0 oy
752 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (886 puan) tarafından

image

esim bu gün almış güzel renginide beğendim ama arkasi sunger  gibi kumaş değil 150 tl ye aldim 2 adet rengi hoşuma gitti ama kumaşının arka kismi sungerli gibi bundan kullananlar yada anlayanlar bakabilir mi yikandikca flan değişir mi kumasi yirtilcak diyede korkuyorum keske kumaş alsaydik dedim ama esimde elleyip kumaşına bakmamış degistr desem laf eder neyse bi bakarsaniz sevinrm

32 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Evet annem kullanıyorum cnm qrkası sünger tarzda o kadar yıkadı hala sapasağlam ayrıca kaymıyorda 
(886 puan) tarafından
Vallahi icime su serptin bacim ya hay allah razi olsun o kadar para verdik dedim bari kötü cikmasin
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Leke geçmesin diye böyle en kullanışlılari bunlar canım bende alicm şimdi nasipse normali varken 
(886 puan) tarafından
Valla cok mutlu oldum aklim karışmıştı acaba kullanisszzmi diye
(695 puan) tarafından
Yok canm kullanışlı sdce yumuşatıcı koyma yikarkrn bide 30 derece de yika
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kayınvalidem almış çok tok duruyor 1 kez yıkamış hafif süngeri var dimi puf duruyor narinde yıkamış sende öyle yıkarsın formu bozulmasın 
(886 puan) tarafından
Evet canim tok duruyor kumas degil ama umarim uzun sure kullanirm ya memenun mu peki arkasida süngerli gibi
(1,538 puan) tarafından
O kadar örtü aldıki kayınvalidem evde kalabalıklar baş edemiyor ne alsa kayıyordu son gittiğimde anne ne güzelmiş dedim yeni aldım çok memnunum kaymıyor hiç  dedi yıkamasını falan sordum narinde yıkadığını söyledi benimde lastikli olanlardan var canım her yeri kaplıyor ama ince oda kayma yapmıyor geçen sene 300e almıştım tanesini şimdi uçmuş yıkaya yıkaya yıprandı bende sizinkilerden alıcakları hem görüntüsü hem dokusu hoşuma gitti
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bilmem ama bana kullanışlı gelmiyor sünger türü

0 oy
(1,054 puan) tarafından
Evet aynısı aynı rengi bende var yıkadım kaç defa bı sorun yok o sünger kaymasını engelliyor herkes ondan alıyor kaymasin diye valla kaymiyorda ben memnunum 
(1,054 puan) tarafından
Bu arada fiyatları böyle heryerde uçtu resmen fiyatalri
(886 puan) tarafından
Hay allah razı olsun icime sindi simdi
(1,054 puan) tarafından
Ne demek ☺️
0 oy
(792 puan) tarafından
Çok yüksek sıcaklıkta yıkama hiç bişey olmaz :) çok güzelmiş
(886 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım kolay kolay leke geçirmiyor kaymıuor bunlar cok kullanışlı bnde kullanıom hayırlı olsun 
(886 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Benimki kaç senelik böle değil.koltuk alcam yaza o zaman örtü Alicam bile bişey alabilirm
(886 puan) tarafından
Rengi guzel dimi canim
(44,714 puan) tarafından
Evet guzel
0 oy
tarafından

Ben de bundan kullanıyorum yıkarken yumuşatıcı kullanma süngeri kavlatiyormus aldığım yer öyle demişti 

image

(886 puan) tarafından
Yanliz seninkinin rengide cok hoş
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende yarın gidip alcaktim bende süngerli tercih etmiyorum ama diğerleri de çok pahalı 125  bir çeşitte 90 kaynnm kullandı süngerli ordan gördüm güzeldi bunlarda 70 bizim burda
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Aynısı var çok iyi süngerli olduğu için kaymiyo memnunum cnm ama pahalanmis ya üç ay önce 50 TL'ye almıştım ikisini
(886 puan) tarafından
Icime su serptin ya canim benim bende yenni aldim sungerinden dolayi kararsiz kalmstm
0 oy
(119,346 puan) tarafından
sadece oturma yeri icinmu var 
0 oy
tarafından
Sünger kaymamsi için canım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ben kullanyorm canm hic bise olmadi ykiadiktn sonra
0 oy
tarafından
Süngerli daha iyi leke geçmez koltuğa kumaş ince oluyor 
0 oy
(3,272 puan) tarafından
Ben de yeni aldım kullanıyorum kayma falan yapmıyor sadece aldığım yerde ki satıcı yumuşatıcı koyma sakın dedi sen de dikkat et 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kaymamasi için oyke canim arkası.
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Kaynanamınkinin aynısı yıkayınca bozulmadı bayadır kullanıyor
0 oy
(108 puan) tarafından
Annem kullanıyo cok memnun kac defada yıkadı sadece çok yumusatici kullanma sungeri yumuşamasın yoksa cok kullanışlı 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çok kullanıslı oluyo bunlar bende alacam arkasınn süngerli olması iyi kaymaz kuzm güle güle kullan

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 551 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 250 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde zeyneparslanasel (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 473 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı