0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (1,663 puan) tarafından
Bugün kontrolüm vardı 32+3 günlüğüz ultrasonda herşey normaldi nstye girdim önce bebeğin kalp atışları yüksek çıktı sonra serum verildi tekrar nstye girdim diğerini stajyerler bağlamıştı biraz yukardaydı  ikinci  nstyi deneyimli ebe bağladı sancıları çıktı zaten kasılma felan da hissediyordum çünkü ilkinde çıkmayınca çok şaşırmıştım sonra acile yönlendirildim orda bir daha nstye stajyer ebe bağladı yine yukarıdan bağladı bir şey yoktu deneyimli ebe geldi düzenledi yine hafif sancılar çıktı yatış vermedi takip et artarsa gel dedi açılma yok baş geliş  dedi 2100 kilosu dedi 36 ya kadar dayanırmıyız acaba sezeryan olacağı için sancı artarsa doğuma alırlar diyolar doğru mu kilosu hatasıyla uyumlu ama doğumdan bir kaç haftaya doğarsa bir sıkıntı olur mu çok sordum ama korkuyorum hakkınızı helal edin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum hsyrlısı neyse o olsn 36 da ben doğurdum kızımı küveze aldılar bebeğin sağlığı için gerekliyse 39 dada alırlar üzülme stres yapma dinlen
(1,663 puan) tarafından
Sağ ol canım sağlıklı gelsin günü kilosu önemli değil önceliğim sağlıklı olması
tarafından
Aynen öyle kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakkında hayirlisi olsun ben 36+4te doğum yaptım 2900 kg ile ama yine de kuvoze aldılar gününü beklediler bilmiyorum belli olmaz
(1,663 puan) tarafından
Sağlıklı gelsin de inşallah sağ ol canım sağlıkla büyüt bebeğini
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Aynı durum kızımda olmuştu bir gün hastanede yattım hem sancım geçmişti hemde kızımın kalp atışı normale dönmüştü. Daha sonra 40+2 de suni ile doğurdum:D

(1,663 puan) tarafından
İlk kızımda da sadece kalp atışı dan dolayı yattım ama bunda sancı eklenince birde sezeryanlıyım ya ikincide sancı gelince erken alıyorlarmış ondan korktum
(3,859 puan) tarafından
Bnm açılma yoktu sancı vardı hatta 180 lere çıkıyordu ama serumla durduruldu
(1,663 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler inşallah azcık daha beklerse çok iyi olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu

379,617 soru

11,363,993 cevap

34,841 kullanıcı

...