inşallah evladını sağlıkla kucağına tez vakitte alırsın 
(418 puan) tarafından
Çok sağ olun Allah razı olsun ❤️
0 oy
(21 puan) tarafından
Bana da 34. Haftaya doğum dedi doktor öyle çok korkuyorum ki... allah evladına şifa sana da sabır versin dua edicem sizin için 
(418 puan) tarafından
Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, çok teşekkürler ❤️
0 oy
(236 puan) tarafından
Canım öncelikle sakin ol. 2.5 kilo doğan bebek bilirim kuzenimin cocugu 2.5 doğdu şuan gayet sağlıklı. Doktorlar gerekeni yapıyorlardır senin kucağına alman gerekirse 2 ayıda bulsun yeterki bebişin sağlığına kavuşsun. Bebekler hayata tutunmayı severler öyle kolay kolay vazgeçmezler Allah onlara büyük bir kuvvet vermiş. Birde sakın beneğim geri kaldı diye düşünme emin ol geride kalan bebekler daha çabuk ilerliyor gelişimini tamamlıyor. Annem hep der küçük büyüğü geçer. Allahım şifa versin tez zamanda sana kavuştursun bebişkonu :*
(418 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler Allah razı olsun ❤️
0 oy
(534 puan) tarafından
Kuzum çok zor bir durum insanın yemek yiyesi su içesi gelmiyor ne zaman vereceğini söylemezler benim oğlum 35 haftalık oldu entube oldu 20 gün kaldı yoğun bakımda bana 15 gün boyunca durumu stabil dendi kavgalar ediyordum artık doktolar ile bende hiç kucağıma almamistim göstermeyip direk başka hastaneye sevk etmişlerdi 19.gun bir aradılar ki gel emzir diye o gün ve 20.Gun gidip emzirdim 20?günde doktora evde bakabilecegimi emmesinde bir sorun olmadığını söyledim aldım yavrumu seni de emzirmeye çağırdıklarin da yanında avent biberon ile git seni ememezse zaten sütun orda oluyor onunla denetiyorlar onunla alırsa daha çabuk verirler
(418 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Geçmiş  olsun canim rabbim de bebegine acil sofa versin. Benim oglum da 37 + 4 de doğdu  solunum sikintisiyla 8 gün  kuvozde yatti entube edildi oksijen verildi vs vs... cok şükür  toparladi. Simdi 55 günlük.  Beklemek  cok zor Allahim kolaylik versin bir lohusa icin cok ağır  ama bebegine yapabilecegin en büyük  iyilik  moralini yüksek  tutup sütünü  arttirmak ve bebgine vermek. Kavusacağıniz günü  bekle kendini toparlamaya çalış.  Bu günler  de gelip gececek emin ol.
(418 puan) tarafından
İnşaallah, çok teşekkürler ❤️
0 oy
(4,136 puan) tarafından
ALLAH beraber sagsalim tez zaman eve gitmeyi nasip etsin cocugunla..
(418 puan) tarafından
Amin, çok teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Sen iyi olursan o daha iyi olur iyiye de gidiyormuş hiç canını sıkma kilosu da gayet iyi. Sen sadece bol bol süt sagmaya iyileşmeye bak yakında gelir inan belki Bi 10 gün daha kalır. Bende 34 haftalık doğum yaptım 2.5 kg yoktu 10 gün kaldı çıktı. Seni çok iyi anlıyorum ama üzme kendini. Gelecek o sana ona hazirla kendini. Rabbım tez zamanda buluştursun sizi
(418 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ❤️
tarafından
Hepimizden inşallah. Sıkma canını sen ne kadar iyi olur ne kadar uyursan dinlenirsen o kadar sütün olur onun da süte ihtiyacı var. Sen buna odaklan. Hem iyileşip kucağına alınca daha rahat oluyor insan daha rahat hareket ediyor her türlü işini kendin daha rahat görüyorsun üzülme
(418 puan) tarafından
Doğrudur, kalbim ferahladi, çok teşekkür ederim
0 oy
(1,730 puan) tarafından
İlk başta sakın ol ve şükür bebeğin sağlıklı bir şekilde doğmuş yeni dogan bebeklerin yüzde 80 ni kuvoze giriyor canım benim bebeğimde girmişti Allah'tan hep güç işte bebeğin inşallah tez zamanda kucağına alıp evine gelirsin ve mutlu ol durumu iyiye gidiyormuş :) daha da iyi olacak annesi sen sütünü hep sağ ve hastaneye götür sütün bebeğine güç verecek ve sana sımsıkı sarılacak :) 
(418 puan) tarafından
İnşaallah, çok teşekkürler ❤️

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,105 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
13 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 538 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu