0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar şimdi kısa özet geçeyim eşimden birsey istiyorum almıyor alınca da burnumdan getiriyor ailesine gelince hep alır verir alsın benim için o sıkıntı değil ama bana gelince sıkıntı yapmasın ekmeğimiz kaynanamdan alıyoruz aynı binadayiz ve hala ortaklar yani evimizi adam akıllı birsey gelmiyor bugün tatlı almış herkese eltime bize ve ailesine hep beraber yemek için alsın birsey demiyorum ama bana gelince niye öyle değil bugün tatlı. İçjn deidm bana gelince almıyorsun birsey işte m al s alak felan. Gibi kelimeler kullandı ailem tabi Alicam dedi o arada da mama bittiğini söyledim yemin etti almayacağını bende alma dedim kızıma süt veirirm dedim çok. Üzüldüm hep ailesi için beni kırıyor eşi böyle olan var mı ve en. Başından beri gram sütüm yoktu keşke sütum olsaydı kimseye muhtaç olmazdı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
E.sek gibi alacak ortalığı kaldır ayağa ne demek çocuğa mama almıyor ya git ailesine oğlunuz almıyor para vermiyor kızıma hemen mama alın deyin siz süt verirseniz o daha mutlu olur nede olsa mama masrafı olmaz 
tarafından
Hep masraflı derdi zaten almak. İstemiyor bahane buluyor
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım eşine denecek çok laf varda git yukarıya kaynanana bebeğin bezi yok maması yok de aramız limonu siz arayıp söylesenşze falan de kıyamam hem üzüldüm hem sinir oldum ya
tarafından
Evet ya bende üzüldüm eşim çok değişik biri
0 oy
(5,122 puan) tarafından
Ailem arkamdaysa bir dakika durmazdım yanında. Tabiki ailesine de yapsın ama evdekidir artık ailesi. Çocuğundan önemli olmamalı hiçbir şey. Sonuçta babamızın evinden getirmedik çocukları
tarafından
Evet valla ya yapsın ona birsey demiyorum ekmek. Bile almıyor eve kyanamamdan alıyoruz
(5,122 puan) tarafından
Öyle adamla ömür geçmez valla Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Son cümleye değineceğim, kimseye muhtaç olmazdım... Kimseye muhtaç değilsin bebeğin babası olarak yapmak zorunda, senin eşin olarak da sana yapmak zorunda. Ben eşime diyorum Allah benim rızkımi senin elinle gönderiyor. Hayat musterektir o dışarda çalışıyor biz de evde çalışıyoruz, yemek yapmak temizlik vs yapmak bunlar çalışmak değil mi? Bir koca eşine verdiğinin minnetini yapamaz. 
tarafından
Yani sütüm de yoktu hiç bebeğim hep açtı mama almıyorlardi bebeğim şuan 9 aylık ve 7 kilo
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Ben böyle şeyler okuyunca hayret ediyorum gerçekten bu erkekleri ormandanmı topluyorsunuz canım bu ne sevgi saygı bilmezlik 
tarafından
Hiç sorma ya hiç ne yapacağımi bilmiyorum
(1,538 puan) tarafından
Kendini bilmeyen ağzından çıkanı duymayan  biriyle geçim zor allah yardımcın olsun
0 oy
(3,372 puan) tarafından
Ne demek alma ya babası alacak mecbur sakın süte falan alıştırma çocuğun rızkı öncelikle gelir durmuyor ağlıyor de gitsin alsın almazsa anasına babasına söyle 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hayır canım sakin süt falan verme eşek gibi alacak çocuğun mamasını bende söylemesi sakin öyle alıştırma
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Durumu iyi olmayan anne babalar var alamayan bakamayan doğru düzgün durumu iui ama almam demesi cok sinir bozucu neyin kafasını yaşıyor esin
0 oy
(630 puan) tarafından
Onlar ailesi de siz değil misiniz. Sakın süt verme bebeğe baba olmayı biliyorsa babalık yapmayı da bilecek. Almadı mı aldır kaynanana. Senin isteklerini almamasına çok üzüldüm imkanı varken yapmıyorsa yazık . Sen de o çay kahve yemek bi şey isteyince yapma. Benden bir şey isteme de bakalım. Sen ona nasıl bakıyorsan o da sana bakacak
0 oy
(364 puan) tarafından
Herkesin kapısı cami ayrı olcak kimse kime kim gelmiş kim gitmiş görmesin tabi bu benim düşüncelerim ama imkanlar onu gerekiyorsa da mesafe iyidir diyorum. Eşin burda hata yapmış o ailesi evet ama sen ve bebegide ailesi önce evladınim mamasını alsin millete tatlı dağıtacağına al karşına konuş bu böyle gitmez kendini de suçlama o babasi almak yapmak zorunda süt de vermeyin sakın çok küçük
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kııız sen ne diyon iyimisin bacım,mama almicakmış tüküriiim onun babalığına 

Sende kös kös baktınmı ses çıkarmadınmııııı 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
O çocuga mamasını eş.şek gibi alacak kusura bakmasın ne o öyle dışarıya varsa sanada olmalı
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Esin ailesine alırken sanada alması gerekiyor sende eşisin sonuçta. Eşim ailesine yardım eder ama benimde ihtiyaçlarımi karşılar. Mecbur karşılayacak.
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Hayretler içinde okudum, Allah yardımcın olsun inşallah değişir bu huyu. 

Onlar ailen tamam ama biz neyiz  ??? 

Söyleyecek çok şey var yarana tuz atmayalım. Allah akıl fikir vicdan versin. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Onlar ailesi sen yali kavagimiymissin peki 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Boylesine cok guzel birsey derdim simdi boyle o.cocuklu falan diye saydirirdimda neyse. Yaa ailesi kimmiş acaba sut kuzusu. Anasindan ayrilmasaydi. Cocuguna mama almayacakmis. Bak bence varya sizden kistigini ailesine yedirmek nasip olmasin.  Bedduayi sevmem ama kimiside sòv beni diye kaşiniyor ya.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 276 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 436 göst.